• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada enkaz altında kalmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İLiM DiLeNcİsİ

Rüyalar aleminden
Süper Mod
rüyada enkaz altında kalmak görmek rüya enkaz görmek, rüyada depremde enkaz altında kalmak rüyada ev önünde enkaz görmek rüya tabiri enkaz.
Rüyada enkaz görmek, enkaz altında kalmak, yaşamın bazı alanlarında, özellikle iş, yatırım hayelleri, maddiyata yönelik beklenti, ele geçmesi umulan gelir gibi, daha çok maddi anlamda yaşanabilecek hayal kırıklığına veya planların bozulmasına, zor zamanlar geçirmeye, korku, çaresizlik ve gelişmeler karşısında aciz kalmaya işaret ve uyarı olarak tabir edilir.

Rüyada enkaz altında kaldığınızı gördüyseniz, aceleci davranıp ani kararlar vermemekte, temkinli olmakta fayda var.

Bu rüya, gerçekleşmesi beklenen, olması için çaba sarfedilen işlerin sekteye uğraması, aksaklık meydana gelmesi veya hesaba katılmayan bir durumun meydana gelmesi, beklenene kavuşamamak, sonuç olarak umduğunu bulamamak şeklinde de yorumlanabilir.

Enkazdan kurtulmak, enkazın kaldırılması ise, yaşanan olumsuzlukların giderilmesi, zorluktan sonra gelecek olan kolaylığı müjdeler.

Rüyada enkaz altında kalmak, bazen de gizli düşmanlık besleyen ve kötülüğü dokunacak kişiye işaret eder.

Rüyada enkazla uğraşmak, enkaz taşımak, bir yere yığmak v.b rüyalar, fayda getirmeyen, sonuç alınamayacak boş işlerle uğraşmak şeklinde yorumlanır.

Rüyalar yorumlanırken, tek ve yüzeysel olarak değil, rüya içinde görülen diğer unsurlarla beraber yorumlanmalıdır. Rüyayı tek olarak bir nesne veya bir olay üzerinden yorumlamak, verilmek istenen mesajda yanlış anlaşılmalara sebep olabilir. Bu nedenle rüyaları bir bütün olarak ele alınıp yorumlamak daha sağlıklı olacaktır.

mevlana

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamünaleyküm, rüyamda arkadaşımla enkaz altında kaldığımı ve sonra enkazdan çıktığımızı görüyorum. Yabancılar var ülkemizde, meğer ki 10 yıl geçmiş enkaz altında mucize diye tanımlıyor bu işi. Bizi ziyarete geliyorlar. Aileme ne olduğunu soruyorum, annen trafik kazası geçirdi diyorlar, izliyorum televizyonda.Bir anda televizyonun içine girip annemin yanını gidiyorum, diyorum bak anne ben yaşıyorum diyorum. Oda kurban olurum siz yaşayın diyor ve telefondan medet sultanım ilahisini açıyor öylece uyandım..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam rüyaniz Hayr olsun..
Rüyada enkaz görmek pek hayra yorumlanmaz.kederle yorumlanır.
Rüyada enkaz gören kişi yapacağı yatırımlarda ve Aile hayattinda, temkin ve Tedbirli davranması gerektiğine yorumlanır.
Bazen de enkaz görmek; hayatınızda bazı şeylerin değişeceğine işaret eder.

Rüyada enkaz altında kalmak iş hayatınızda bazı sorunlar yaşayacağınıza ve bu sorunları aşmak için büyük çaba harcayacağınıza yorumlanır.
Rüyada enkaz’ın altında kaldığınızı görmek korku ve çaresizlik dolu anlar yaşayacağınıza delalet eder.

"enkaz altında kaldığımı ve sonra enkazdan çıktığımızı görüyorum "
Allah-in izni, yardimi ve rahmetti ile ve Dua vesilesi ile sıkıntılardan kurtulacağınıza işarettir..

Hayatımda en çok verdiğim savaş;Nefsim kabul etse de ,etmese de Her zerreyi Hak görebilmek ve Sabrı cemil kapısında bütün ümitlerimin bittiği noktada ,
hz Allahın benim duama icabat edecegine zerre kadar kalbimde şüphe duymadan beklemek...
Allahu alemde güzel Hak dostları ve Medet sende Ya İlahi yardımın nereden ve ne zaman zuhur edeceği bilinmezmiş..
Allahım, Nefsimin ve duygularimin enkazi altında kalmaktan Sana sığınırım

beden kabirlerimizde kaderlerimizi yaşarken Berzah Alemi adı verilen semayı dünyada ruhlarımız tıpkı hz Peygamberimizin buyurduğu gibi uyku ve rüyadayız....
ama bizler Nefis ve gaflet uykusundayiz!!Dostumuzu düşmanımızı hâlen ayırt edemedik Sübhanallah !!

Es Selât-u ve Es Selam-u Aleyke ya Rasulullah Allahu Teala(C.C) bütün Müslüman kardeşlerimizi Hazret-i Peygamber Efendimizin şefaatına mazhar eylesin amin..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt