• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada İcat keşif görmek

erdi

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada icat (keşif) görmek rüyada keşfetmek rüyada icat etmek keşifte bulunmak

Selamlar, rüyada belediye otobüsünün arkasında, boşluk kısmında Markette çalıştığım arkadaşlarla ayakta gidiyoruz. Arkadaşlardan biri erkek, şimdi hatırlamadığım bir de kız arkadaş var, o da şu an çalıştığım yerden. Alper adındaki arkadaş saçların hacmini ölçen bir şey icat ettiğini, keşfettiğini söylüyor, bir şey damlatıyordu kız arkadaşa. Sana da yapayım mı dedi, ben de o icatı(keşif) nasıl yaptın, cosinüs sinüs gibi laflarda bulundum, ne icat ettiğini anlamaya çalıştım. Sonra onu şöyle yap dedim. Sanada yapalım mı dedi. Bana da o icat ettiğinden test yaptı şaçıma. Rüyam böyle, yorumlarsanız sevinirim teşekkürler.(24 üniversite ögrencisi yarı zamanlı çalışmaktayım sağolun.)

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Merhaba rüyaniz Hayr olsun..
Rüyada Otobüste yolculuk yaptığını görmek; bir iletişim sorununa dikkat çeker. Bu önemli bir rüyadır ve gerçek yaşamınızda yanlış anlaşılma veya karşınızdakini yanlış anlama ile ilgilidir..

rüyada Belediye otobüs görmek:Bereket ve yeni devlet isi veya memurlugu ile Tabir edilir ..
lakin arkada ayakta gidiyorsunuz bir bekleme ,duraklama sürecinde olmaniza yorumlanir..

Rüyada yeni bir sey kesif ettiginizi veya Yardımcı Olduğunuzu Görmek;düsündügünüz bir meselenin uygulanmasinin sizin de faydaniz olmasina
bir konuda uzmanı olacağınıza bu yüzden büyük paralar kazanacaginiza delildir...selametle...

Üst Alt