• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada iftar ettiğini görmek

Elifgül

Uzman Kardeşimiz
Üyemiz
islami rüyada iftar vermek, rüyada iftar sofrası, rüya tabirleri iftar görmek, rüyada tabiri iftar, rüyada iftar ettigini, rüyada iftar etmek, rüyada oruç,rüyada iftar yemeği görmek islami

Bir kimsenin rüyasında bir Ramazan günü akşamı bir ahbabının evine iftara gittiğini veya iftar ettiğini görmesi; o kimsenin teşebbüs ettiği işlerinde artık meyvelerini toplamaya başlamasına yorumlanır

Rüyada iftar ettiğin görmek sıkıntılardan kurtulmaya, borçları ödemeye, rızk ve servetin artmasına, mutluluk ve sevince ermeye işaret eder.

İftarda ne kadar ve kaç çeşit iftarlık yiyecek varsa, kazancınız da o nispette çok olur.

Ramazan orucunu açmak için iftar etmek yahut iftar vermek rahmet ve mağfirete, rızık ve berekete,

Ramazan-ı Şerif ayı dışında iftar etmek korku ve sıkıntıdan kurtulmaya, sevince vesile olacak haber ve gelişmelere, kişinin bütün sıkıntılarından kurtulacağına ve bolluk, berekete kavuşacağına işaret eder.

Yine iftar ettiğini görmek, rızkın artacağına, faydalı mala ve hayra işaret eder.

Rüyada iftar sofrası görmek de, rızkın genişliğine, kısmet ve nasibin çokluğuna ve dinde sıdka yorumlanır.

Konuyla ilgili okuduğunuz çeşitli yorum ve tabirlerden sonra, gördüğünüz rüyadan kendinizle ilgili bir fikir edinebilmek için linke Tıklayın

berat1983

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada iftar açmak

Hayırlı günler; hocam ben arkadaşım iftarımızı açmak için yemek yemeye gidiyorduk. Ezan okuyordu arkadaşım kendine yemek alıp oturuyordu babamda bana bir tepsi uzatıp yemeğimi veriyordu. Bu iftarı da bir caddenin kaldırımında yapıyorduk. Ben bir zeytin ile iftarımı açıyordum ve beyaz peynir yiyerek devam ediyordum.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Hayırlı günler,Rüyalarınız hayr Olsun.
Rüyada iftar ettiğin görmek ;
sıkıntılardan kurtulmaya, borçları ödemeye, rızk ve servetin artmasına, mutluluk ve sevince ermeye işaret eder.
hayırlı bir rüya olup, içinde bulunduğunuz sıkıntı veya üzüntülü durumun yakında biteceğinin müjdesidir. Rüyanız aynı zamanda bu sıkıntılar bitene kadar bir süre kafa karışıklığı ya da stres yaşamaya devam edeceğini işaret etmektedir..

Rüyanız çok hayırlı olup, yaşamınızda bir yeni başlangıcı temsil etmekte ve bunun iyi sonuçlanacağını simgelemektedir.

Rüyada tepsi görmek;
Sizin anlamsız harcama yaptığınızı göstermektedir. Daha tutumlu olmanız gerektiğini ve vaktinizi daha faydalı Değerlendirmek verektiğini simgeler.
iş beklerken bari kendinizi maddi, manevi, fiziksel olarak yetiştirin.. selametle..

berat1983

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Allah razı olsun hocam. Selam ve dua ile...

Üst Alt