• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada kavga etmek neye işarettir?

okyanuss

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada kavga etmek rüyada kavga görmek

İyi günler ablacım, rüyamda sınıftan arkadaşlarımla kavga ettiğimi görüyorum. Ayrı ayrı insanlarla aynı günlerde kavga ettiğimi gördüm. Normalde iletişimim olmadığı insanlarla. Ama bu gece tanımadığım bir kızla kavga ettim hemde el kaldırarak. Çok sinirlendiğimi ve haklı olduğumu düşünüyordum . Sözde kızla takı bakıyoruz yanyana denk gelmişiz birbirimizi tanımıyoruz. Takıları sürekli döndürdüğü için rahat bakamıyorum ve çevirmemesini söylüyorum. Benim söylediğim şeyi yapmayınca sinirlenip kıza vuruyorum. yere yatırıp vurmaya devam ediyorum, kavga ediyoruz. Çok şaşırdım ablacım uyanınca yorumlarsanız sevinirim.
:))

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
İyi günler Gönül Dostum..rüyaniz Hayr olsun..
Rüyalarımızda yaşadıklarımızla gerçek hayatta yaşadıklarımız aynı mantıkla oluşur. Rüyalarımız nasıl zihnimizde yaşanıyor ise gerçek hayatımız da zihnimizde yaşanır.
Günlük hayattaki sıkıntı,celiski, endise,bosluk rüyalarımıza yansımaktadır.
Rüyalar günlük yaşamda yaşadıklarımızın bir yansıması şeklinde ancak çok farklı formlarda mana Aleminde oluşurlar...

rüyada tartışmak,kavga etmek ;bazı iç karışıklıklar veya karşılaştığınız çatışma celiski kararsizlik ve baski olayını simgeler.
Ayrıca bu çözülmemiş sorunları hallederek sorunu kapatma anlamına da gelir...

Rüyada asabi olmak,sinirli olduğunu görmek;gerçek yaşamınızda aklınızdan ziyade hisleriniz ve duygularınız ile hareket ettiğinizi ve bunun sonucunda sık sık sorunlar
yaşadığınızı kendinden şüphe ve güvensizlik duyguları yaşadığınızı gösterir.

Yaşam üzerine fazla geldiği zaman onu zorlama biraz duraksa neler olup bittiğine anlam veremiyorsan bile..
Sabr et!! zamani geldiginde bu olanlarin hikmettini bir gun anliyacaksin..
Bu bekleyis Senin olgunlasma devrindir!!Gelen nimette ermen icin hazir degilsin bunu Seni Yaradan en iyi bilendir!!
sadece Sabir ile bekle. Güneş sizin icin de bir gun doğacaktır ..
Zorlamaya SIKILMAYA gerek yok...
O cc. Ol dedigi zaman zamani geldiginde zaten kendiliginden olacaktir...
O bir dengedir O anlamlı gizemli ve Hikmetlidir!
Unutma! Biz bu dünyaya Sahip olmaya değil Şahit olmaya geldik..
Ok gibi doğru olursan seni atarlar yay gibi eğri olursan elde tutarlar; lakin ok gibi doğru olursan menzil alırsın yay gibi eğri olursan elde kalırsın...

Akıl nimeti bize verilmemiş olsa dünyada olmamızın hiçbir anlamı kalmazdı.
çünkü biz bu dünyaya bir imtihan için geldik ve özgür bir seçim yapmak için, akıl, fikir düşünme seçme kısaca irade yeteneği ile donatıldık...

Düşünmek ,Vicdan sahibi olmak,öyle güzeldir ki, içiniz de, insan olarak var olduğunuza ve insan olarak kalmak
adına savaşım vermeniz gerektiğine dair yüce bir his uyandırır.
Sevginize, bakışınıza, duruşunuza, dostluğunuza ayrı bir derinlik katar düşünmek..

Ne bu şiddet, bu celaldfrt..qqww..k
Allah Yar ve Yardimciniz olsun Selamet ile Hayra kalin...

okyanuss

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Allah sizden razı olsun. Okurken göz yaşlarımı tutamadım. Aslında bildiğim şeyleri sizden duymak beni rahatlatıyor , içimde yaşadıklarımı biliyormuş gibi yorumlamanız da şaşırtıyor . Çok kıymetli bi insansınız.çok teşekkür ederim.

abcde

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada kavga etmek

Selamun aleyküm hocam, Rüyamda bir arkadaşımla kavga ettiğimi gördüm.İlk önce kavgada yenilip sonra kazandım.Bu arkadaşımla herhangi bir sorunum yok.Fazla muahatap olduğum biriside değil.Saygılar hocam.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Rüyaniz Hayr olsun..
rüyada kavga etmek ;iç dünyanızda çatışmalar, hesaplaşmalar bazi nefis muhasebesi yaşadığınızı ifade eder.

"İlk önce kavgada yenilip sonra kazandım "' Hayat ruh ve bedenin mücadelesiyle geçer...

İçimdeki ben ile dışımdaki ben sürekli kavga içinde bazen İçimdeki ben yenilip bazen de dışımdaki ben kazaniyorum..
Ruh ile beden arasındaki münasebet bir bakıma, sesle mana arasındaki münasebete benzer. Söz mananın bedeni, mana sesin ruhudur...
İçindeki Sen Mana ile dışındaki Sen nefsinin sesidir..

İstemediğimiz şeyleri yapmak zorunda hissetmeden bir çocuk gibi direk net ve dosdoğru HAYIR diyebildiğimiz gün ruhumuzun prangalarının çözüldüğünü
ve artık özgür olabildiğimiz Andir!!

iradenizin hakkını verin !!İrade, Allah’ın bize verdiği en büyük hediyelerden biridir. Çünkü biz irademizle doğru kararlar verirseniz;
İçindeki Sen ile dışındaki Sen kavga içinde olmaz ancak O zaman mutlu ve huzurlu olabilirsiniz...
Allah Yar ve Yardimciniz olsun Selamet ile Hayra kalin...

falke.54

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada kavga etmek

Ruyada kavga etim, yendim 3 kisiyi yaraladim. Sonra keçi surusuyle karsilastim renkleri siyahti boynuz atilar bana sonra onlara bindim bEni bayir yukari taşıdilar. Biranda motorsiklete buldum kendimi biraz gitim benzin biti, bir hayat kadiniyla konustum para istedi vermedim, yoluma devam etim ruya biti yorumlarsaniz sevinirim simdiden sağolun.

Üst Alt