• Receb-i Şerif ayında yapılacak zikirler:  ⚪Receb ayının ilk 10 günü: Hergün 100 defa ; Sübhanel Hayyil Kayyûm سُبْحَانَ الْحَيَّ الْقَيُّو مِ (Hayy ve Kayyum (gerçekte tek diri ve her şeyin yegane yöneticisi) olan Allah-u Te'ala'yı tesbih ederim!)

Rüyada halay çekmek tabiri

berat1983

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Mesajlar
104
Rüyada halay çekmek, rüyada halay çektiğini görmek tabiri.
Selamun Aleykum, hayırlı çalışmalar. Kendimi çok kalabalık bir düğün ortamında görüyordum. Ben düğünü seyrediyordum, düğün çok coşkulu ve güzel geçiyordu. Bu kalabalık ortamda aşık olduğum sevdiğim kızı da tek başına görüyordum (platonik olarak sevdiğim kız. Daha sonra ben de halaya girip coşkulu bir şekilde oynuyordum. Kısa bir süre sonra dans başlıyor, ilk önce yurtdışından evli bir çift akrabamız kalkıyordu ben de onları izliyordum ki, birden o yurtdışından gelen akrabamızla ben dans ediyordum. Dans esnasında halay kadar mutlu değildim biraz üzgündüm sanki. Ben dansa kalktıktan sonra etrafımızda çok kişi dansa kalkmıştı bile.
NOT: Ben gerçek hayatında düğünlerde ve eğlencelerde halaya ve dansa kalkamayacak kadar utangaç ve çekingen birisiyim. Hep fotoğraf çekerim.
 

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Mesajlar
19,459
Ve Aleykümselam rüyaniz Hayr olsun
Rüyada halay çektiğini görmek;
içinde bulunduğunuz grup içinde uyumlu davranışlar sergileyerek, mutlu bir yaşam süreceğinizi simgeler.

Rüyada halay çeken birilerini görmek;

çevrenizde sizi aralarında görmek isteyen birileri olduğunu işaret eder.
Gösterdiğiniz ve göstereceğiniz sabır ile , Allah size ailenize ve sevdiklerinize sağlık huzur mutluluk versin amin..selametle..
 
Üst Alt