• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada damadını görmek

basakk

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada damat adayını görmek, Rüyada Damadını Görmek, Rüyada kendi damadını Görmek nedir, Rüyada Damat Görmek ihya, Rüyada Damat Görmek diyadinnet
Selamun Aleyküm, beni bir süredir istemeye gelecek olan uzaktan bir akrabamız var. Henüz gelmediler ve damat adayı ile görüşmedim fakat teyzem bu konu ile ilgili benim için istihareye yattı. Teyzem damat adayını da beni de birebir rüyasında görmüş. Ben bu kişi ile evlenmişim çok mutluymuşuz damat, ben, teyzem, annem ve yengem piknige gitmişiz. Damat adayı ile beraber yemyeşil çok güzel bir yere gitmişiz etrafta her yer yeşil çok güzelmiş fakat bir ara yengem anneme siyah bir bluz vermiş. Rüyayı benim için yorumlar mısınız ? Şimdiden teşekkür ederim.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve aleykümselam Allah hayra çıkarsın inşalah.
"beni bir süredir istemeye gelecek olan uzaktan bir akrabamız var. Henüz gelmediler ve damat adayı ile görüşmedim "

Damat adayı ile görüşmeden istihare yapılmaz bakalım O sizi, Siz onu beğenecekmisiniz, kalpleriniz, ruhlarınız bibirine ısınacak mı bu ne acele pazardan elma mı alıyorsunuz, hayat yoluna kim ile çıkmayı düşünüyorsunuz? çocuklarınızı birlikte yetiştirecek kendinize hayat arkadaşı seçiyorsunuz...

Kişinin rüyada kendi damadını görmesi namus yönünden güvene, Damadı olmayanın damadı olduğunu görmesi korkulan şeyden feraha çıkmaya delalet eder.

Başkası adına istihareye yatılması diye bir uygulama, Peygamberimizin zamanında ve sahabe döneminde yoktur.
Başkasının yerine istihare yapma diye bir şey hadislerde de geçmemektedir ..Kişinin istihareyi kendisi yapması lazım..

Damadı olmayan kimsenin rüyada damadı olduğunu görmesi, düşmana galip ve korkudan emin olmaya işarettir.

Herşeyin bir zamanı var, Zamanı geldiyse O nasibinizdeki insan, sizi bulacaktır.
Ne bir dakika önce nede sonra.. Zamanın bile zamanı var..!
Kendi kendinize gelin güvey mi oluyorsunuz ..?
Evet, toplumumuzun,genç kızların kendi kendine karar vermesi, güvey olması vardır..

Doğrunun ne olduğunun pek önemi yok! Bir Başağın kendi doğruları vardır ve onun dışında kalan her şey yanlıştır...selametle...
acilangul1

Üst Alt