• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada Cenaze görmek

GİSECİ

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada cenazeye gitmek, rüyada cenaze görmek tabiri.
Selamünaleyküm, bu gece karışık bir rüya gördüm tanımadığım bir kişinin cenazesi varmış cenazeyi büyük bir mekanda ortaya yatırmışlar cok kalabalık bir halk cenaze etrafında bende beraber dolaşıyoruz. Ben cenazenin yanından gecerken ölü olan insan hareket etmeye başlıyor elinde bir makas birden bir uzanıyor benim sacımdan biraz kesiyor tekrar bir tur daha dolaşırken ben cenazenin yanına geldiğimde yine sacımdan biraz daha kesiyor benim arkamdaki kişi bak benimkini kesmiyor seninkini kesiyor diyor ve çok kalabalık bir ortam oluyor. Daha sonra bir evde banyoda kendimi yıkanırken görüyorum.
Bir de bir akarsuda oğlumu yüzdürmeye calışıyorum oğluma suyun icinde nasıl yüzüleceğini tarif ediyorum.
Herkeze hayırlı geceler rüyamı yorumlarsanız sevinirim Allaha emanet olun.

neyzen76

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada cenaze görmek

Rüyada cenaze görmek, rüyada şeyh cenazesi görmek.
Selamün aleyküm. Rüyamda evimin önünden bir sürü siyah çarşaflı hanımın üzgün bir şekilde geçtiğini görüyordum ve merakla ne olduğunu sorduğumda sokağın ilerisinde oturan şeyh bir zatın rahmet ettiğini ve cenazesi için onun evinin önüne gittiklerini söylediler. Hava güneşliydi. O kadar kalabalıklardı ki cenaze evinden kapımın önüne kadar dolmuşlardı. Hatta bir ikisi kestirmeden gitmek için bahçemizden geçtiler ve bende onlara sitem ettim. Teşekkürler. Allah hayra çıkarsın.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam ,rüyaniz Hayr olsun..
Rüyada cenaze görmenin bir kaç tabiri vardır:
1-endişe-pişmanlik
2-Yöneticilik
3-İzzet, makam ve yücelik.
4-gerçek yaşamda değişimi ifade eder.

Rüyada şeyhin cenazesini görmek;
çocukken yada fii tarihinde adeta bir iman, ihlas tohumunun atıldı içinize zaman geçse de mekanlar değişse de yıllar sonra o hala içinizde,siz isteseniz de istemezseniz O tekrardan yeşereceğine yorumlanir..

Rüyada siyah çarşaflı kadınlar görmek ;
Gerçek yaşamınızda bazı iletişim sorunlarını işaret etmektedir. Karşınızdakini iyice anlamalı, dinlemeli anlamını taşımaktadır.. insanları yargılamayın..

Rüyada sitem etmek;
sitem edilen kişinin, sitem edenden daha üstün bir halde olduğunu gösterir denmiştir
Allah'ın rahmeti ve bereketi üzerimize olsun.

Üst Alt