• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada jet uçağı görmek

Eyokhya

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada jet uçağı görmek, rüyada jet uçağı kullanmak rüyası tabiri nasıl yapılır? Selâmün aleyküm hayırlı sabahlar ruyada cumhurbasanimiz özel jet uçağını bana yolluyor, sanırım beni yanına çağırıyordu. Gelen jet uçağında beni almaya gelen iki kapalı bayan vardı. Bindim, gelirken otomatik olarak gidiyorduk kendi kendine. Sonra jet uçağını çalmaya çalıstilar benden, ben de izin vermedim kontrolü ele aldim ama tam suremedim. Bu rüyanın anlamı nedir? Şimdiden tesekkur ederim cevap icin, hayırlı günler.

*dialektik*

Rüya Yorumları
Üyemiz
Rüyada jet uçağı görmek tabiri
Aleyküm selam. Rüyada uçmak ve devlet büyüğünün iltifatını görmek çok güzeldir. Allahu alem yakında büyük iltifatlara mazhar olacaksın. Bir takım güzel durumlar bazıları tarafından gıbta durumu olabilir. Biraz zorlansan da kontrolü ele geçireceksin. Lütfedilen imkanları iyi değerlendirmeye bak. Tedbiri elden bırakma. Namaz ve duaya devam. Herşeyi en iyi Allah bilir. Allah rüyanızı hayreylesin.

deno134

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Merhabalar dün gece mülk suresi 14.ayet ile yapılan istihareyi yapıp yattım rüyamda kardeşimle yürürken havada jet uçaklar gidip geliyordu kardeşim savaş mı çıktı niye bu kadar uçak gidip geliyor diyordu ben de galiba diyordum sizce bu rüya istihareye yattığım şey için hayır mı şer mi

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Merhaba
Her hayrın içinde bir şer, her şerrin içinde bir hayır vardir..

Rüyada jet uçağı görmek;

varolan kötü durumların ortadan kaldırılacağına, zararların telafi edileceğine, işinin aksayacağına, psikolojik olarak toparlanacağına, maddi olarak zorluk çekileceğine, kardeşler arasında sürtüşmeler yaşanacağına, endişelerini ve üzüntülerini atlatacağına,delalettir ayni zamanda bu rüya Allahu alem ama ülkemiz bir harekatın içinde yer alabilir ve siz bunu basından takip edebilirsiniz. Neyse ki siz güvende olacaksınız ve çok daha başka kaygılarınız, istekleriniz olacak. filozof bey..
Ey insan, yüksekten uçma!

Üst Alt