• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada çarşaflıların kovaladığını görmek

Yunacat

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Acayip değişik geldiği için sizlere sormak istiyorum, rüyada çarşaflıların kovaladığını görmek ne demektir? Rüyada ben evime giderken birden peşime çarşaflı iki kişi takıldı, sadece bir tanesi benimle konuştu. Çarşaflılardan bir tanesi sağ göğsüme vurup beni bu konu hakkında tehdit eder gibi üstüme yürüdü. Gerçek hayatla ve rüyayla aynı anda aklımda bildiğim ne dua varsa okudum. Aslında çok aşırı korkmama rağmen çarşaflı olması ve benim dua okudukça uzaklaşması ve en ufak bir şey de yanlış okursam yanlış okudun diyip bana yaklaşıp gülmesinden sonra gulhü allahu diye bağırarak annem sesimi duyduğu için kalktım, acaba anlamı nedir yardımcı olursanız çok sevinirim.

İLiM DiLeNcİsİ

Rüyalar aleminden
Süper Mod
Selamünaleyküm kardeşim, her zaman söze selam ile başlayalım inşAllah, önce selam sonra kelam gelir: Bu rüyaya göre yapmanız gereken işler olabilir; Allah c.c ile aranızdaki yakınlığı gözden geçirin, bir kul olarak her işinizde Allah'ın rızasını gözetiyormusunuz onu sorgulayın. Rüya sizi uyarıcı bir rüya. Din ve islam hakkındaki bilgilerinizi gözden geçirin ne biliyorsanız doğruluğunu kontrol edin. Bildiğiniz sureleri tekrar kontrol edin, özellikle sureleri doğru okuma konusunda çok dikkat edin. Onlar Rabbimizin sözleridir. Yanlış veya eksik okunamaz. Bilmediklerinizi öğrenin. Özetle bu rüya; Ahiret ve Allah c.c'nün rızası konusunda sizi uyarıyor, islamı anlama, yaşama ve gereken önemi verme konusunda eksiklerinizi tamamlamanız için size bir uyarıdır. En doğrusunu Rabbimiz c.c bilir. Vesselam...

Üst Alt