• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada ırmak görmek

toprak88

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada ırmaklar görmek, rüyada ırmak görmek yorumu.
Selamlar, dün gece yatmadan ülkemizde yaşanan sıkıntılı günleri düşünüp dua ederek uyudum, rüyamda bir sürü ırmak gördüm insanlar güzel olsun diye bu ırmaklara boyalar katmışlar kirletmişler ve zarar vermişler. Sonra bir anda uzaya çıkıp dünyayı gördüm masmaviydi, ırmakları tekrar gördüm ama dedim tertemiz olmuş Berrak masmaviydi. Bana bir ses dedi ki doğa kendi kendini temizler pislikler gider tekrar tertemiz olur. Böyle melek gibi bir varlık dediğini hissettim huzurlu bir sesdi.

Şimdiden teşekkür ederim Allah razı olsun.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
hayırlı geceler,Allah (c.c) ülkemizi ve milletimizi korusun Rüyanız hayr olsun hayırlara vesile olsun inşallah. ...
biz kendimizden, kendi özümüzden, aslımızdan, uzaklaştıkca,amaç ,gaye ve hedeflerimizi şaşırdık..Ne oldu Bize..?Biz Sevginin kaynağında Allah cc dan uzaklaştıkça sevgiden ,muhabbeten, insanliktan Dua etmekten de ne kadar uzaklaştığımızın farkındamiyiz..

Rüyada ırmak görmek;
Feraha, kazanca, bolluk ve berekete ,iyi yaşamaya işarettir.

Rüyada temiz ırmak görmek ;
zenginliğin, mutluluğun ve başarının simgesidir.

Rüyada kirli ırmak ;
Kıskanç insanlarla çevrili olacağınız ve birçok tartışma yaşayacağınız anlamına gelir.

"insanlar güzel olsun diye bu ırmaklara boyalar katmışlar kirletmişler "
Allah cc. kullarına zulmetmez. Bu (azap) kendi ellerinizle oluşturduklarınızın sonucudur...... Şüphesiz ki Allah hiç kullarına zulmetmez. Fakat insanlar kendilerine zulmederler...

"Bir topluluk kendisini değiştirmedikçe ALLAH onların durumunu değiştirmez. "(Rad–11)

"Bana bir ses dedi ki doğa kendi kendini temizler pislikler gider tekrar tertemiz olur. Böyle "[/B
kainatta her şey döner-dolaşır ve bir gün aslına döner......

Rüyada Uzaya çıkıp dünyayı görmek;
Rüyayı gören kimsenin yeni olaylara şahit olacağına işarettir. Bu rüyayı görenin güveni ve inancı artar.
Rüyasında uzaya gittiğini gören kimse bir hikmet sahibi olur, olgunlaşır ve huzur bulur...
Her yaşın bir özelliği ve güzelliği vardır Her yaşta yapılabilecek yararlı işler ve bir iyilik ..bir güzelik, vardir!!

"İnsanın makamı semâdan yüksektir.Terbiyenin aslı insana hürmet göstermektir."

Gönlüm uçmak isterken semavi ülkelere; Ayağım takılıyor yerdeki gölgelere…”
"DİYORLAR, KALSIN ŞİİRDE SÖZDE YERDE,SEN ARAŞTIR, GÖKLERE ÇIKAN MERDİVEN NERDE? "
ÜSTAD Necip Fazıl KISAKÜREK

bir kuş olup AŞK ve UMUT kanatlarim ile Sana doğru uçmak isterdim ..
"AŞK'a uçarsan kanatların yanar” diyorlar..
“AŞK'a uçmazsan kanat neye yarar.” ...
ve her şeyden uzaklaşıp seninle olmak;kendim ile olmak gibidir!!
bu günah çukurundan çıkıp ,nefsimin gölgesinden kurtulmak!!
teslimiyetin zirvesinde senin aşkınla yanip;ve her şeyin bir kocaaa bir hiç olduğunu farkına varmak isterdim !!hiç birşeye aldırmadan sana koşmak ,,Huzurunda Huzur bulmak!!

sevgili esirgeme sevgini bir umanın içinde susuz kaldım
sevginden,şevkatinden Bizi Sen-siz BIRAKMA !! YARRABI.

Üst Alt