• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada kıyametin kopmasını beklemek

Pessimist_King

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Öncelikle Selamun Aleyküm, rüyamda gerçek hayatta youtube'dan tanıdığım bir hocayla okuldaydık. Okuldayken niye bilmiyorum kıyametin kopmasını bekliyorduk ve heyecanlıydık. Sonra okul bitti ve otobüse bindik ama vakit o kadar yaklaşmıştı ki planladığımıza göre otobüsteyken kıyametin kopması lazımdı ve kimse telaşlı değildi. Sonra biz böyle telaşlı telaşlı otobüste konuşunca bir kız yanlış hatırlamıyorsam bizi uyardı sessiz olun diye. Biz de bir şey demedik sessiz olmaya başladık. Sonra otobüsteyken tam vakit girdi bana bir şey olmadı. Ben de hocaya (gerçek hayatta hoca ama rüyada yaşıt kanka gibiyiz) bana şuanda bir azap gelmedi (Cehennemi kastediyordum niyeyse içimden ama dışımdan bunu belirtmedim) sonra hocadan cevap alamadım. Devam ettik yolculuğa derken otobüsün güzergahı değişmiş. Önce 1-2 yolcu indi. Bir durak sonra falan da biz indik hocayla, indiğim yerde benim 9 senedir evde oynadığım imzalı (Yani benim için önemli) futbol topunu gördüm. Onu alıp "Niye buraya attılar ki?" deyip topuma sarılıp ağlamaya başladım (Rüyada da çok seviyormuşum). Sonra arkadaşımla eve yürümeye başladık ama benim evimle okulun yolu uzundu ve bizim yarım saat yürümemiz gerekiyordu ama ne hikmetse arkadaşım yolu kısalttı ve uzun sürmeden 10 dakikada eve geldik rüya bitti. Ayrıca yatmadan önce gece 3'te Hz Mehdi, kıyamet , Hz İsa vb. konuları hadislerle araştırdım. İşte "Benim ümmetimin ömrü 1500 seneyi pek geçmez" hadisi mesela. Onları düşünüp yattım ama Cübbeli Ahmet Hoca'nın bir videosuna denk gelmiştim orada daha vakit olduğunu söylüyor belli sebeplerle ben de düşündüm işte hangi vakitteyse bilmek isterim diye. Acaba bana bir mesaj mıydı yani yakın olarak düşündüğüm kıyamet aslında yakın değl mi? Cevaplarsanız çok sevinirim.Hayırlı günler Allah sizden razı olsun.

Üst Alt