• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada evlenmek için görüştüğüm kızı görmek

Zümrüdü Anka

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün Aleyküm,

Rüyamda bir yerden dışarı doğru çıkıyordum; kalabalık bir arkadaş grubum ile birlikte... (Önceden evlenmek için görüştüğüm bir kız vardı ama çok tatsız şeyler yaşadık sonrasında görüşmedik) Bu arkadaşta arkamdan yürüyordu rüyamda.Bir önüme bir arkama geçip duruyordu en sonunda dayanamadım kolundan tuttum bir sokağa götürdüm. Senin amacın ne ? Ne yapmaya çalışıyorsun diye sordum. Yüksekçe bir duvarın üstüne oturdu ve tesettürünü açtı; boynu ve aşağıya doğru hatta enseye doğru acayip derecede kıpkırmızıydı. Ne oldu sana böyle dedim baktım uzaktan bir guruh dönüp bağırdı: Dogo bu ! diye dogo ne dedim (dogo diye bir şey ilk defa rüyamda duydum sonrasında araştırınca bir köpek cinsi olduğunu öğrendim) dönüp sonra diğer tarafa baktım. Ellerine almışlar fotoğraf makinesini çekmeye başladılar. Ne yapıyorsunuz kapalı birinin fotoğrafını çekmeye utanmıyor musunuz diye bağırdım. Onlarda bana sen kimsin ? Diye bağırdılar. Bende onlara doğru ismimi haykırarak yürüdüm üzerlerine hepsi bir anda dağıldılar. Ben de fotoğraf makinesiniyle fotoğraf çekenlerin peşine düştüm. Onları yakaladım 3 kişiydiler etkisiz hale getirdim ve makineyi aldım makine elimdeyken uyandım. Bizim hikayemiz çok tatsız bitmişti ; bilinçaltı diye düşündüm ama gördüğüm günün ertesinde bu cins köpeği gördüm gittiğim yerde.

Yorumlarınız için teşekkür ederim. Selametle.

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Selamün Aleyküm,

Rüyamda bir yerden dışarı doğru çıkıyordum; kalabalık bir arkadaş grubum ile birlikte... (Önceden evlenmek için görüştüğüm bir kız vardı ama çok tatsız şeyler yaşadık sonrasında görüşmedik) Bu arkadaşta arkamdan yürüyordu rüyamda.Bir önüme bir arkama geçip duruyordu en sonunda dayanamadım kolundan tuttum bir sokağa götürdüm. Senin amacın ne ? Ne yapmaya çalışıyorsun diye sordum. Yüksekçe bir duvarın üstüne oturdu ve tesettürünü açtı; boynu ve aşağıya doğru hatta enseye doğru acayip derecede kıpkırmızıydı. Ne oldu sana böyle dedim baktım uzaktan bir guruh dönüp bağırdı: Dogo bu ! diye dogo ne dedim (dogo diye bir şey ilk defa rüyamda duydum sonrasında araştırınca bir köpek cinsi olduğunu öğrendim) dönüp sonra diğer tarafa baktım. Ellerine almışlar fotoğraf makinesini çekmeye başladılar. Ne yapıyorsunuz kapalı birinin fotoğrafını çekmeye utanmıyor musunuz diye bağırdım. Onlarda bana sen kimsin ? Diye bağırdılar. Bende onlara doğru ismimi haykırarak yürüdüm üzerlerine hepsi bir anda dağıldılar. Ben de fotoğraf makinesiniyle fotoğraf çekenlerin peşine düştüm. Onları yakaladım 3 kişiydiler etkisiz hale getirdim ve makineyi aldım makine elimdeyken uyandım. Bizim hikayemiz çok tatsız bitmişti ; bilinçaltı diye düşündüm ama gördüğüm günün ertesinde bu cins köpeği gördüm gittiğim yerde.

Yorumlarınız için teşekkür ederim. Selametle.
Çok Çok Büyük başarıya işarettir.

Zümrüdü Anka

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun Aleyküm...

Bir arkadaşım beni ve önceden görüştüğüm bir arkadaşı enteresan bir şekilde görmüş sormak istedim.Arkadaşım ile bir bayan arkadaşı okulda beni arıyorlar, ama bir türlü bulamıyorlarmış... Sonrasında ise görüştüğüm kızı görüyorlarmış o önlüğünün bir kolunu giymiş giydiği kolda bir kol çantası diğer kolunu bir türlü giyemiyor ve ben arkadan gelip giydirip hiç bir şey söylemeden çekip gidiyormuşum.

Selametle, teşekkürler.

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Selamun Aleyküm...

Bir arkadaşım beni ve önceden görüştüğüm bir arkadaşı enteresan bir şekilde görmüş sormak istedim.Arkadaşım ile bir bayan arkadaşı okulda beni arıyorlar, ama bir türlü bulamıyorlarmış...Sonrasında ise görüştüğüm kızı görüyorlarmış o önlüğünün bir kolunu giymiş giydiği kolda bir kol çantası diğer kolunu bir türlü giyemiyor ve ben arkadan gelip giydirip hiç bir şey söylemeden çekip gidiyormuşum.

Selametle, teşekkürler.
Seni aramaları,
Pekte hayırlı olmayan günlere, ilişki konusundan sıkıntılara işaret eder.
Senin görüştüğün kızı görmeleride hayırsız, olumsuzdur. Bu mutsuzluk, ilişki yönünden mutsuzluktur hemde.

Senin bir şey söylemeden çekip gitmen,
İlişki konusunda hayırsızlıklar, hayırsız günler, ardından açılan yeni ve güzel sayfaya işarettir.

Zümrüdü Anka

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Önlüğünü giydikten sonra dönüp arkadaşıma bakıp gülümsemiş onu yazmayı unutmuşum.

Üst Alt