• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada elma görmek

ersncn

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada kırmızı elma görmek, rüyada elma görmek, rüyada olgun elma görmek tabiri.
Selamünaleyküm hocam. Ben dün gece hacet namazı kılıp adabına uygun olarak kıbleye doğru uydum. Rüyamda Adana ilinin kuzeyinde bulunan bir ilçeden 200 km kuzeyde bir yer olduğu ve gidilmesi gereken bir yer olduğunu anımsadım. İş yerindeki mudurum bana oraya gitmenin tehlikeli olduğunu en az iki araçla gidilmesi gerektiğini söylemesine rağmen tek araçla gittim ve gittiğimde kırmızı olgun bir elmayı heybeme koydum. Diğer kırmızı elmayı ise yanımda bulunan, kim olduğunu bilmediğim benden büyük kapalı bir bayan aldı. Başka birşey hatırlamıyorum rüyamda, acaba rüyamı yorumlarmısınız, Allah razı olsun hocam.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleyküm Selam Hayırlı cumalar..
Gökten 3 elma düstü;Biri sabır, biri akıl,biri de DUA dir...
Günlük yaşamımızda hepimiz yaşadığı gel-gitlerin sebebi nedir? Beynimizde neler oluyor da bu fırtınalar kopuyor?
Siz sakinlesirseniz herseyin sakinlesip huzur ile dolduğunu göreceksiniz..
Yaşam, hem iyi ,hem kötü, hem zevk, hem acı, hem yaz, hem kış, hem gece, hem gündüz varsa yaşanır.
Hem üzüntü, hem mutluluk, hem rahat, hem rahatsızlık olmalı. Yaşam işte böyle uçlar arasında güzelleşir.

Rüyada elma görmek;

hayallerinizin yakın zamanda gerçekleşeceğini gösterir.

Rüyada kırmızı elma görmek;
mutlu bir evlilik ,aile saadetine işaret olup, çok güzel bir rüyadır.bazende Bugünlerde öfkenize hakim olmalı ve duygularınızı dramatik şekilde ifade etmekten sakınmalısıniz...Aksi taktirde çok üzücü olaylara şahit olur nasibinizden hissenizi alamazsiniz..selametle..

Merall

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Merhaba, Çok sık rüya görüyorum ama rüyalarıma tatmin edici yorumlar alamıyorum. Bana yardımcı olursanız çok minnettar kalırım. Bir rüyamda mutfakta lila rengi üzeri beyaz puantiyeli bir elma buluyorum.Bu nasıl elma, 'yapay' heralde diye düşünüyorum ve elime alıyorum. Elmayi elimde tutuyorum.
Bir diğer rüyamda dış fırçası beklerken biri bana misvak veriyor. Yorumlariniz için şimdiden Allah razı olsun. Selamlar

Üst Alt