• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada kamyon görmek ?

Snmz

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada kamyon görmek, kamyon kasası görmek neye işarettir?
Selamün Aleyküm ; Yakın zamanda ablam evlendi o daha evlenmeden bende bir rüya görmüştüm. Rüyamda ablam ile aynı gün evlenmişim. Sonra o evlendi ve bana da ablamın düğününden bir talip çıktı Allah izin verirse yakında söz yapmayı düşünüyoruz. Bende rüyanın diğer kısımlarını merak ettim. Ben rüyamda giden oldukça büyük bir kamyon gördüm. Ancak ben kamyonun hemen arkasında olduğum için sadece kamyonun kasasını görüyorum. Ve kapalı olduğu içinde içini göremiyorum.Ben kamyona çok yakınım nerdeyse değicem onu bisikletim ile takip ediyorum. Ancak bisikleti adeta yeni öğrenir gibi acemice sürüyorum. Biraz uzağımda yaya halinde bir genç oğlan var oda beni biraz uzaktan izliyordu ve bana yardım etmek için her an hazırda bekliyordu. Allah razı olsun ablacığım.duaa..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam, Rüyanız hayr Olsun.
"ablam evlendi o daha evlenmeden bende bir rüya görmüştüm. Rüyamda ablam ile aynı gün evlenmişim."
kadere bakın size Rüya yolu ile ablanızın düğününden bir talip çıktı Allah izin verirse yakında söz yapmayı düşünüyorsunuz...

Rüyada büyük bir kamyon görmek;
üzülmek ve kaygılanmak anlamına gelir. Hayatınız ile ilgili kimi düzensizlikler yaşadığını, bunları yoluna koyarak yeniden huzura kavuşacağını ,bazı fazlalıkları gereksiz yükleri atmaniz gerektiğine...
Bazen de bir sorun hakkında üzülmek veya kaygılanmak yerine o sorunu çözmek için bir an önce çalışmaya başlamak anlamına gelir. Yaptığınız işte üzülme korkusunu üzerinden atmaya işaret eder....

Rüyada Kamyon Kasası;
Gereksiz ,gam, keder yükleri atmaniz gerektiğine...
bir sorun hakkında üzülmek veya kaygılanmak yerine o sorunu çözmek için bir an önce çalışmaya başlamak, Yaptığınız işte üzülme korkusunu üzerinden atmaya işaret eder....Bazen de mesuliyetten ,fazla sorumluluktan ötürü rahatsız olunacağına, olduğuna ,ezildiğine..

"Allah hiçbir nefse gücünün yeteceğinden öte yük yüklemez."Bakara Sûresi 286. ayet

Rüyada bisiklete binmek, bisiklet kullandığını görmek ;
sorunlarınızın üstesinden kendi çabalarınızla gelmek, sorunlarını çözmek manasını taşır.

VELHASIL-I KELAM ;

günlük yaşamında kimi küçük sorunları abartmak, büyütmek gibi bir huya sahip olduğunu ve bu huyun yüzünden yaşamında bir karmaşa yaşadığını, olayları daha sakin yorumlayıp, gözünde büyüttüğün sorunların hiç te düşündüğün kadar büyük olmadıklarını görmen gerektiğini anlatmaktadır.
olayları ve bazi insanlari kafanizda fazla büyütmeyin...
Dua ve SABIR ile hakkınızda sadece hayırlı olanı dileyin.

Snmz

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Allah razı olsun abla. Bana yazdığın her bir kelimenin değerini bilsen... Harekete geçiriyor hemen. Çok haklısın yine yorumunda ve önerilerinde. Allah'a emanet ol ablacım.

Üst Alt