• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada evlerin yıkıldığını görmek

gunesseker

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamünaleyküm, rüyada evlerin yıkıldığını görmek islami tabiri nasıl yapılır?
Rüyamda ailemle birlikte evdeydim ve çevremizdeki evler yıkıldı tam bizim ev de sallanmaya başlayınca başka bir rüyada geçtim. O rüyada da evde zeminde yatıyordum sonrasında beni elimden tutup birisi zorla öbür tarafa çekiyordu, kişi bembeyazdı. Sonrasında beni kurtarın demeye başladım ve aile fertlerimden biri elimi tutup beni kurtardı ve bi hışımla uyandım. Acaba bu rüya ne anlama geliyor?

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum selam Allah c.c. Hayırlara çıkarır rüyalarımızı inşaALLAH.
Rüyada evlerin tamamen veya bir kısmının,kendiliğinden yıkıldığını görmek ;
o muhit ,memlekette bulunan bir kesim halkin bir musibete ,gam ve kedere uğrayacağına işaret eder.
RÜYADA EVİN SALLANMASI:
Eviniz,aileniz ile ilgili ani sorunlar söz konusu. Gelişmeler, onları, yaşam koşullarını değiştirmek konusunda harekete geçirebilir. Bu durumu umut ederek, bu geçici süreci Allahin izni ile atlatacaksınız.
Kendi ve ailenizin sagligina dikkat edin ..stress,sinirden,kavga,tartismalardan UZAK durun...
Rabbimin her isinde bir SIRRI-i hikmet vardir
Sizin ,amaçlarınıza erişmek için önünüzde kimi zorluklar, pek çok engel olduğunu göstermekte ve bunları sıraya koyarak birer birer aşmanız gerektiğini işaret etmektedir.
Hayatınızda kimi şeylerin aniden değişebileceğini ve her türlü değişime, farklılığa hazır olmanız gerektiğini temsil ederken sorunlar, tartışma ya da hayal kırık kırıklığı karşısında güçlü olmak gerektiğini simgelemektedir.

önemli olan oluşan olay ve hadiseler değil!. -Olaylara karşı bizim gösterdiğimiz tepkimiz yaklaşım şeklimiz..
"Hakkın karşına çıkardığı değişimlere direnmek yerine, teslim ol. Bırak hayat sana rağmen değil, seninle beraber aksın. Düzenim bozulur, hayatım alt üst olur diye endişe etme. Nereden biliyorsun hayatın altının üstünden iyi olmayacağını?"

"Şems-i Tebrizi"

gunesseker

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Tekrardan selamünaleyküm, peki hocam o rüyamın son kısmı neye işaret beni kurtaran olmasaydı öbür dünyaya mı gidecektim?

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Tekrardan selamünaleyküm, peki hocam o rüyamın son kısmı neye işaret beni kurtaran olmasaydı öbür dünyaya mı gidecektim?

"Sonrasında beni kurtarın demeye başladım"
Kurtarıcı Beklediginize alamet eder.......

beni kurtarin neden kurtasinlar biz kendi kendimizi stress, deprasyona, sorun, ayrilik, yanlizliga mahkum edelim sonar da beni kurtarin diye baskalarindan yardim bekliyelim.. Biz değişmek ve kendimizi ıslah etmek, düzeltmek yerine bir kurtarıcı beklemeye devam edelim. cunku değişim zahmetli ve uğraşı gerektiren bir çaba en kolayi bir kurtarıcı beklemek..
Evet sorunlarla, eksikleriyle, kendi yapması gerekenlerle yüzleşmek yerine daha kolay ve zahmetsiz olanı tercih ediyoruz. Bir kurtarıcı gelsin ve bizi kurtarsın. Her ne sorunumuz varsa onları çözsün. Tüm sorunların çözümünü kurtarıcıya yüklemek sizce akilli mi ?

Üst Alt