• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

rüyada cennet görmek

thornbury

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Merhabalar,

Allah razı olsun yorumlaryan kardeşimizden, internette yazanlar bir araya gelmiyor.

Rüyamı salı gecesi sabaha karşı gördüm. Rüyamda gece, böyle tatil yeri gibi bir yerdeyim ama iç açıcı. Her yer ışıl ışıl. Bir oda ama içinde palmiye ağaçları var, yaprakları da kısmen parlıyor. Tavan ağaçla kaplı. Hamakta yatıyorum. Karşımda koca bir akvaryum var ama denizmiş, yani denize cam koymuşlar, izleniyor. Balıklar var içeride, çok güzel. Sonra bir meyve buluyorum, adı "pomegrade". İngilizcede nar anlamına gelen kelimeye çok yakın. Ama nar değil, başka bi şey. tatlı ama, çok seviyorum, yiyip bitiriyorum. tipi kavuna benziyo meyvenin. sonra annem gelecekmiş, onun için ayırdığım meyveleri de yiyorum. aynı meyve ama daha küçük halleri, ceviz büyüklüğünde. sonra karşımdaki camlı denizde pırıl pırıl parlayan mercan meyveleri (aklımın uydurması) varmış, onları görüyorum. ama yeşil ve parıldıyorlar. sonra çok güzel bir kız tepeleme mercan meyvesi dolu bir tepsi getirip bırakıyo. yabancı bir kız, çok güzel. yeşil yeşil parıldıyorlar ve ben elime alıp büyük bir parça yiyorum. karpuz gibi tadı diye düşünüyorum, ama karpuz olmadığını biliyorum. sonra uyandım. yorumlayabilirseniz çok ama çok sevinirim. Allah razı olsun.

i. aslı taş
evli
26
istanbul

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
besmele.png

Merhaba Hos geldiniz kardesim ..
Gönülden Gönüle Dertleşelim bolumune yazdiginiz konuyu okudum.. Ruyaniz bunun ile de ilgili...
O bulundugunuz mekanin cennet oldugunu nerden biliyordunuz?
Cennette olduğunu ve oranın meyvelerinden yediğini,, ırmaklarında yüzdüğünü ve gölgesinde oturduğunu görmek salih amellerin güzel sonuçlarını almaya, mutlu evliliğe ve hayırlı evladlara nail olmaya..seklinde yorumlanir..

Unutmayin kardesim Hz. Adem as. ve Hz.Havvanin Cennetten kovulmasina şeytan sebep olmuştur..
Size de ayni oyunu oynamasina şeytana FIRSAT vermeyin..
Selamet ile Allah cc. Yar ve Yardimciniz olsun..

Euzu billahi mineşşeytânirracîm. Bismillahirrahmanirrahim.
Kovulmuş Şeytan’ın şerrinden Allah’a sığınırım. Rahman ve Rahim Olan Allah’ın Adı ile.

thornbury

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Allah razı olsun kardeşim. Gördüğüm yerin cennet olduğu bana söylenmedi ama nedense içimden öyle geçti oradayken bile. O güzeller güzeli kız tepsiyi bana sunarken mesela, huri böyle oluyormuş demek ki diye içimden geçirdim ama söylenmedi bana cennet diye tabi. Çok teşekkür ederim yorumunuz için. Allah razı olsun.

Üst Alt