• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

rüyada iskelet görmek

S

semiha tekin

Kayıtsız
Misafir
s.aleyküm...iyi akşamlar

dün gece rüyamda iskelet halinde bir adam peşimden geliyordu bende peşimden gelme diye kafasına vuruyordum iskelet halindeydi :)

yorumunz için şimdiden teşekkür ediyorum gönül sızım kardeşim

yaş 23 bayanım

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum selam ve HAYIRLI Cumalar...
evet Ruyaniza Hayirdir ins. diyelim ve googla gidip alinti ile kopyalayip ekliyebilirim..
ama ben bunu yapamam.. cunku Ruyalar bazen sifreli, mecazi anlamda insan ruhuna ve duygularina, imanina hitap etmekte...
Googla gidip ruyada iskelet gormeyi ekleyin asagi yukari hepsi ayni yorumu yazmis..genelde kullanilmis.. ama her insan ozel ve oznedir..ve her insanin gordugu cisim ayni da olsa hitabi ve anlatmak istedigi mesaji farklidir!!
Neyse Semiha Genc Kardesim..Ruyadan once birazcik muhabbet edebilirmiyiz..belki beni daha anliyabilirsiniz....
İnsan sadece bedenden ibaret değildir. İnsan hem beden hem ruhtan oluşan bir bütündür.
İnsan yalnız maddî bir bedenden, şu gördüğümüz uzuvlardan, organlardan ,iskelleten ibaret olsaydi aynen sizi ruyanizda kovaliyan o iskelet kadar soguk ve manasiz olurdu...
Siz de Masallah cook hassas,duyarli,duygusal oldugunuz icin bu tip soguk, duygusuz ve nefis sadece bedeni ile fiziksel zevkler pesinde olanlardan uzak DURUN!!!
Herkes kendisine ve kendi hayatına dikkat etse bakî bir ruhun var olduğunu anlar.
Çünkü bunlar her zaman değişikliğe uğramaktadır.
İnsan bedenin içindedir,ama bedenden ibaret değildir.
Beden güzeldir ,bedeni sevmek ,saymak ,korumak gerekir!!
ama insan ondan ibaret olmadığını ,sadece içinde yaşadğını unutmaması gerekir.
Ruhunu Beden kafesine haps edenlerden ve sadece kendisini vucud ve guzelliginden ibaret olanlardan uzak durun!!
Kin ve nefret ruhunu beden kafesin içinde hapis kılar..
Mutluluk senden uzak değil, ancak sen Mutlulugu yanlis mekanlarda ariyanlardan olma kardesim...
Aşk sadece sen teslim olduğunda gerçekleşir.
Başka birisi Sizi teslim olmaya zorladığında bu mahvedici, nefret uyandırıcı bir şeydir...UZAK durun...

CAN Kırığı iç cebimde, ruhsatlı yalnızlığım var benim...
gökyüzüne asılı kalan umutlarım pembeye çalan ama kararan hayallerim var benim...
siyahın tüm tonlarında bir gökkuşağım kalabalıklarda yalnızlaşan bir dünyam var benim......
aşka sitemlerim, tövbelerim...aşkadır serzenişlerim...
aşkadır küsüşlerim...aşkadır tükenmişiliğim...
aşk yürek işidir, iyi bilirim...
ben yüreğimi, bir yüreksizde bıraktım..KACISIM bundandir...
selamet ile Hayra kalin...

S

semiha

Kayıtsız
Misafir
slm

valla gönül sızım kardeşim dediğinzden anlamadım bende google baktım iyi bişeyler diyordu siz farklı dediniz

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Haklisiniz eminim anliyamadiniz..ama bazen bazi seyleri acikca ulu orta yazmaya haya ettigim icin biraz mecazi yonde anlatiyorum ki sadece karsimdaki ruyanin sahibi anliyabilsin diye....
İskelet görmek, pesinizde olan nefsi bir insanin kendini sadece beden den ibaret sanan gizli bir tehlikeye yorumlanir allahu Alem.. o yuzden Size.. yukarida yazdiklarimi yazdim ki beni anliyasaniz diye...
İnsan sadece bedenden ibaret değildir. İnsan hem beden hem ruhtan oluşan bir bütündür...ama sizin pesinizde olan sizi korkutan ve sizin basiniza vurdugunuz o iskelet maddeci materyalizt biri pesinizde bu ruya bir uyari mahiyettinde dir..Dikkatli olun lutfen...
Selametle Kardesim...

Üst Alt