• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada gemiye binmek

ruzgar

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada gemiye binmek.
Selamun aleykum
Ruyamda cok buyuk guzel beyaz bir gemiye binmistim, ailemle birlikte. Denizin icinde yavas yavas ilerliyor gemi. Etrafa baktigimda tertemiz bir deniz goruyorum. Etrafi izlerken icim cok rahat mutlu sekilde bakiyorum. Orasi bizim evimizmis. Geminin icinde gezinmeye basliyorum manzarayi izlerken. Once denizin uzerinde insan kiyafetleri goruyorum, kimin oldugunu bilmiyorum ama atmislar denize. Icimden neden atip denizi kirlettilerse sanki diye dusunuyorum. Kiyafetler disinda temiz denizin suyu ama. O arada kim oldugunu gormedigim birisi gemiyi cok hizli suruyor ve gemi saga sola sallanarak ilerliyor denizde. Benim midem bulaniyor biraz ve gidip soyleyeyim yavas sursun gemiyi die icimden geciriyorum. Giderken Geminin icinde cocugumu goruyorum, ayagindaki ayakkabilari camur olmus, cocugumu kucagima alip cikartiyorum ayakkabilari hemen. Sonra iceri gecip gunluk hayatima devam ediyorum cocugumla. Yorumunuz icin simdiden tesekkurler. Selametle

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam ,Hayırdır inşallah
Gördüğünüz rüya içinde bulunduğunuz ruh halini ve yakın gelecek hakkındaki duygu ve düşüncelerinizi ifade etmektedir.

Rüyada gemi görmek;
geminin durumu, rengi, boyu ve diğer özellikleri göz önüne alınarak birkaç şekilde yorumlanır.

Rüyada gemi görmek,;
genel anlamda kişinin iç dünyası, duygu ve düşünleri hakkında bilgi verir, iş veya eğitim hayatında daha başarılı olmak için önüne çıkacak imkanları iyi değerlendirmek, sizi üzecek ya da zarar verecek şeylerle uğraşmamak için işin başında doğru karar vermenin yollarını öğrenmek gerektiğine, istemediğiniz bir işi yapmamak için doğru seçim yapmaya işaret eder.

İçi aydınlık gemi, temiz bir gemi, işlerde ,hayatta başarıdır.
Pis gemi, bakımsız gemi işlerin bozulacağına delalet eder.
Böyle bir gemiye binen kadının adı bir maceradan dolayı dedikoduya karışır.

Rüyada gemi yolculuğu görmek;

gemiyle yolculuk yapmak düşüncelerinizi açık ve net, anlaşılır şekilde ifade etmeniz ve karşınızdakinin bunu anladığından emin olmanız gerektiğini temsil etmektedir. Bunu başaramazsanız yeni bir bakış açısı denemek zorunda olduğunuzu belirtmektedir

Rüyada gemiye bindiğini görmek;
Gerçek yaşamınızda, özellikle son zamanlarda kimi travma veya imtihan, sınav ,kargaşa yaşadıysanız sizin duygularınızı düzenlemek, sorunları sırayla çözmeniz ,aileniz ile birlikte bir dinlenme ,tatil gerektiğini ifade eder ,eğer kişi darlık ve sıkıntı içerisindeyse bu sıkıntıdan ve darlıktan kurtulacağına yorulur.
geçmişteki hatalardan ders alındığını ve bundan sonra daha sağlıklı kararlar alınacağını yada yaptığın bir hatadan dolayı affedileceğini gösterir.

Rüyada mide bulantısı görmek;
Rüyada mide bulantısı kötüye işarettir. Rüyada mide bulantısı hissetmek iş hayatınızda veya aile içinde kötü günler geçirebileceğinize işarettir.
Bu sıralar bu iki çevrede dikkatli olmalısınız. Buralardan kurtulmak ayrı eve çıkmak veya istifa etmek sizi bir süre için çok rahatlatacaktır fakat böyle bir şeye imkanınız yoksa kendinizi garantiye almadan bir şeye kalkışmayın.
Rüyada mide bulantısı gören kişi bunların yanında birde kötü bir haber alabilir. Bu haber karısında kederlenmek yerine ileriye bakmalısınız...

Rüyada mide bulantısı görmek;
kişi bir kadınsa bazen hamile olabileceğini veya yakın zamanda hamilelik yaşayabileceğini gösterir.

Rüyada midesinin bulandığmı görmek,;
yolculuk yapmaya işarettir.
Mide bulantısı, şüpheli kazanca ve üzücü bir durum veya sevilmeyen bir kimseyle karşılaşmaya işaret eder

Rüzgâr gibi geldi, Rüzgâr ,gibi geçti şu ömür ...HAKKINIZDA HERŞEYİN HAYIRLISI...

tozduman

Moderatör
Moderatör
Selâmün Aleyküm.
2 tane rüya gördüm ablacigim ben sadece çözemedigim aklıma takılan rüyaları size soruyorum.
Rüyamda beyaz yeni güzel büyük bir gemideyim.
Gemi önce kıyı da duruyor.
Ben dalmisim düşünüyorum kafamı kaldırdığımda gemi çoktan hareket etmiş kıyıdan uzaklaşmış sahil görünmüyor artık.
Artık dönüşüm yok :)
Sahile indigimde izmire gidecekmisim.
Ailemi arayıp haber veriyorum ben izmire gidiyorum diyorum ve otobüse biniyorum.
Rüyam burada bitiyor.
Gönül sızım ablacigim ben izmiri sevmiyorum İzmir bana hep ugursuzdur.
2. Rüyam bu evlendikten sonra izmirde yaşayabilirim. Nişanlim in tayini oraya çıkarsa mecburen.
2 dir rüyamda izmire gidiyorum istemeye istemeye :(
manalarini çözemedim hayrolsun inşallah teşekkür ederim.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam ,Hayırdır inşallah
Gördüğünüz rüya içinde bulunduğunuz ruh halini ve yakın gelecek hakkındaki duygu ve düşüncelerinizi ,korku ve endişelerinizi ifade etmektedir.

Rüyada gemi görmek,;
genel anlamda kişinin iç dünyası, duygu ve düşünleri hakkında bilgi verir, iş veya eğitim hayatında daha başarılı olmak için önüne çıkacak imkanları iyi değerlendirmek, sizi üzecek ya da zarar verecek şeylerle uğraşmamak için işin başında doğru karar vermenin yollarını öğrenmek gerektiğine, istemediğiniz bir işi yapmamak için doğru seçim yapmaya işaret eder.

Rüyada gemi yolculuğu görmek;
gemiyle yolculuk yapmak düşüncelerinizi açık ve net, anlaşılır şekilde ifade etmeniz ve karşınızdakinin bunu anladığından emin olmanız gerektiğini temsil etmektedir. Bunu başaramazsanız yeni bir bakış açısı denemek zorunda olduğunuzu belirtmektedir

Rüyada gemiye bindiğini görmek;
Gerçek yaşamınızda, özellikle son zamanlarda kimi travma veya imtihan, sınav ,kargaşa yaşadıysanız sizin duygularınızı düzenlemek, sorunları sırayla çözmeniz ,aileniz ile birlikte bir dinlenme ,tatil gerektiğini ifade eder ,eğer kişi darlık ve sıkıntı içerisindeyse bu sıkıntıdan ve darlıktan kurtulacağına yorulur.
geçmişteki hatalardan ders alındığını ve bundan sonra daha sağlıklı kararlar alınacağını yada yaptığın bir hatadan dolayı affedileceğini gösterir.

Dönülmez akşamın ufkundayız, vakit çok geç
Bu son fasıldır ey ömrüm, nasıl geçersen geç.
Cihana bir daha gelmek hayal edilse bile,
Avunmak istemeyiz öyle bir teselliyle.

Artık demir almak günü gelmişse zamandan,
Meçhûle giden bir gemi kalkar bu limandan.

Ya şevk içinde harap ol..Ya aşk içinde gönül
Ya lale açmalıdır göğsümüzde, yahut gül..
Hây'dan geldik, Hû'ya gideriz ..
Dönülmez akşamın ufkundasın.. selametle..

acilangul1

K

Kayıtsız Üye

Kayıtsız
Misafir
Selamınaleykum.

İki kez aynı rüyayı bazı farklılıklarla gördüm. Rüyamda bir arkadaşım dev bir gemisi var. Bu kişi bir tekstilcidir ve gemiyi fabrika olarak kullanıyor. Bende onu gemideki ofisinde ziyaret ediyorum ve onunla sohbet ediyorum. Akşam olmuş ve biz sohbet sonunda evlerimize gitmek için
gemiden ayrılacağız. Gemi durgun bir suyun üzerinde fakat gölmü denizmi belli değil. Karadan uzakta değiliz gemi suda duruyor. Gemi bir ofis gibi, fabrika gibi kullanıyor. Gemi çok çok büyük, beyaz, çokkatlı bir gemi. Şu devasa içinde herşey olan tatil gemilerinden biri gibi.

Gerçek hayatta bu arkadaşımın bir tekstil fabrikası var rüyada ise bu işi gemiye taşımış büyütmüş ve artık işlerini bu dev gemide yapıyor. Ben de gerçek hayatta onunla aynı işi yapıyordum ve hem arkadaş hem de rakiptik. Ben iki yıl önce dolandırıldım ve neticesinde iflas ettim. Hiçbirşeyim kalmadığı gibi ödeyip ödeyip bitiremediğim borçlarımdan dolayı hapsim sözkonusu.

Benim baktığım hazır yorumlarda hem hapse gireceğim, hemde çok başarılı olup bütün borçlarımdan kurtulup feraha çıkacağım yorumları aynı anda çıkıyor.

Sizleri dertlerimle meşgul etmek istemezdim ama sanırım benim bu rüyanın doğru yorumunu bulmaya ihtiyacım var. Ve sizden yorumlamanızı rica ediyorum.

Allah emeklerinizden razı olsun.

Üst Alt