• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada doğum sancısı görmek

N

neslihanecm

Kayıtsız
Misafir
16 yaşında bir genç kızım. rüyamda hamile olduğumu görüyorum sancım geliyor hastaneye götürülüyorum ama doğumdan da çok korkuyormuşum. doğuma alıyorlar çok da sancılı bir doğum olmuyor sonra bebeği sarıp bana gösteriyorlar,cinsiyetini bilmiyorum ama küçücük,beyaz yüzlü,çok güzel bir bebek.. bu rüyanın yorumu nedir acaba? teşekkürler

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Selamun Aleykum Genc Misafir kardesim..
Ruyalariniza Hayırdır inşallah diyelim Rabbim HAYRA cikarsin..
Ruyada hamilelik görmek;stres,sıkıntı,yorgunluk,üzüntüye Endiseye, tazarru ve niyazda bulunmaya.
Ruyada doğum yaptığını görmek ise üzüntüden kurtulmaya...işarettir.
Kardesim sizi icten ice daraltan ne ise ins. Allah-in izni ile cook yakinda kurtulacaksiniz.. aslinda Sizi daraltan o ne ise problem de o kadar caresiz degil de siz kendi kendinize dert yapip olayi biraz abartiyor ve kendi kendinizi korkutuyorsunuz..
Gençler olayları neden farklı bakiyorlar anlamadim gitti..
“Evladım ölçülü ol, hayatta tadı güzel başka zevkler de var”
YA ÇARESİZSİZİNİZ YA DA ÇARE SİZSİNİZ...

Guzel kardesim madem ki Siz bu islamiForumlar.nette girip beni Allah-in takdiri ile herhangi bir vesile ile bulmussunuz demek ki siz imanli ve Allah-in sevdigi bir kulsunuz!
Zevkçi gençlik olmayin imanli musliman evladi olun..
Rabbin den ümidi kesmeyin!.
her serde bir hayir görmek....inan hayatin daha
kolaylasacak..düsün : her serde bir hayir yaratan rabbim nuhakkak senide de icinde bulundugun zor sart ve kosullari da görüyor ve biliyor Seni Yanliz birakacagini mi saniyorsun..
Sen Yeter ki Rabbim !!de O cc. Sana yetistim Eyy Kulum buyuracaktir genc kardesim..

Modernizm gençligi yağmur ekti, fırtına biçiyor..Sen O gençlerden olmak zorunda degilsin!
Sen bir KIZ gelecegin annesi, merhameti, Sabri, iyilligi guzeligi, insanligini icinde yasat ki Hayat ta sana aynisini geri versin Allah-in izni ile...

Gençlerin tek ilgi alanının bilgisayarlar olması rastlantı değil. İnsanlarda “ödül yetmezliği sendromu” oluştu.
insan olmalari yetmiyor artik!niye biliyormusunuz? cunku tam HAKKI ile insan olamiyoruz da ondan...
Yemeğe doymayan, sevgiye doymayan, lükse doymayan, eğlenceye doymayan, estetik tatminsizlik içinde hep almak isteyen vermekten hoşlanmayan gençler hayatta mutlu ve huzurlu olamaz..bunu unutmayin..
bu Yorum ozel Size ve Siz gibi butun genc kardeslerimedir!!

Gözünüzle ağlamayı, kalbiniz ve vicdaniniz ile düşünmeyi adet haline getirin.
Selamet ile Hayra kalin ..

Üst Alt