• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada iki denizin birleştiği yeri görmek

• Konuyu başlatan Gülizar Yılmaz
  • Başlangıç tarihi
G

Gülizar Yılmaz

Kayıtsız
Misafir
Rüyada iki denizin birleştiği yeri gördüm ve iki denizin karışmadığını gördüm. iki deniz arasında 30-50 santim kadar kumsal vardı. Ben de ortasındaydım. Sol taraftaki denizden birinin derinliğini kontrol etmeye çalışıyordum batar gibi oluyordum nefesim kesiliyordu.

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Rüyada iki denizin birleştiği yeri gördüm ve iki denizin karışmadığını gördüm. iki deniz arasında 30-50 santim kadar kumsal vardı. Ben de ortasındaydım. Sol taraftaki denizden birinin derinliğini kontrol etmeye çalışıyordum batar gibi oluyordum nefesim kesiliyordu.
Şimdiden yazayım, Ruyan Hayır Değildir Kardeşim.
Sorunların kısa bir zamanda yok olacak, dost dediğin bir kimse vardır ki, bu kimse seni dostum diye kullanıyor, yalnız seni dostu, arkadaşı olarak görmuyor. O kişi, en kısa surede hayatından yok olup gidecektir inşallah. İşsiz isen, iş bulacaksın. Yalnız bu iş istediğin gibi olmayacak adeta batacaksın, iflas edeceksin. Maddi durumdan zor zamanlar geçireceksin. Ve bu durum seni bir hayli uzecek, hayattır belki intaharı bile duşuneceksin. Ve çok guvendiğin bu buyuk iş, hayal ettiğin gibi gitmediği için, hayatın mutsuzluklar ile geçecek, yani bu iş hep senin aklının bir köşesinde kalacak.
-
Ruyam kötu, peki ruyamı nasıl hayır yaparım?
Kafanı, bedeni değil sadece kafayı sol tarafa çevirerek 3 kez gerçek değil yalandan tukurmen gerekiyor. Sonrasında rabbine sığınmalısın, bunu gece yapmalısın. ardından sağ tarafına dönuk bir şekilde uyumalısın.

Üst Alt