• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

ruyada kiz istemek

ugrdmr_60

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamu aleyküm hayırlı günler. Bu gece rüyamda anne tarafından çokta yakın olmayan bi akrabanın kızını istemeye gidiyorduk. Yalnız şuan annem ve babam bazı sorunlar nedeniyle ayrılar. Kız isteme anında o da vardı hatta o istiyordu. Şimdiye kadar o kıza hiç bişey hissetmedim ama ben üniversite sınavlarına hazırlanıyorum dersanede bi kızla duygusal olarak yakınlaşma oldu. Lakin kendisinede hoşlandığımı söylemedim harama yaklaşmakta istemiyorum. O duygusal yakınlaşmadan sonra bu rüya bi işaret olabilir mi. Ayrıca rüyada kız sürekli gülerek bana bakıyordu, yanlış hatırlamıyosam benden bi yaş küçük, dersanedeki kızda benden 1 yaş büyük. Kızı veriyorlardı. Allah razı olsun hayırlı günler...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum Selam
Hayirdir insallah..
Allah-in izni ile anneniz ile Babaniz arasina bazi akrabalar araci olarak tekrar birlesecekleri ve Sizin evlilik cagina doneine geldiginizde Size beraber KIZ istiyecekleri seklinde yorumlanir Allahu alem...

Rüyayı gören bekar erkek ise ve KIZ size isteniyorsa;
Evlilik acele ettiği ve HAZIR olmadigi anlamındadır.
Gelişmeleri biraz daha zaman bırakıp büyüklerinin sözünü dinlemesi gerektiğini işaret eder.

Anne ve Babaniz gibi Görücü olmak, görücü gitmek, başkası için kız istemek hayatta rehberlik, önderlik, yol göstericilik gibi bazı alanlarda olağanüstü yeteneklere sahip olduğunuzu ve bu yönünüzle çevrenizin daima beğenisi kazandığınızı, yönlendirme konularında başarılarınızı simgeler.

Onurlu olmak Onurlu yaşamak bir erdemdir.
Bilgili ilkeli faziletli kendine saygisi olanin dürüst olanların işidir onurlu olmak.
Onurlu olmak farklı koşullarda değişik özelliklerde bile kendi kisiliginde kendi fitrat ve mizacinda dogal olmayi gerektirir.
maddi manevi bedel ödemek zorunda olmak pahasına da olsa insan,onurunu korumalı dik durmalı ve yürekli olmalıdır.
Neden mi?
Bakın şöyle bir çevrenize... Kaç kişiyi göreceksiniz sözünün eri yalakalık yapmayan dostlarını satmayan.
Günlük hayatta bireysel çıkarı için en yakın dostunu arkadaşını yüzüstü bırakan birakip gitmeyen kac vefali insanimiz kalmistir..
nesileri tukendigi icin onurlu olanlarin degeri paha bicilmez olmustur...
Kimi üç kuruşluk dünya menfaati için kimi bir koltuk veya çıkarını korumak uğruna maalesef kişiliğinden ödün vermekte. .. ve bir gun bir bakmissiniz ki...
inandığın gibi yaşamazsan, yaşadığın gibi inanmaya başlarsın.
Guzel kardesim bu nasihatlarimi iyi dinle inan her birini yasiyarak ve sahit olarak dogruluguna yuregimden inanmisimdir!!
Selamet ile Hayra kalin...

birsen

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
kız istemek

Selamın aleyküm
rüyamda beni istemeye gelmişlerdi kahve pişirmeye gittim birinci pişirişimde kahve köpüksüz oldu ikinci kere yaparken yanıma beni istemeye gelen çoçukla sarıldım rüyamı Allah rızası için yorumlarmısınız

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleyküm selam Hayirdir insallah..
rüyamda Seni istemeye gelenler tanidik mi kim oldugunu yazmadiginiz icin geneleme bir yorum yapacagim ins.

Hayırlı haberler bekliyorsunuz. Geleceğinizi şekillendireceğini düşündüğünüz bu haber yakın zamanda sıkıntı ve stressli bir dönemden sonra Allah-in izni ile rahatliyacaginiza yorumlanir...
15 yaşında ergenlik buhranı zamaninda bu tip rüyalarin görulmesi cok normaldir..
Hayirli aksamlar...

berzan kaya

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada kız istemek

Selamunaleykum, kız istemek ile ilgili bir rüya gördüm. Rüyamda sevdiğim kızı ailesinden istiyorduk ama rüyamda aslında kızın ailesinde benim dayım, yengem ve teyzem vardı. Yani kızı onlardan istiyorduk. Dayım rıza olmadan verdi ama sonradan ben konuştuktan sonra razı oldu, beni sevmeye başladı. Rüyam bu şekil. Şimdi ben normal hayatta yaşadıklarımızı anlatayım. Sevdiğim kızı ailesi vermiyor bana. Gerekçeleri ise seyit olmamam ve soysuz olmam. Çünkü kendileri seyit bir aile. Onlar bu sebepten dolayı evlenmemize karşı çıkıyorlar. Biz de aile rızası farz diye birşey yapamıyorz ve birbirimizi çok seviyoruz, evlenmek istiyoruz ama kızın ailesi iki cihan bir araya gelse rıza göstermeyiz diyor. Gerekçeleri söylediğim gibi ve şu anda çok çaresiz bir şekilde birsey yapamıyoruz.. rüyam ilk anlattığım şekilde. Allah sizden razı olsun. selametle.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam rüyaniz Hayr olsun
Rüyada kız istemek;
Rüyayı gören bekar erkek ise ve KIZ size isteniyorsa;
Evlilik acele ettiği ve HAZIR olmadigi anlamındadır.
Gelişmeleri biraz daha zaman bırakıp büyüklerinin sözünü dinlemesi gerektiğini işaret eder.
KIZI Size vermiyorlarsa;araya büyükleri koysanız ne biliyim hatrı sayılır kişileri aracı koyun..Hakkınızda hayırlısı olur inşallah. Amin

duaa..

GokhanNL

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Ruyada Kiz isteme

Merhaba, ruyamda kiz kardesim bana gumusten nisan yuzugu veriyor, bende bir apartmanin onunde goruyorum kendimi ve annem ve babam ve akrabalarim durdugum apartmandan iceri giriyorlar ve kiz istemek icin ve isteyecekleri kizda disari karsima cikti ve once biraz dusundu sonra da seninle dusunmuyorum dedi.

Tesekkurler yorumunuz icin

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Merhaba rüyaniz Hayr olsun
Rüyada kız istemek;
Rüyayı gören bekar erkek ise ve KIZ size isteniyorsa ve kız sizi istemiyorsa;nasip ve kismettinizi, bereketinizi farkli mekanlarda başka bir şehirde arayın olarak yorumlanir..
Hazır olduğunuz zaman zaten nasibiniz sizi bulacaktir..
Hayırlı Cumalar!

gülesen

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada kız istemek

Selamün aleyküm hocam, rüyamda kendi evimizdeyim nişanlı olan abime kız istiyecez fakat ablam bana kahve yapmayı öğretiyor ve ben sütlü kahve hazılıyorum ve dağıtıyorum.

yunushan

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Kız İsteme

Ruyanda benim tanıdıgım fakat ailemin tanımadıgı bir bayanı Ailem kızın ailesi ile gorusup istemeye gidiyorlar. Aileler kendi aralarında anlasıyorlar. Daha sonra ben istemeye gittgimiz bayan ile oturuyorum karsılıklı konusuyoruz. Kız istemedigini söylüyor.Bunu yorumlaya bilirmisiniz.

Konyalı 42

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada kız istemek

Selamün aleyküm, rüyamda kız istemeye gidiyoruz. Kız kapalı, esmer bir kız. Sohbetler edilip konuşuluyor, her sey olumlu ilerliyor. Kız kahveleri getirip oturuyor, oturduktan sonra benim boyum 1.95 diyor. Ben de çok uzun boylusun diyorum, seni halamın oğlu var onunla görüştureyim diyorum. O da senin gibi uzun boylu diyorum, ikisini bulusturuyorum. Sonra kız, ben ve halamın oğlu oturup sohbet ediyoruz. Rüyam bu şekilde bitiyor.

Zeynep_vera

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada kiz istemek

Selamunaleyküm, rüyada kız istemek ne anlama gelir? Hocam rüyamda evli olan ablami istemeye gelmislerdi ama bekar olarak görüyordum. İstemeye gelenler arasinda erkek yoktu bayanlar gelmisti ve gelen bayanlar carsaflilardi bu arada benim ablamda carsafli. Yalniz ben hic o odaya girmedim yalnizca gelenler icinde yasli carsafli bir teyzeyi evin girisinde yerde otururken gördm. Ve surekli rahatsizligindan yakiniyordu. Isteme olumlu sonuclandi ama ablamin gönlü baskasindaymis yani ailem istiyordu bu evliligin gerceklesmesini. Ablam da itiraz etmedi razi oluyordu. Rüya hakkinda bilgilendirirseniz sevinirim hayirli günler.

Sevdali46

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada kız istemek

Rüyamda şimdi ki konuştuğum arkadaşımı kolundan tutmuşum babasından istemeye gidiyorum ama öyle böyle değil çok heyecanlıyım. Bir kız isteme merasimi felan yok sadece ben, kız ve babası var o da kızını bana veriyor bu nasıl yorumlanır.

ruyayorumcusu

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Aleyküm selam, önemli bir konuda karar vermeden önce iyi düşünmeniz gerektiğine alacağınız isabetli karara kısmet ve bahtın açılmasına delalet eder.

MelisEsma

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada kız istemek

Rüyalarımın düzenli kayıtlarını tutan ve pek çok ders veya haber almış biri olarak, önemli olduğunu hissettigim bir rüyamı danışmak isterim...
Rüyamda, kalabalık, kadınlarla dolu bir evde "kız isteme" merasimi içindeyim. Gümüş tepsi tutan bir kadına bakıp, "Neden buradayım?" Diyorum, dolaşmaya çıkmışım ve evet buradan alacagım ders nedir? Gibi bir hisle yaklaşıyorum. Sonrasında, içlerinden bir kadın beni duymuş gibi yanıma geliyor; istenen kızımızın ablasıymış. Ve tanıdık bütün bu kadınlar, diyorum. Akrabaymışız hissi geliyor... bana yaklaşan dalgalı saçlı kadın "gel dışarıya benimle" diyor. Evden yavaş yavaş çıkıyoruz; kumsala dogru (deniz ve kumsal önümüzde). 5 kişi oluyoruz; yanımıza iki kadın daha ve bir genç erkek katılıyor. Deniz kenarına dogru yürürken, dalgalı saçlı kadın benim yanımda ilerliyor, digerleri önden gidiyor. Yanımdaki güven veren kadın: "sana niyet çalışması yapılmadı mı daha önce hiç" diyor. Hayır, diyorum. Çantasından üzerlik tohumu ve birkaç malzeme çıkarıyor... bana dileğini söyle diyor. Ben de "bana olan maddi borçların ödenerek kapanması" diyorum. "Hayır evlilikle ilgili niyetin daha degerli, onun için çalışalım" diyor. Sonrasında başlıyor üzerlik tohumlarını kumlara ekmeye; derken ılık ve hızlı bir rüzgar; ayaklarımdan başlayarak başımın tepesine kadar beni şifalandırıyor. Zor duruyorum ayaklarım kumda; hızla bedenimi dolaşan ılık huzur veren bir rüzgar, şimdi bitecek diyorum. Bitiyor ve biz diğerleriyle birlikte bomboş sahilde huzurla kumlarda yürüyoruz yalınayak, dileğim veya niyetim olmuş kadar huzurluyum. Deniz berrak, kumsal alabildigine uzun..

Alaaddin29

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada kız istemek

Selamunaleykum, kız istemek ile ilgili bir rüya gördüm. Rüyamda sevdiğim kızı ailesinden istiyorduk ama rüyamda aslında kızın ailesinde benim dayım, yengem ve teyzem vardı. Yani kızı onlardan istiyorduk. Dayım rıza olmadan verdi ama sonradan ben konuştuktan sonra razı oldu, beni sevmeye başladı. Rüyam bu şekil. Şimdi ben normal hayatta yaşadıklarımızı anlatayım. Sevdiğim kızı ailesi vermiyor bana. Gerekçeleri ise seyit olmamam ve soysuz olmam. Çünkü kendileri seyit bir aile. Onlar bu sebepten dolayı evlenmemize karşı çıkıyorlar. Biz de aile rızası farz diye birşey yapamıyorz ve birbirimizi çok seviyoruz, evlenmek istiyoruz ama kızın ailesi iki cihan bir araya gelse rıza göstermeyiz diyor. Gerekçeleri söylediğim gibi ve şu anda çok çaresiz bir şekilde birsey yapamıyoruz.. rüyam ilk anlattığım şekilde. Allah sizden razı olsun. selametle.

Aleykümselam kardeşim, mesajı atalı çok olmuş belli ki , aklıma bir şey takıldı rüya dışında. Ey güzel kardeşim sen kendine neden soysuz diyorsun senin bir annen bir baban yok mu , seni yaratan Allah değil mi ! Lutfen kendine böyle şeyler söyleme ve söylenmesine de izin verme , bu senin annen ve babana hakarettir. Ikinci olarak güzel kardeşim biz müslümanız ve musevi inancından değiliz. Senin istediğin kızın ailesi yahudi kökenli mi , musevi mi ? Çünkü soyda kutsallik hristayanlar da bile yok sadece yahudilikte var. Soydan kutsallik arayanlar apaçık kurana karşı gelirler. Yüce mevla değil mi yanım da en değerliniz, en çok amel edeniniz diye yada sen hiç kuran da yada hadiste soyu bu olan cennetliktir dediğini. Unutma ki muaviye peygamberimizin amcasının oğlu ve yezid de muaviye nin oglu ve yine unutma ki ebu cehil peygamberimizin amcası. Yani demem odur ki soyda kutsallik olmaz ve sana onu vermeme nedenleri bahsettigin nedense allah onlara doğru yolu göstersin ve töbe etmelerini nasip etsin inşallah çünkü büyük bir günahın içindeler ve Allah 'ın yasakladığı bir eylemi yapıyorlar. Unutma ki tüm mekkeli müşrikler bilali habeşiye de aynı gözle bakıyordu. Ona o gözle bakanlar cehennem de o ise inşallah cennette. Ve bir hadis var , kendisine kız verilmeyen siyahi sahabe ile ilgili o hadisi de oku. Allah senin gönlüne göre versin kardeşim ve hakkin da hayırlısını nasip etsin. Daha çok okuyalim daha çok öğrenelim. Kuran dan uzak kalmayalım inşallah

Üst Alt