• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada çay demlemek ne demektir?

R

ramazan

Kayıtsız
Misafir
Rüyamda bir dere kenarında oturmuş bir tanıdık gürdum bende ona dogru yanaştım.size çay demlikdedim çayı demlerken demligin bal dolu oldugunu gürdüm meyve ikram etemek istedim meyvede sadece incir vardı sonra oda bana sigara sarayım dedi bende hayır dedim ama canım istiyordu.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Selamun aleykum Hayirli Cumalar ve Hosgeldiniz kardesim..
Rabbim Ruyanizi Hayra cevirsin ins..
bazen insan Dis dunyasinda yasadigi olumsuzluklar İnsanın sürekli içinde ic dunyasini da etkileyip yaşadığı olaylardan doğan bilincalti rüyalarda gorebilmekteyiz..

Kardesim Ruyanizdan son zamanlarda bazi zorluk ve buhranlar yasadiginizi yorumluyorum..ama derdin dermani cozumu yanlis yerlerde aramayin der bu Fakir!
Derdinizin Dermani Derdi Verene Yonelmektir...
Rüyada akarsu, dere görmek; çabalarınız sonucunda başarılı olacağınıza işaret eder.Allahu alem..

çay demlediğini, çay pişirdiğini görmek; bu rüya gerçek yaşamda memnuniyet ve hoşnutluk temsil eder.
Hayatınızda güzel bir dönem yaşamakta veya bu güzel döneme girmekte olduğunuzu simgeler.Yeter ki Siz Haram dan UZAK durun kardesim...
Dere kenarında su ile oynamak; bolluk, bereket olacağına ve evliliğe işarettir.
Rüyada incir görmek hayir ile tabir olunur. Eger sari ise hastalik isaretidir. Siyah ise pismanliktir...
lutfen sonradan pisman olacaginiz islerden uzak durun..

Rüyada sigara içtiğini görmek,sigara teklifi almak; eğlenceye olan düşkünlüğünüze, dostlar tarafından bir davet..
Rüyada sigara içmek sigaraya yonelmek.. sünneti terketmeye veya sıkıntılı günler geçirmeye işarettir..Hoş ama oyalayıcı laf, konuşma..gereksiz bir SIKINTI..ile yorumlanir Allahu Alem...

Hayat kararlardan ibarettir ve kararlar birer kibritti. Doğru yerde yakildiginda seni ısıtacak ateş, çorbanı kaynatacak aşin eşin oluyor!!
yanlış yerde kibrit cakildiginda içinde bulunduğun evle birlikte seni de yakabilecek kapasidedir!!
Hayat öyle basite alınacak bir oyun değil... Oyunun kurallarını bilmen ve ona Gore oynaman bilmek yetmiyor!!
Çok daha önemli olan başka bir şey var... Kendini bilmek… Ne istediğini, neyin seni mutlu edeceğini ve kim olduğunu, UNUTMAMAK gerekli...
Ancak o zaman doğru kararlar veriyor ve mutlu bir hayata sahip olabiliyordun...
Ve kararlar birer kibritti… Ya herkesin hayri selametti icin YAKIN!! yada hepsini lutfen cope atin....

hayatın bize yaptığı bir şey yok! ne yaptıysak ve yapiyorsak kendi kendimize yapiyoruz..
Bakin hemen bir ayet düştü gönlüme "Başınıza gelenler kendi ellerinizle kazandıklarınızdandır"
Rabbim size Sabri cemil i ihsan etsin..inanin hic kimse SABIR gibi guzel RAHMET ile kusatilmamistir..
Selamet ile Hayra kalin efendim..

Üst Alt