• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada kara çarşaflilar görmek

Hayal ece

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada kara çarşaflilar görmek.
Selamün aleyküm bugün rüyamda 5 kara çarşaflı kadın bir yuvarlak masa etrafında toplanmış masanın üzerinde bir tane kalınca kirmizi bir kitap duruyor ve o kitaba bakiyorlardi. Odadan içeri girdim, selam verdim almadılar. Sonra yanlarına yaklaştıkça korkmaya başladım, masanın yanına geldim kitabın ne olduğunu sordum Kuran -i Kerim dediler. Hayatımda böyle bir Kur'an görmedim dedim, kitabı açıp baktım Arapça harfler yoktu, bilmedigim yabancı harfler vardı.

Sonra kara çarşaflı bir kadının gözlerine takıldı gözlerim, baktım ve çok korktum titreme girdi vücuduma. Euzu besmele çektim daha çok korkmaya başladım, kadının gözlerinde sanki ateş gördüm diğerleri bağırmaya başladılar o an sanki ayaklarimin altından ruhum çıkıyordu. Ayetel Kürsi'yi okumaya çalışıyorum ve yarım kalıyordu 3 - 4 sefer tekrarladim ama sonunu getiremedim.

İLiM DiLeNcİsİ

Rüyalar aleminden
Süper Mod
Aleykümselam kardeşim, rüyada kara çarşaflılar görmek; Yakın çevrenizden veya sevdiklerinizden birşeyler sakladığınıza işaret edebilir.

Aynı rüya bazı maddi veya manevi sıkıntılarla karşılaşmaya da tabir olunur. En doğrusunu Rabbimiz bilir.

Üst Alt