• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

rüyada iran'a gitmek

Zümrüdü Anka

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada iran'a gittiğini görmek, rüyada iran'a gitmek tabiri.
SelamunAleykum, Elhamdülillahirabbil alemin vessalatu vesselamu alarasulina muhammedin vealaalihi vesahbihi ecmain...

Öncelikle benim iki rüyamı yorumladınız birinde sureleri okuyun; diğerlerindede namazlara özen gösterin dediniz, Allah'a hamd olsun çok huzurluyum düzeldim artık buhranda değilim.Bu anlatacağım benim değil bir arkadaşımın rüyası tabir ederseniz mutlu olacağım.

Arkadaşım rüyasında benim İran'a gittiğimi görüyormuş.Kafamda takke yüzümdede sakal varmış ona şöyle demişim:İran'a gidip geleyim dönüştede Ygs sınavını halledeceğim.Bu ne anlama gelir?

Selam ve dua ile.

Saygılarımla, Esen Kalın

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam Rüyasi Hayr olsun
Allah'ın selamı, rahmeti, bereketi, mağfireti, hidayeti, ihsaniyeti ve cümle hakkaniyeti ümmetin üzerine olsun
Rüyada iran'a gittiğini görmek;
Fikir ve yaşam tarzınızı değiştireceğiniz anlamına yorulur..

Rüyada takke yüzünde sakal görmek ;
bazı vesileler ile maddi manevi çok daha güzel konumlara gelecek olmaniza işaretir..

karşılaşacağıniz imtihan ve sıkıntılara tahammül göstererek,Maddi, manevi yükseleceğinize lakin Bazı konularda daha dikkatli,
hassas ve ibadetlerinde huşu,ihlas ve hissiyat katmanız gerektiğini rüyanız size hatırlatıyor.selametle.

Zümrüdü Anka

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Hocam bu arkadaşımın rüyası bu söylediklerinizi üstümemi alayım yoksa o mu üstüne alsın ?
Selam ve dua ile.Saygılarımla, Esen Kalın..

Gönül sızım....
herkes kendi hissesine düşeni alsın.

B

Berfin222625

Kayıtsız
Misafir
Iyi günler hocam. Ben gece bir dua ettim birşey için hayır mi değil mi diye. Rüyamda ailem ile bir yerde oldugumu gördüm oranın iran olduğu söyleniyordu caddenin ortasında sanki uzunca bir çarşı vardı orda geziyordum oyuncak dükkanı gibi bir yer vardı orda kocaman iri bir yılan vardı ama hiç zarar vermiyordu sonra biz o aynı yerde yemek yiyorduk. Bir anda kendimi başka bir yerde buluyordum hastane gibi bir yer tanıdığın biri bir sakatlık geçiriyordu yataktaydi. Sonra lavaboya gidiyordum restorantta affedersiniz insan pisliği kalmıştı orda. Hatırladıklarım bu kadar hocam. Sizce niyetimle ilgili midir yoksa öylesine midir sabah 6 da uyudum gün doğarken gördüm rüyayı

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Iyi günler hocam. Ben gece bir dua ettim birşey için hayır mi değil mi diye. Rüyamda ailem ile bir yerde oldugumu gördüm oranın iran olduğu söyleniyordu caddenin ortasında sanki uzunca bir çarşı vardı orda geziyordum oyuncak dükkanı gibi bir yer vardı orda kocaman iri bir yılan vardı ama hiç zarar vermiyordu sonra biz o aynı yerde yemek yiyorduk. Bir anda kendimi başka bir yerde buluyordum hastane gibi bir yer tanıdığın biri bir sakatlık geçiriyordu yataktaydi. Sonra lavaboya gidiyordum restorantta affedersiniz insan pisliği kalmıştı orda. Hatırladıklarım bu kadar hocam. Sizce niyetimle ilgili midir yoksa öylesine midir sabah 6 da uyudum gün doğarken gördüm rüyayı
İranda olmak yaşam tarzının değişmesine işarettir.
lavaboya gitmek kötü bir kadına işaretir. pislik görmek haram yoldan mala işarettir.
rüyada hastane görmek fesatlıklara işarettir.
sakatlık geçirmiş insan hayatın zorlaşmasına işaretir.

kardeşim rüyan pekte hayır değil gördüğün gibi.
yinede 7 gün art-arda istihareye yat 7-ci gün göreceğin rüyayı renkleriyle beraber yaz ben tabir ederim daha iyi olur. selametle

Üst Alt