• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada hamile olduğunu görmek ne demektir?

gülcem

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada hamile kalmak, hamile olduğunu görmek ne anlama gelir?
Selamün aleyküm Gönül hocam. Hoş geldiz işallah tatiliniz güzel geçmiştir. Hocam ben daha önce de yazdım ama rüya bölümü daha açılmadığından verilmemişti. Ben kısa bir süre önce rüyamda hamile olduğumu görüyordum ancak nasıl hamile kaldığımı bilmiyordum. Sürekli kendime sorup duruyordum ben evli değilim kimsenin eli değmedi bana nasıl hamile kalırım diye bi telaşlanıyordum önce. Sonrasında işallah Allah benim bu sözlerime alınmamıştır diyordum .Elim karnımda belki ben Allahın hikmetiyle hamile kalmışımdır Hazreti Meryemde Allahın hikmetiyle hamile kalmamışmıydı diyordum. Allah razı olsun bize gösterdiğiniz bu karşılıksız sabır ve manevi yardımınız için. Allahım da herdaim sizinle olsun...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykümselam kardeşim, Hoş bulduk evet hamd olsun tatilim güzel geçti.
Hayr olsun inşaallah şu an hamilelikle ilgisi olmayan bekar bir hanım olarak rüyanızda hamile olduğunuzu görmeniz, gereğinden fazla endişe,sıkıntı ve stres içinde olduğunuza işarettir. Lütfen biraz rahatlatın kendinizi! Biz kul olarak elimizden gelen gayreti gösterir, yapabileceklerimiz yapar, sonrasını Allah c.c nün taktirine bırakırız. Olayları ve sonuçları değiştiremeyiz. Allah c.c nün bizim için hayırlısını ve iyi olanı vermesini umut ederiz.

Rüyada hamilelik görmek psikolojik yorumu;
gelişmekte olan bir yönünüzü simgelemektedir. Gelişmekte olan bu yönünüz fark etmediğiniz yeni duygularınız olabileceği gibi hayatınızla ilgili vermeye henüz hazır olmadığınız
kararlarınız da olabilir. Bu rüya hayatınızın yönündeki değişim, yeni fikirler ve yeni hedeflerin kapıda olduğunu göstermektedir.

Olaylara Hikmet gözü ile bakmazsanız..Kendinizi kaybeder ve daha çok Geçici şeylere gönül bağlar ağlar !Acı Çekersiniz..

Stresli zamanlarda, önemli kararlar arifesinde bu tip rüyalar görülür..
"and the last thing you would need is another big commitment "
Hayattinda zaten yeterince baskı ve stress var ,şu An ihtiyaçin olan en az daha fazla stress, karar verme gibi sorumluluk...
Allah insana taşıyamayacağı derdi yükler mi ? yüklemez !!ama biz kendi ,kendimize gereksiz,yükler ,sorumluluk, zorunluluk yükleriz...

'Your mind is trying to tell you that maybe you have too much on your hands, by putting you in a dream situation in which you know that soon there will be even more to worry about.'
Senin bilinçaltı zihnin, akıl, anlak Sana ,anlatmaya ,söylemeye çalışıyor ki"that maybe you have too much on your hands"
kendi,kendine gereksiz, fazlalık ,zamansız yükler yüklüyorsun...zaten Zamanı gelince her şey, iplik iplik çözülür; çünkü ,Ortam ,Şartlar ve SEN her gün değişiyorsun.
Bazı şeyler zaman içinde ancak çözülür...

Rüyada hamile olduğunu görüyorsan belki de hayatında yeni bir değişim, gelişmeler olacak bunlardan da korkuyor olabilirsin!!!
gerçekle yüzleşmeye ya da değişimlere alışmak durumunda olman seni korkutuyor ,endişelendiriyor olabilir...

"Düzenim bozulur, hayatımın altı üstüne gelir" diye endişe etme. Nereden biliyorsun hayatın altının üstünden daha iyi olmayacağını? "

"nasıl hamile kalırım die bi telaşlanıyordum "
Yaşamınızda sabırsızlık huyunuz olduğunu ve olayları detaylı bir şekilde incelemeden, tam anlamadan karar verdiğin için başının sık sık ağrıdığını temsil eder.

hikmetti, kerameti Güç ve kuvveti kendinden bilirsen..nimetti de kendini de arkadaşı da kaybedersin selametle..

Üst Alt