• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada ilkokul öğretmenini görmek

tango34

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
iyi günler kardesim.yine bir rüyamı sizinle paylasmak istiyorum.

Ben dün gece rüyamda beni öldürmeye çalışan insanlardan kaçıyorum ve beni bulamayacakları tanıyamayacakları yere gidiyorum ve nihayet kurtuluyorum beni öldüremiyorlar.Sonra eski okuluma gidiyorum ve orada eski bir arkadasımla karslıasıyorum ve eski öğretmenimi görmeye gitmisim beklerken hocam çıkıyor sarılıyorum hocama sizi çok özledim diyorum daha sonra baska sahneye geçiyor rüyam annemle mağazadayız yenı kıyafetler bakıyoruz kendimize ama ben almıyorum beğendiğim bir şey olduğu halde para harcamamak için. rüyam bu kadar yorumlarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim :)

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Hayirli günler
Rabbim Ruyanizi Hayra cevirsin ins..
bazen insan Dis dunyasinda yasadigi olumsuzluklar İnsanın sürekli içinde ic dunyasini da etkileyip yaşadığı olaylardan
doğan bilincalti rüyalarda gorebilmekteyiz..
insan dis dunyasini ins. Allah-in izni ile degistiginde ic dunyasi da degisip Ruyalarda farkli gorulecektir..
rüyada Ilk once ins. Kendimizi degistirelim..ve Rabbim de icinde bulundugumuz ortamin mekanin durumunu degistirir...
Rabbim Sizi düşmanın fitne ve iftiranin şerrinden korusun ins.
külfet ne kadar çok olursa nimet ve mukafaat o oranda artar..

Hic bir rüya yasanilan ortamdan bagimsiz bir sekilde yorumlanamaz.

Rüyada korkmak;icinde bulundugunuz bir durumdan dolayi cook ofkeli oldugunuza.. mevcud hayatinizdaki SIKINTIYA..
bir celiskigecmisdeki korku ve endiselerin yansimasi ve
Allah cc. ve Dualardan uzak kaldiginiza kendinizi Dunya heveslerini cok kaptirmis iken aslinda ayni kavonozdaki adam gibi kendinizi haps ettiginiz seklinde yorumlanir..

Rüyada öğretmen görmek, gerçek hayatınızda yeni bir yol arayışınızı yada kendinize örnek olacak birini aradığınızı simgeler.
eskilere hasret ve ozlemide sembolize eder..
Kimi problemlerimiz de var ki evhamdan ibaret. Çocukça korkularla hırpalarız kendimizi ve birbirimizi.
Acı çeker ve çektiririz.
Sukur Sabir Dua Allah cc. ile aramızdaki doğrudan iletişim kanalıdır...
O hattı açtığınızda sizden oraya şükran ve minnet duyguları giderken oradan da size yaşama sevinci huzur neşe doyum mutluluk gibi güçlü olumlu duygular akar..kardesim..
Nefretin kizginligin cozemedigi yapamadiklarini SEVGI..DUA iman anca cozebilir.. Selamet ile Hayra kalin

"Yaşadığın yeri cennetin yapamadıkça kaçtığın her yer cehennemindir"

deno134

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Merhabalar rüyamda bakkaldaydım kasada ilkokul öğretmenim vardı (kendisini çok severim) şeker veya çikolata alıyordum parasını ödüyordum by rüyanın anlamı nedir şimdiden teşekkürler hayırlı akşamlar

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Merhabalar rüyamda bakkaldaydım kasada ilkokul öğretmenim vardı (kendisini çok severim) şeker veya çikolata alıyordum parasını ödüyordum by rüyanın anlamı nedir şimdiden teşekkürler hayırlı akşamlar
rüyada bakkalda olmak, tedbirli olmaktır.
ilkokul öğretmeni, hasrete, özleme işarettir.
çikolata almak mutlu olmaya işarettir der tabirciler. selametle.. hayırdır genel anlamıyla

Üst Alt