• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada kendini çıplak görmek

Almuma

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
ruyada kendini ciplak gormek ruyada çiplak olduğunu görmek
Herkese selamun aleyküm. Rüyamda bilmediğim bir evde (yalnız bu ev benim evimmiş) yatak odasında beyaz büyük bir yatakta oturuyorum. Yalnız tamamen çıplağım. Kendimi süsleyip hazırlıyorum gelin gibi sanki birisi için hazırlanıyormuş gibi bir halim var. Saçlarımı tarıyorum falan... Yalnız aynı zamanda da yanımda güya başka bir kadın varmış o da beni süslüyormuş gibi bir hisse kapılıyorum sanki aynadan kendime bakıyorum hareketlerimin aynısı tekrarlanıyor ama aynadaki ben değilim gibi ilginç bir durum var. Sonra da biraz koşar gibi yataktan atlayarak odadan çıkıyorum ama yataktan inerken sol ayağımın tabanının tam orta kısmının yani iç kısmının eğim olan yerin yuvarlak bir şekilde kınalı olduğunu görüyorum.

26 yaşında bekar öğretmenim...
Şimdiden teşekkürler.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Rüyaniz hayr olsun.
Rüyada kendini çıplak görmek;
Vücudunuzda kimsenin görmesini istemediğiniz bir noksanlık veya bozukluk olduğunu düşünüyor olabilirsiniz.
Teorik olarak açıklamaya çalışırsak elbiseler sırlarımızı ve vücut hatlarımızı başkalarının görmesini engelleyen bir örtü veya nesnedir. seçmiş olduğunuz
elbise türüne göre, giyiminiz sizin kimliğinizi, cinsiyetinizi saklayabilir veya siz başka birinin kimliğine bürüne bilirsiniz.

-Belkide siz yeni bir işe başladınız veya yeni bir birisi ile çıkıyorsunuz. İnsanlar endişeli, heyecanlı ve öfkeli oldukları zaman böyle komik, gülünç yada ilginç rüyalar görürler.

Rüyada aynaya bakmak;
Sadece kendiniz olun yeter herşey için..Mutlu olmak için deSen kendin ol yeter, her zaman nasılsan öyle ol. kendini hiç saklama.
Seni beğenecek olan sen olarak beğensin, hatanla, kusurunla, iyi ve kötü taraflarınla.
Şimdiden kendini başka tanıtırsan, yuva kurduktan sonra çok sıkıntı çekersin. Kendine güven..
Sadece kendiniz olun yeter !!Kendi varlığında rahat ,huzurlu ve mutlu ol!!
her zaman nasılsan öyle ol.“Sen” olduğun için önemlisin. Seni biricik, bi’tanecik ve özel olarak yaratan, yaşatan bir Yaratıcı seni önemsediği için önemlisin..
Olduğun Gibi Görün , Göründügün Gibi Ol...yeter!!

kendini hiç saklama. Seni beğenecek olan sen olarak beğensin, hatanla, kusurunla, iyi ve kötü taraflarınla çok bilmiş kendini kurnaz tilki sanan insan ise;
O na da kocaa bir Eyvallah deyin ve nasip ve kısmettinizi başka yerde arayin...

Rüyada kına görmek;
kişinin hayatındaki olumlu ve güzel gelişmelere işaret eder. hürmet ve saygınlık, takdir toplamak ve sevilmek demektir..
"sol ayağımın tabanının tam orta kısmının yani iç kısmının eğim olan yerin yuvarlak bir şekilde kınalı olduğunu görüyorum."
istemeden yaptığınız bir şeye son verme arzunuzu simgeler..Gönülsüz yenen aş, ya karın ağrıtır, ya baş..selametle..

Zehara

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada Çıplak Olmak

Rüyada kendini çıplak görmek, rüyada çıplak olmak.
Selamunaleyküm, Merhaba. Benim adım Zehra 12 yaşımdayım. İmamhatipte okuyorum. Ben bu sabah rüyamda okulumda kanatsız olarak uçtuğumu gördüm cddvb.. sonra birden göğe yükseldim. Aşağı inemedim. Bir anda kıyafetlerim yok oldu avret yerlerim hep açıktı Uzgunnn uçarak sınıfa çıkmıştım avret yerlerimi elimle kapatmaya çalışıyordum. Bir anda sınıfa çıktım ve arkadaşım bana bir örtü verdi ve tam örtüyle üstümü kapatacakken rüya bitti. Tabir edebilirseniz sevinirim efendim.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
ciplaklik.jpg

Ve Aleykümselam ,Merhaba Allah'ın rahmeti ,bereketi, şifası ve hidayetti üzerimize ,Rüyaniz Hayr olsun..
Rüyada Gökyüzüne Doğru Yükselmek;
gerçek hayattaki büyük başarıları şeref ve yükselmeyi işaret eder.bazen de Gökyüzüne yükseldiğini görmek, uzun bir yolculuğa çıkacağına ve o yolculukta bir çok fayda ve hayır göreceğine yada Ölüm korkunuz bilinçaltınızda derin izler açmış olabilir..
merak etmeyin bu yaşta Gökyüzüne yükselmeniz kötü duygulardan ,korkulardan, stress ve endişelerden arıncağınızı ve hafifleyeceğinizi delildir..

"rüyamda okulumda kanatsız olarak uçtuğumu gördüm"
Siz galiba bu okuldan, o ortamdan içinde bulunduğunuz okul ile ilgili sıkıntılardan yakında kurtulacağına işarettir..

Rüyada çıplak olduğunu görmek;
Rüyada çırılçıplaklık, anadan doğma hali bilhassa kadın için iyiye yorumlanmaz.

Toplum içerisinde iken çıplak olduğunuzun farkına vardığınız anda utanç içinde kaldığınızı görmeniz genellkile savunmasızlığınızın ve utangaçlığınızın yansımasıdır.
Birşeyler saklıyor olabilirsiniz ve diğerlerinin yine de sakladığınız şeyi görmelerinden korkuyor olabilirsiniz. Mecazi olarak elbiseler gizliliğin sembolüdür.
Sadece giysiler ile bile kimliğinizi saklayabilir ve bir başkası olabilirsiniz. Fakat elbiseleriniz olmadan herşeyiniz diğerlerinin görmesi için ortadadır. Savunmasızsınızdır.

Bu rüya size gerçekte olmadığınız gibi davrandığınız ve gerçekte olmadığınız biri olmaya çalıştığınızı anlatıyor olabilir. Ya da gülünç duruma düşmekten ve aşağılanmaktan korkuyorsunuzdur. Eğer yeni bir ilişkiye ,olaya, duruma başlamış iseniz, gerçek duygularınızı açıklamaktan korkuyor ya da bu konuda kuruntu yapıyor olabilirsiniz.

rüyada çıplaklık sizin gerçek hayattaki yaşam tarzınızla doğru orantılı gerçekleri yansıtır.
rüyada çıplaklık görmek, pişman olunacak bir konu hakkında uyarıcı mesaj olarak yorumlanır.temkin ve tedbir Ya Hu...

mümin bir kimsenin kendini çıplak olark görüp avret yerlerini kapadığını görmesi, hayıra işarettir, af olmaya, üstünlük kazanmaya işaret eder.

"arkadaşım bana bir örtü verdi ve tam örtüyle üstümü kapatacakken "
yaşamınızda üzerini örtmek belkide unutmak istediğiniz bir şey olduğunu işaret etmektedir.selametle..

pandalısincap

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamünaleyküm. Ruyamda ciplakmisim ve babannemin kucaginda oturuyormuşum hic tanimadigim 2 erkekte beni goruyormus bi pencereden evdeymisiz biz babanemle ruyami yorumlarsaniz sevinirim tesekkurler simdiden :)

Almuma

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Merhaba,

Uzun zamandır bu siteye girmiyordum ve unutmuştum. Rüyalarımın tabirleriyle ilgili geri dönüt vermek istedim. İnternetten bu rüyamı araştırdığımda yanılmıyorsam imam nablusi ayak altındaki kınayı ev alma ve arsa alma olarak tabir etmişti ve bu rüyadan 4 5 ay sonra ev aldim ve rüyamdaki yatak odası da yeni evimdeki odanın aynısıydı.

K

Kayıtsız Üye

Kayıtsız
Misafir

Rüyamda bir kralla evliydim. Kralla katıldığımız bir davette masa başında çıplak oturuyorum. Sadece kollarım ve üstüm açık. Kollarımla önümü kapatıyorum. Bu rüyayı yorumlarmısınız acaba

deno134

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Merhabalar rüyamda erkek kardeşim de ben de çıplaktık ve ikimizin de avret yeri ortadaydı karşımızda da bir kadın vardı o da çıplaktı her yeri ulu ortaydı(ben de erkeğim bu arada) bu rüyanın anlamı nedir?

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri

Rüyamda bir kralla evliydim. Kralla katıldığımız bir davette masa başında çıplak oturuyorum. Sadece kollarım ve üstüm açık. Kollarımla önümü kapatıyorum. Bu rüyayı yorumlarmısınız acaba
rüyada kralla evli olmak, iyi bir çevreye işarettir.
çıplak olmak iyiye yorumlanmaz ama bazı tabirciler iyiye yorumlarlar.
kapamaya çalışmak herhalde ahlaka işarettir. selametle

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Merhabalar rüyamda erkek kardeşim de ben de çıplaktık ve ikimizin de avret yeri ortadaydı karşımızda da bir kadın vardı o da çıplaktı her yeri ulu ortaydı(ben de erkeğim bu arada) bu rüyanın anlamı nedir?
Rüyada çıplak olmak iyiye yorumlanmasa bile bazıları hayırdır derler.
Kadının çıplak olması iyiye yorumlanmamaktadır. Hayır değildir. selametle.

Üst Alt