• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada el ele tutuşmak

yobaz_müslime

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada el ele tutuşmak yürümek rüyada el tutmak rüyada el ele tutuştuğunu görmek
Selamun Aleyküm Allah'ın rahmeti ve bereketi tüm mümin kardeşlerimin üzerinde olsun inşaAllah. Rüyada arkadaşımla el ele tutuştuğumu gördüm, rüyamı tabirlerseniz çok müteşekkir olurum. Şimdiden Allah sizden razı olsun. Rüyamda X erkek arkadaşmla-okul arkadaşım, normal arkadaş yani, onun telefonu hakkında konuşuyorduk. Sonra bir bakıyorum biz bu arkadaşımla el ele tutuşuyoruz ama aniden hiç farkında da değilim. Sonra metrobüse biniyoruz arkadaş grubumuzla bir yere gidiyormuşuz, orda da elimi tutuyor, el ele tutşuyoruz, nereye gittiğimizi sorduğumda okula gidiyoruz işte diyor ama okul yoluna hiç benzemiyor hatta bir ara metrobüste değiliz de otobüsteyiz, nasıl indik bindik hatırlamıyorum. Neyse metrobüsteyken benim hoşlandığım çocuk da orda -zaten o da bizim arkadaş grubumuzun içinde, bana kızgın, kıskanç bakışlarla bakıyor ve ben çok üzülüyorum çünkü onu seviyorum ama el ele tutuştuğumuzu görmediğini düşünüyorum. Sonra okula gidiyoruz artık elimi bırakmş x arkadaşım. Hoşlandığım çocuk da benimle ilgileniyor konuşmaya çalışıyor... Sonra uyandım tabirinizi bekliyorum. Şimdiden Allah razı olsun.

İLiM DiLeNcİsİ

Rüyalar aleminden
Süper Mod
Aleykümselam yobaz_müslime kardeşim, rüyanız sevdiklerinize bağlı, onlara karşı fedakar, yüce gönüllü, onları kırmaktan ve üzmekten sakınan biri olduğunuza işaret ediyor. Fakat böyle olması bazı yanlış anlaşılmaların da önüne geçemiyor maalesef. Kısa süreli bir anlaşmazlık, tartışma, dargınlık gibi durum yaşayacağınıza ancak sizin sayenizde bu durumun geçici olacağına yorumluyorum...

yobaz_müslime

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Allah razı olsun yorumladğnız için :)))

dozkanddem

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada el ele tutuşup yürümek

Rüyada ele ele tutuşmak, rüyada el ele tutuşup yürümek yorumu.
Selamünaleyküm, sayın gönül sızım rüyamı göreli 2 gün oldu inşAllah hayırlı bir rüyadır.
Kısaca kendimden bahsedeyim ben 28 yaşında bekar şu an için issizim (kpss ile atama bekliyorum) rüyamda henüz ayrılalı 1 hafta olan sevgilimi gördüm. Evlenirsek birbirimizi çok üzeriz diye ortak kararla ayrıldık. Üzüldüm ama Allah'a bıraktım eğer nasibimse yine birbirimizi buluruz dedim.
Rüyamda ayrıldığım sevgilimi gördüm. Çok uzaklardan geliyordu. sırtında sırt çantası onun üstünde paltosu vardı bir otobüs durağında onun gelmesini bekliyorum onun geleceği tarafa bakıyorum , epey zaman geçiyor bir ara gözden kayboluyor ama en sonunda yanıma geliyor. Beraber yürümeye başlıyoruz elini ellerimin arasına koyuyor ve bende iki elimle elini tutuyorum. Daha sonra o beni elimi tutar vaziyette yürüyoruz. Bir süre sonra yaşlı bir akrabasıyla karşılaşıyoruz yengesinin beni çok sevdiğini söylüyor.
Hayırlara vesiledir inşAllah.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
ve Aleykümselam, sayın Gönül Dostu ,Rüyaniz hayr olsun
"henüz ayrılalı 1 hafta olan sevgilimi gördüm"
Tam bir bilinçaltı rüyası, hayırlar olsun...bu bir rüya değil, ayrılma acısının yansımalarını göstermektedir..

"Üzüldüm ama Allah'a bıraktım eğer nasibimse yine birbirimizi buluruz dedim."'
"Nasibin varsa gelir ta Yemen'den, nasibin yok ise ne gelir elden' 'Senin nasibin bir dağın altında bile olsa gelir seni bulur...

amenna,Senin nasibin sana ulaşıncaya kadar, ulaşmayanlarınsa senin nasibin olmadığını anlayana kadar
sus ve hakkında hayırlı olan için Dua et....
Allah’ım, bana hayır ver ve benim için hayırlı olanı seçtir,buldur amin.Allah yar ve yardımcınız olsun selametle..

acilangul1

dozkanddem

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
yorum

yorumladığınız için Allah razı olsun. Bende bilinçaltı rüyası olarak düşünmüştüm ama onun için üzülmüyorum belki başka anlamları vardır diye yorumlamanızı istemiştim. Tavsiye ettiğiniz dualar içinde Allah razı olsun.

rabiaozdemir

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
ruyada biriyle ele ele tutusmak

Rüyamda birileriyle masada oturuyorum. Sonra yanına eski bir arkadaşım geliyor ama ben beni görmesin diye yüzümü saklıyorum ama o beni tanıyıp yanima geliyor elimi tutuyor ve sariliyor. Sonra biz masadan kalkıp ele ele yürüyoruz yağmur yagiyor bu arada pacalarimi kiviriyorum dizime kadar, otobüs terminalinde oluyor bunlar. Ben nerde okuduğunu soruyorum iki bölüm söylüyor ve kızlarla buluştuğunu söyleyip baya yüksek zipliyor. El ele tutuşup bana sarıldığını amcam ve yengem uzak bi yerden görüyor şaşırıp biseyler konuşuyorlar. Bunlar bir otobüs terminalinde oluyor. Biz yürüyerek bi otobüs yazihanesine varıyoruz orda babamı görüyorum o bizi görmüyor o yuzden oraya girmeyip dışarda oturuyoruz biraz. Sonra bavullarimi alıp babamla amcamlarin yanına gidiyoruz babam receteli ilaçtan falan bahsediyordu böyle.

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
ruyada biriyle ele ele tutusmak

Rüyamda birileriyle masada oturuyorum. Sonra yanına eski bir arkadaşım geliyor ama ben beni görmesin diye yüzümü saklıyorum ama o beni tanıyıp yanima geliyor elimi tutuyor ve sariliyor. Sonra biz masadan kalkıp ele ele yürüyoruz yağmur yagiyor bu arada pacalarimi kiviriyorum dizime kadar, otobüs terminalinde oluyor bunlar. Ben nerde okuduğunu soruyorum iki bölüm söylüyor ve kızlarla buluştuğunu söyleyip baya yüksek zipliyor. El ele tutuşup bana sarıldığını amcam ve yengem uzak bi yerden görüyor şaşırıp biseyler konuşuyorlar. Bunlar bir otobüs terminalinde oluyor. Biz yürüyerek bi otobüs yazihanesine varıyoruz orda babamı görüyorum o bizi görmüyor o yuzden oraya girmeyip dışarda oturuyoruz biraz. Sonra bavullarimi alıp babamla amcamlarin yanına gidiyoruz babam receteli ilaçtan falan bahsediyordu böyle.
Şifaya, mutluluğa, hayırlı günlere, feraha, huzura işarettir. Dolayısıyla hayırdır rüyanız.

Üst Alt