• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada kedi görmek

sahmaran

Kurallara Uymadı
Üyemiz
Selamün Aleyküm ablacım. Rüyada kedi görmek neye işarettir? Nereye yazacagımı da bilemedim o yüzden buraya yazıyorum. Dün istihare namazından sonra yasin okuyup yattım kapadım gözlerimi dua okuyordum siyah bi kedi gördüm, simsiyah bir kedi bana doğru tısladı hani kedileri sıkıştırınca yaparlar ya öyle. Sonra gözlerimi açtım tekrar duaları okuyarak uyudum, rüya görmedim. Ne bu, ben anlamadım yani bunu istihareye mi yormak lazım? Çünkü uyumadım, bilinç ve beden olarak da farkındayım, sadece gözlerimi kapadım ?
Allah razı olsun şimdiden.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
ruyadakedigormek.jpg

Aleykum Selam Hos geldiniz kardesim..
Ruyanizi Hayra yoralim..Hayırdır inşallah diyelim..Hayat ruya gibidir hep hayra yormak gerekli...
Rüyada çeşitli hikmetler vardır. Kimi için bir müjde kimi için bir ikazdır. Kur'an-ı kerimde rüya ve tabiri ile ilgili bilgi vardır. Hadis-i şeriflerde buyuruldu ki:
(Güzel rüya müjdedir.) [İbni Cerir]

Ruyasinda kediyi gormek kadin veya erkek ile yorumu farklidir...
Kadinlar icin hisli Sezgi hissederek fark etmek sevda, murad ile ilgilidir...
muradiniz icin mucadele vermeye hazirsaniz Allah cc. Yar ve Yardimciniz olsun..sabrin Sonu Selamettir kardesim..

Rüyada tıslayan kara kedi görmek ;güçlü önseziye sahip olduğunuzu ve güçlü ön sezilerinizin size yakınınızda bilmediğiniz,
anlayamadığınız bir tehlikenin olduğunu söylemektedir.
Siyah kedi, sebebini bilmediğiniz bu belirsiz ,kararsizligin, celiskinin,vesvese evham da ruhsal durumunuzda daralma,
korku yarattığını ve huzura kavuşmak için sizi endişeye sürükleyen nedeni bulup onu çözmeniz gerektiğini ifade eder.

Kainattaki tek güç ve hüküm sahibi alemlerin Rabbi olan Allah'tır...
Mümin sadece Allah'a güvenip dayanır sadece O'ndan medet umar her türlü ihtiyacını sıkıntısını Allah'a açar Allah'ı dost ve vekil edinir...
Allah cc. Yar ve Yardimciniz olsun...

sahmaran

Kurallara Uymadı
Üyemiz
Ablacım Allah razı olsun tam rüya değildi dediğim gibi kapadım gözlerimi ve kedi ;) severim de kedileri bunu istihareye yormuyoruz ozman ;)

yakupnwo

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada Kedi Görmek

Selamun Aleyküm rüyamda teyzemlerin evinde kedi gördüm siyah beyaz beyazı daha çoktu neyse kedi biraz zayıftı ben onu seviyordum teyzemler yeni almıştı galiba o kediyi tam hatırlamıyorum rüya tabirlerine baktım buna benzer bir şekilde yorumlanan rüya yok

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam rüyaniz Hayr olsun..
Rüyada kedi görmek bağımsız ruh halini, yaratıcılığı ve gücü sembolize eder ayrica güçlü önseziye sahip olduğunuzu ve güçlü ön sezilerinizin olduga isarettir..

Ruyada kara kedi görmek;Hased,hasedci,vesvese evham ,korku, endise, irkilme....hassas olduğunuz bu günlerde ..

"siyah beyaz beyazı daha çoktu "
Olumsuz düşünme kişiliğine sahip birey bardağın yarısının boş olduğuna üzülür. Bunu kendisine dert ve sorun eder.
Diğer yandan olumlu düşünebilen bir kişi ise bardağın Yarısı dolu, der ve sevinir..

Olumlu düşünce kişiliğine sahip bireyin yaşam çevresine bakışı yukarıda verdiğim bardak örneğine benzer. siyahı beyazla, kiyaslarken beyazı daha çoktu der
ve olaylara, Hayata pozitif bakmak; olaylara olumlu yaklaşmakta olmaniza sizdeki olumlu değisime yorumlanir...selametle..

selahattin

Kurallara Uymadı
Üyemiz
Ablacım Allah razı olsun tam rüya değildi dediğim gibi kapadım gözlerimi ve kedi ;) severim de kedileri bunu istihareye yormuyoruz ozman ;)

uyku ile uyanıklık arasında,yani tam olarak uykuya dalınmadan görülmesinin adı yakaza halidir.siz istihareye muhtemelen bir kişi için yattınız.siyah kedi o kişinin hayırlı olup olmamasına değilde,o kişiyle sizin aranıza bir kara kedi gireceğine işaret bence.istihareyi 3 veya 7 gün boyunca devam ettirebilirsiniz.

katre-i Matemm

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Ruyada kedı gormek

Selamun aleykum efendım. Benım bır kedım var beyaz van kedısı. Bızım buraya uyum pek saglayamadı. Sureklı zarar yapıyor. Camlardan ıcerı gırıp, mutfagı karıstırıyor, icerı gırmek ıstıyor. Ve annem durumdan rahatsz, bu kedıyı gotur dıyor. Ayrıca kedım kısırlastırılmıs. Ruyama gecıyorum sımdı. Ruyamda bu yaslı kedımı genc gordum ve kedının bırıyle cıftlestı. 3-5 tane gri beyaz yavrusu oldu. Sonra bende dedım kı bu yavrular bana yeter. Ben bu kedıyı evden gotureyım. Bır bınaya gırıyorum. Tabı kedım sımdıkı gıbı degıl genc. Kedım gercek hayatta da ruyamda da beyaz. Neyse, bınada bırsuru kedı var. Kedı edınme yerıymıs. Bırsuru kedı var. Kedı edınmek ısteyenler oraya gelıyor ve kedılerı pısı pısı dıye cagırıyorlar. Hangı kedı gelırse onu alacaklarmıs guya. Kedımı gorup begenıyorlar, bende cıkıp eve gelıp yavru kedılerı aramaya baslıyorum ama kedılerı bulamıyorum. Ruyam bu kadar. Saglıkla kalın elınıze kolunuza dılınıze saglık. Rabbımız razı olsun. Hayırlı aksamlar..

kalpsızısı

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
ruyada kedi gormek

Merhabalar
Rüyamda evimiz de küçük yavru bir kedi varmış bu kedi o kadar kücük ki daha yeni doğmuş.Rüyam da bu kedi benim üzerime atlıyor beni ısıracak sanıyorum irkiliyorum, kaçıyorum annem de korkma o kedi diş çıkarıyor, kaşımak için yapıyor diyor. Kedi ağzını açıyor, cok küçük bir ağzı var beni ısırsa bile canım yanmaz. Biz de o sırada misafir gelmiş bir süre onlarla da oturuyoruz ve ben o misafirleri hiç tanımıyorum.
Yorumunuz için teşekkür ederim.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Merhaba rüyaniz Hayr olsun..
Rüyada kedi görmek;
bağımsız ruh halini, yaratıcılığı ve gücü sembolize eder ayrica güçlü önseziye sahip olduğunuzu ve güçlü ön sezilerinizin olduğuna işarettir..

"o kadar kücük ki daha yeni doğmuş.Rüyam da bu kedi benim üzerime atlıyor beni ısıracak sanıyorum"
ruh haliniz: çok sıkıntılı ve biraz öfkeli..hayırdır...

Rüyada kedi yavrusu görmek;
Sevdiklerinizi ihmal ettiğinizi sevgi, aşk ,kırgınlik arasında olmanızı ,ifade eder.
bazen hileli bir durumu yada da duygu sömürüsüne işaret edebilir.selametle..

erdi

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamlar,ben rüyamda su an çalıştıgım is yerinin lavobasindaydim tuvalettinde sonra siyah bir kedi bana gelerek sürtündü .28 ,evli,çalismaktayım

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Selamlar,ben rüyamda su an çalıştıgım is yerinin lavobasindaydim tuvalettinde sonra siyah bir kedi bana gelerek sürtündü .28 ,evli,çalismaktayım
Aleykümselam rüyaniz Hayr olsun..
Rüyada kedi görmek ;
bağımsız ruh halini, yaratıcılığı ve gücü sembolize eder ayrica güçlü önseziye sahip olduğunuzu ve güçlü ön sezilerinizin olduga isarettir..

Ruyada kara kedi görmek;
Hased,hasedci,vesvese evham ,korku, endise, irkilme....hassas olduğunuz bu günlerde hala ve hareketlerinize ve kimler ile neleri paylastiginiza dikkat edin..selametle..

W

weezy97

Kayıtsız
Misafir
rüyamda kedi gördüm

Merhaba arkadaslar

Bugün sabah rüyamda bir kedi gördüm benden masaj istiyordu bende yaptim ilk basinda onunla oynicaktim ama istemiyordu. Sonra yavas yavas yaklastim ve onunla oynadim

bu rüyanin anlami nedir bilen var mi?

Almanyadan selamlar :)

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
rüyamda kedi gördüm

Merhaba arkadaslar

Bugün sabah rüyamda bir kedi gördüm benden masaj istiyordu bende yaptim ilk basinda onunla oynicaktim ama istemiyordu. Sonra yavas yavas yaklastim ve onunla oynadim

bu rüyanin anlami nedir bilen var mi?

Almanyadan selamlar :)
Küs olduğun kişi ile barışmaya işarettir. :)

Üst Alt