• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada kıyametin kopacağını duymak

serap

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada kıyametin koacağının söylenmesi, rüyada kıyametin kopacağını duymak tabiri.
Selamunaleykum.. Bugün gördüğüm, etkisinde kaldığım ruyami yorumlarsaniz sevinirim.. Rüyamda bir gün sonra kıyametin kopacağını duyuyoruz, ev kalabalık herkes namaz kiliyor kuzenlerim, annem, teyzemler, amcamlar ve daha hatırlamadigim insanlar.. Bende niyetlenmek istiyorum ama abdest almaya girdigimde bir türlü alamıyorum; ya idrar sıçrıyor ya başka bişey.. Bu arada birde patene bindigimi görüyorum evin içinde patenle dolaşıyorum.. Şimdiden teşekkür ederim..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Rüyaniz Hayr olsun
Rüyada kıyametin kopacağını duymak ;
Gördüğünüz rüya, gerçek hayatta iç dünyanızda büyük çalkantılar olduğunu, içinizde fırtınalar koptuğunu, adeta bir iç kaos yaşadığınızı, bu nedenle bir uyarı bir ikaz dır..
çok geç olmadan silkinin kendinize gelin inşallah..

Bu Rüyanizin bir de Ruhani ve psikolojik yönünün yorumu;
her insanın ölümü kendi kıyametidir.
Büyük kıyamet öncesi, ölüm dediğimiz küçük kıyamet akîbetidir Ve her insan, şu sorunun muhatabıdır: “Ne hazırladık yarına? Ne götüreceğiz yanımızda?” Soruyu sormak kolay ama cevabı o kadar kolay değil. Olsun… Yine de biz soruyu bir solalım. Rabbim cevabını bulmayı da kolaylaştırır bize İnşAllah.
hayatta yapmak istedigimiz ibadet, hayrat ve guzelikleri hep erteleriz hep yarina..yarina ya yarın hiç gelmezse ?

İşte sizi, bizi, hepimizi uyandıracak, hayatımızı uyaracak kıyamet Son saatlerinizi yaşadığınızı öğrenseydiniz, hayatınızda neleri değiştirmeye çalışırdınız?
Ölüm, hayatın en büyük gizemlerinden biri. Zamanı daralanlar, görülmemiş hesapları boyunlarında taşıyanlar...

Zamanımızın en önemli hastalıklarından biri belki de başta geleni ertelemektir. Elimizi başımızın altına koyup düşünelim. Neleri Erteliyoruz Hayatımız boyunca?
Kulluğumuzu!
Namazımız başta olmak üzere bütün ibadetlerimizi.
Allah(C.C.)'tan Yani bizi yaratan biricik Rabbimizden istemeyi, DUA nimetini erteliyoruz.
Tevbelerimizi Erteliyoruz. Ya gaflet anında ölüm gelirse.! Çünkü azrail ertelemiyor.dedim ya bu size bir uyari ihtardir
Selametle...

Nasuh Tövbesinin Hikayesi

K

Kayıtsız Üye

Kayıtsız
Misafir
Selamın aleykum kardeşim. Ruyamda kıyametin kopacaği haberi geliyor. Bende annemle babami görmek istiyorum. Eşimle arabaya binip bomboş tarla gibi bir araziye geliyoruz ortasında bir ev var hava karanlik. Evin etrafındaki bahcede beyaz giyinmiş saçlari siyah ve uzun olan kadınlar var, hiç kıpırdamiyorlar bunlar ruh gibiler. Biraz tedırgın oluyorum korkuyorum ama korkumu yenip yanlarından geçip eve gidiyorum çünkü annemle babami görmem lazim. Eve yaklaşınca bi horlama sesi duyuyorum, diyorum babam yaşiyor, zile basıyorum babam açiyor kapıyı ev zifiri karanlik içeri giriyorum ocakta pişen yemek var ama onu görmuyorum içimden şöyle geçiyor, annem yemeği unutmuş Allah korusun içimi hüzün kapliyor annem ölmüş diye eyvaahh diyorum anneme yetişemedim. Sonrasında birden başka bir evde oluyorum taştan topraktan yapılmiş eski köy evleri gibi bi ev, orada annannem babannem ve buyuk dayımız ve ben oturuyoz dişarısı yıne karanlık evin içi de loş işikli, bu arada bu büyüklerim hala hayattalar yaşiyorlar ölü değiller. Evin içinde konuşup sohbet ederken annannemle evin duvarına yaslanıyoruz ama birde ne görelim orası duvar degil mezarmiş hemde yeni kapanmiş gibi toprağı yüksek ve nemli toprak. Öyle uyanıyorum. Hayırlara çıksın, yorumunuzu bekliyorum inşallah.

K

Kayıtsız Üye

Kayıtsız
Misafir
Rüyada kııyamet kopacağının söylenmesi

Merhaba rüyamda bugün gece sonunda kıyamet kopacağı söylendi ben abdestimde namazımda biriyim etkiledi bu rüya beni ne anlama geliyor şimden tşk ederim...

İrfan kaya

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyamda bir grup kimse ile oturup yemek yiyorum, bu insanların bir kısmı tanıdığım bir kısmını tanımıyorum. Sonra bir gök gürültüsü beliriyor baya uzun süreli ve ambiyanslı. Daha sonra ikinci gök gürültüsü geliyor bugün kıyametin kopacağı bilgisi veriliyor. Sonra babamın dükkanına yanımdaki iki arkadaş ile gidiyoruz motor ile ben yolda düşüyorum motordan, babamın yanına gittiğimde bana imalı bir şekilde bakıyor.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Rüyamda bir grup kimse ile oturup yemek yiyorum, bu insanların bir kısmı tanıdığım bir kısmını tanımıyorum. Sonra bir gök gürültüsü beliriyor baya uzun süreli ve ambiyanslı. Daha sonra ikinci gök gürültüsü geliyor bugün kıyametin kopacağı bilgisi veriliyor. Sonra babamın dükkanına yanımdaki iki arkadaş ile gidiyoruz motor ile ben yolda düşüyorum motordan, babamın yanına gittiğimde bana imalı bir şekilde bakıyor.

Merhaba Rüyaniz Hayr olsun
Rüyada kıyametin kopacağını duymak ;
Gördüğünüz rüya, gerçek hayatta iç dünyanızda büyük çalkantılar olduğunu, içinizde fırtınalar koptuğunu, adeta bir iç kaos yaşadığınızı, bu nedenle bir uyarı bir ikaz dır..
gören kimseyi kasdettiği masiyet ve çirkin seylerden korkutmaya ve onu günahtan sakindirmaya isarettir.
kıyametin kopacağını görmek zamanın önemine işaret eden, zamanı iyi değerlendirip fırsatları kısmetleri kaçırmamak gerektiğini hatırlatan önemli bir rüyadır. çok geç olmadan silkinin kendinize gelin inşallah..

Üst Alt