• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada gemide yolculuk yapmak

mericem

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada gemi yolculuğu rüyada teknede yolculuk yapmak rüyada gemide yolculuk yapmak rüyada güvertede yolculuk tabiri
Selamun aleykum, rüyada sanırım boğazda bir teknede yolculuk ediyorum, güvertesinde bulunuyorum, çok hızlı gidiyor gibi geliyor ve aynı anda çok ferah bir ortam ve kuran sesi geliyor. Eğilip baktığımda bizim teknemiz karada duruyor, sadece bizim durduğumuz yer çakıl taşlı ama önümüz berrak deniz. Namaz kılıyorum, cemaatte var ayrıca elimde yasin kitabı şeklinde bir kitap ve ve kağıtlar üzerinde büyük harflerle arapça sureler dolu. Bunları düzenliyorum o sırada Filistinli müşterim geliyor yanıma, adı mohammad onunla sohbet ediyoruz din üzerine ve sanırım namaz kılıyoruz. Uyandığımda çok huzurlu ve mutluydum bu esnada bu rüyayı gördüğümde sabah namazını kılıp yatmıştım.

Daha önce iki tane rüyamı yorumlamıştınız, hatta ilkinde kendim ile ilgili detaylı bilgi vermiştim. Allah razı olsun , kısaca şunu belirteyim tekrar yaklaşık 3 aydır islami kurallara göre yaşıyor tövbe etmiş sürekli zikir ve namazlar ile günlerimi geçiriyorum. Bu arada hayatımda, doğrusu etrafımda ailemde çok sıkıntılar çekiyoruz ancak elhamdullah sıkıntının geldiği yeri ve sebebi bilip kabul ettiğimden hayırlar ile bu sınavımın bitmesini Allahdan niyaz edip sabırla ibadet ve yaşantıma devam ediyorum.

Şimdiden değerli yorumlarınıza sunar, hayırlı cumalar temenni eder saygılarımla arz ederim.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve aleyküm selam Rüyaniz Hayr olsun Bizleri O’na ümmet eyleyen Rabbimize, sonsuz hamd-ü senalar olsun.
Hz. İbrahim’in duası, Hz. İsa’nın müjdesi, hatemü’l-enbiya, alemlere rahmet, iki cihan serveri sevgili Peygamberimiz’e salat ve selam olsun…

Hayırdır Rüyada ya uçağa biniyorsunuz ya da boğazda bir teknede yolculuk ediyorsunuz..
hayır yolunda maddi ,manevi İçindeki Cennete yolculuğa delalettir..
sıkıntıların sona ereceği, dertlerin biteceği bir karar bir yol olarak da yorumlanir..Allahu alem..

Namaz Bir Sırat Yürüşüdür... Sağınız Cennet...Solunuz Cehennemdir... Ardınız Dünya...Önünüz Ahirettir...
"Allah, dinini düzelten kişinin dünyasını da düzeltir."Hz Ali

Unutmayin!!! Herşeyin bir vakti ve zamanı var...
"Bismillahi mecraha ve mürsaha (Nuh dedi ki geminin yüzüp gitmesi de durması da Allah'ın adıyladır)" (Nuh, 71/41)
Selametle Yolun Açık Olsun..

Üst Alt