• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada dilsiz görmek

suzzy

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada dilsiz kadın görmek, rüyada dilsiz görmek, rüyada dilsiz birini görmek.
Merhaba Gönül Sızım,
çoğu rüyama sizin yorumlarınızdan bakıyorum annemin görmüş olduğu bir rüya yorumunu size danışmak isterim yorumlarsanız. Biz ablamda bende annemin maddi durumunun düzelmesi için, babamın sorumluluklarını bilmesi için hep dua ederiz. Annem de rüyasında kapıya dilsiz bir kadının geldiğini elinde bir tepsi simit olduğunu görmüş. Annem simitleri almış. Bana bunları neden getirdin diye sormuş. Biliyorum dilsizsin telefonuma yaz demiş. O sırada annem uyanmış hemen telefonuna bakmış sırıtık.:, siz nasıl yorumlarsınız?
Hakk'a emanet olun.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Merhaba Gönül Dostum,rüyaniz Hayr olsun.
Rüyada dilsiz görmek;
Yetersizlik işaret eder. Hayatın kimi yönlerinde kendine güven ,maddi,manevi, sinirsel, sıkıntısı yaşadığınızı yada kendinde yeterli yetenek ,kendini ifade edememek veya donanımı bulamadığınızı gösterir.
bazen de Sizin bakış açınızdan görmek için başkalarını ikna etmeye çalıştığınızı ifade eder.

bazen susmak bir çok şeyi anlatır derler ..ama eğer karşımızdaki felsefil duygu ,duyarlılık sağırlığı var ise yine anlamaz ne demek istediğimizi, diyecek birşeyimizin olmadığını sanarlar ve bize gülerler, bizi hasta edebilirler...

bazen susmak ve sabır tek çare ...kimbilir?
kimbilir susmak çaresizliğin çaresi... Susmalı insan sırası ona gelince… Bazen bir anlık susmanın anlatabileceği şeyleri saatler süren konuşmalar anlatmakta yeterli olamıyor. Bazen susuşlara saklanıyor sevgiler… bazen de nefretler… Her susuş beraberinde bir birlikteliği getiriyor yada ayrılığın soğuk duvarlarını örüyor araya..selametle.Hakk'a emanet olun. .

Üst Alt