• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada cuma namazı kılmak islami tabiri

boxwood

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun Aleyküm, rüyada cuma namazı kılmak islami tabiri nasıl yapılır?
Hocam rüyamda cuma namazı kılmak için hoca ile bir tekneye biniyor üst katına çıkıyoruz. Hocam cemaat ne olcak sığamıyoruz diyorum o da limanda saf tutsunlar diyor. Bir ara tekne hareket ediyor cemaat var diyorum tekrar geri yanasiyoruz ve namazımızı kılıyoruz.
Hocam ben işsizim ve hayirli taktir edilen bir iş kapısı gormek niyetiyle Mulk suresi 14. Ayeti okuyarak yatmıştım. Vakit ayırırsanız tabiriniz için teşekkür ederim.

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Selamun Aleyküm, rüyada cuma namazı kılmak islami tabiri nasıl yapılır?
Hocam rüyamda cuma namazı kılmak için hoca ile bir tekneye biniyor üst katına çıkıyoruz. Hocam cemaat ne olcak sığamıyoruz diyorum o da limanda saf tutsunlar diyor. Bir ara tekne hareket ediyor cemaat var diyorum tekrar geri yanasiyoruz ve namazımızı kılıyoruz.
Hocam ben işsizim ve hayirli taktir edilen bir iş kapısı gormek niyetiyle Mulk suresi 14. Ayeti okuyarak yatmıştım. Vakit ayırırsanız tabiriniz için teşekkür ederim.
Aleyküm selam. Rüyanızın, İslâmi Tabiri:

Dileklerin kabulüne işaret edilir. Yani, iş niyetiyle uyuduğunuzu demişsiniz, rüyanızın tabiri Dileklerin kabulüyse demekki, dileğiniz kabul edilecek iş bulacaksınız anlamına gelir..

Eğer kıbleye dönük kılmadıysanız namazı, kişinin günahkar bir kimse olduğuna işarettir. Ayrıca eğer kıbleye doğru kılınmamışsa bu rüya Kuran ayeti gibidir ki, rüyanız size, eğer bir zerre hayır işlediysen mutlaka mükafatını görürsün der..

Unutmayalım ki, bazı ilahiyatçılar, kişinin heryerde "ben günahkarım" demesini bile günah olarak görür. "Ben günahkarım" diye geçinmeyelim, tövbe edip salih bir kul olmaya çalışalım.

Üst Alt