• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada deprem görmek ne demek?

Eymencim

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada kıyamet deprem görmek

Hayırlı aksamlar arkadaşlar ..
Geçen gün babam rüyasinda deprem gibi kıyamet gibi birsey görmüş, yani heryer yikikmis dümdüz olmuş ne ev ne dağ. 300 km gibi diyor, geliyorum koşa koşa her yer dümdüz burdan bakınca heryer görünüyor diyor. Benim tanıdığım, öldüğünü bildiğim kimse yok diyor, şu akrabam olmuş falan demiyor. Tabi insanlar görüyor. Yanında bi arkadasi varmış ama kim hatırlamıyor. Onunla bi yikintinin önünde durmuş orası da kumarhaneymis. Ve ölüleri cikaramamislar, sağ var mı diye bakmislar yokmuş. Orada altın bulmuşlar arkadaşı almış bir sürü, babam da almış ,. Sonra ben demiş kumar mi oynayacağım, istemiyorum deyip atmis yere ve zaten bakmış ki altın değil kumar puluymus. Sonra evin oraya dogru gelmiş. Her yer yıkık ve kardeşim ve beni görmüş, ikimizin olduğu yer yıkık değilmiş, bizi çocuk halimizde görmüş oynuyormusuz. Bu arada erkek kardeşimi yaklaşık 3 ay önce kaybettik. Babam da sık rüya görmez kırk yılın başında bir görür bu da öyle bir rüya. Artık bilinç altı mi gercek mi bilemiyoruz. Deprem mi kıyamet yeri mi orası da belli değil, heryer yerle bir olmuş, babam olduktan sonra gelmiş yani olurken görmemiş. Ruyasini yorumlayacak bir arkadas denk gelir inşallah.

Üst Alt