• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada güvercin görmek islami tabiri

Hilmil

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün aleyküm. Rüyada güvercin görmek islami tabiri nasıl yapılır?
Rüyamda çok yakın bir arkadaşımın kız bebeği olduğunu görüyorum. Benim köyüme bebeği ile geliyor, bebeği yatırmak için yatak odasına girdiğimizde pencerede kanat çırpan güvercin görüyoruz. Güvercin takılı kalmış bir müddet sonra kendiliğinden kurtuluyor . O sırada bir adam balkona geliyor ve korkuyoruz arka bahçeye geçiyoruz, komşulara haber veriyoruz. Korkutan adam köye gelen yabancı bir postacı kötü niyetli bir adam ve köy halkı tarafından elindeki silahla birlikte yakalanıp kimseye zarar veremiyor.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Selamün aleyküm. Rüyada güvercin görmek islami tabiri nasıl yapılır?
Rüyamda çok yakın bir arkadaşımın kız bebeği olduğunu görüyorum. Benim köyüme bebeği ile geliyor, bebeği yatırmak için yatak odasına girdiğimizde pencerede kanat çırpan güvercin görüyoruz. Güvercin takılı kalmış bir müddet sonra kendiliğinden kurtuluyor . O sırada bir adam balkona geliyor ve korkuyoruz arka bahçeye geçiyoruz, komşulara haber veriyoruz. Korkutan adam köye gelen yabancı bir postacı kötü niyetli bir adam ve köy halkı tarafından elindeki silahla birlikte yakalanıp kimseye zarar veremiyor.

Ve aleyküm selam Rüyada güvercin görmek:
Güvercin barıştır, sevgidir, özgürlüğü temsil eder ve güzel haberleri insana taşır. çok güzel gelişmeler iyilikler , maddi hem de manevi yönden sevineceğiniz, huzur duyacağınız haberler alacaginiza alamet eder..

"Güvercin takılı kalmış bir müddet sonra kendiliğinden kurtuluyor ."
Hayat Ne Kadar Zor Olursa Olsun Akışına Bırakınca kendimizi dahil her şeyi akışa bırakabilirsek her Şey rayına Oturur su akar yolunu bulur! bulmasina da Siz Her şeyin akıp gitmesine izin verin, kine ve korkulara yapışıp kalmayın, takılmayın, olaylara tutunmayın. Çünkü her şeyin bir zamanı vardır ve fırsatlar yalnızca beyniniz sakin ve kalbiniz aktif olduğunda size gelecektir.

Bazen, her şeyi akışına bırakmak gerekir. Su akıp yolunu bulsun diye..
Bazen, ağlamak gerekir. Güçsüzlük sananlara inat, rahatlamak için..
Bazen, kimseyi dinlemeyip içinden geleni yapmak gerekir. Mutlu olmak için..
Bazen, susman gerekir. Büyüklüğün sen de kaldığını anlamaları için..
Bazen, görmezden gelmen gerekir. Sonradan olanları görmek için.. …
Bazen, sana değer vermeyenlerin hayatından çekip gitmen gerekir. Tek başına da mutlu olabileceğini herkese kanıtlamak için,Öğretmenim...

Son düzenleme:
Üst Alt