• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada kabir başında dua etmek

Invoker

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada kabir başında dua etmek ne anlama gelir?
Selamun Aleykum. Ben kadir, sevgilimden ayrıldım ve aylardır barışmak istiyorum ama imkansız gibi nerdeyse. Geçen sabah gene dua ettim ve dua edisimin aynisini gece uyuduğumda gördüm, yanlız kabirin başında dua ediyorum kabrin başında kavuk var. Bana nasreddin hoca olduğu soyleniyor kabirde yatan kişinin veya ben öyle hissediyordum ama nasrettin hoca olduğuna eminim ve ruyamda aglayarak dua ediyordum. Gercektede annem uyandirdiginda agladigimi soyledi, ruyami yorumlarsaniz cok sevinirim emeginize saglık.. Son birsey eklemek isterim, ruyamda sadece o kabrin basinda iki büklüm durup ağlayarak dua ettim ve sadece kabirle kavuğu gördum..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam,Rüyanız hayr Olsun.
Rüyada mezar görmek ;
insanın iç dünyası, manevi hayatıyla ilgili mesajlar verir, rüyada mezarlar genel olarak kişinin işlediği günahlar ve yaptığı hatalar yüzünden vicdan muhasebesi içinde olduğunu işaret eder.

Rüyada dua etmek, dua ettiğini görmek;
Sevgi, saygı, samimiyet ve alçak gönüllülük anlamına gelir. Daha yüksek bir kaynaktan yardım aradığınızı, yardım ve desteğe ihtiyacınız olduğunu simgeler..
Birini seviyorsanız O'nu Allah'tan isteyin. Kalpler Allah'ın elinde ama birini yada bir şeyi isterken sadece Hayırlısını isteyin...

rüyada mezar başında dua ettiğini görmek;
Bir şey olacaksa zaten olacaktır. Ama bir şey olmuyorsa illa üstüne gitmeye gerek yok ...
Karşılaştığımız zorlu durumları, sabır,hikmet ve bilgi, akıl, mantık ile karşılamaya çalışalım. İyimserliğimizi ve umudumuzu, inancımızı yüksek tutalım. Şimdi kayıp olarak gördüğümüz şeyler, kim bilir belki de daha sonra kazanım olarak yada geleceğimize bir basamak olarak geri dönecek bize.

Allahım! Bana Değiştirebileceklerim için güç, Değiştiremeyeceklerim için sabır, İkisini ayırt etmek için de Akıl ver.ya hayat yoluma devam etmeliyim yada bu olayda takılı kalıp vaktimi, kendimi, enerjimi, sinir sistemimi zayi ,ziyan edeceğim...

Bizim olmasını çok istediğimiz bir şey hakkımızda hayırlı olmayabilir, hiç istemediğimiz bir şey de hakkımızda hayırlı olabilir. Hakkımızda en hayırlı olanı Allah bilir ve bizim en hayırlıya ermek için dua etmemiz gereklidir.

evet bazen bilerek, bazen nefsimize yenilerek, bazende bilmiyerek öyle bir bencil olabiliyoruz ki...Rahman ve Rahim olan ,Alemlerin Rabbi sadece Sizin Rabbiniz değil..! çok o kızında Rabbi...
HERKESİN BİR PLANI VAR AMA ,“ALLAH'IN PLANI” HERKESİ KAPSAR!
sırf, Sen, Ben, O mutlu olsun diye başka bir kulluna zulm etmez!!onun neye ihtiyaci olduğunu bilir ve onu verir..
ya Sen O kızın maddi, manevi, ruhsal, fiziksel, cinsel,ihtiyaclarını karşılayamıyacak kapasittede isen...
Allah cc. sadece Seni değil kızı da düşünüp bu işi hayırlısıyla sonuçlandırır.

Rüyada nasrettin hocanin kabrini görmek;
bu hayatı ,bu olayı Fazla ciddiye almayın !! bir süreliğine askı ya alin yoksa Bu günlerde deprasyona girebilirsiniz selametle...

Üst Alt