• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada cadı olduğunu görmek

Gul2013

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun Aleykum Gönül abla,
Rüyamiz hayirli olsun diyorum ve basliyorum..
Bügün yine bir tuhaf rüya gördum. Eskidende görürdüm bu rüyayi dejavu oldu yine.

Sanki bir filmin icindeydim ve basrolu bendim. Ben bir cadiydim havada ucuyordum ve cok insan vardi bana bakan. Uctugum yer bir okul bahcesiydi ve tuhaf olan sey cocuklar korkmuyordu keyfle seyrediyorlardi. Cok kalabalikti ve hepsi bana bakiyordu. Yüksek ucmaya calisirken ayagim bir (slide) takildi türkcesini bilmiyorum ingilizcesini yazdim. (cocuklar kayiyor onda.)
Ayagim takilirken daha yüksek ucmaya calisiyorum ama cocuklar ayagimdan tutmaya calisiyor sonunda yinede basardim beni yakalayamadilar uctum yükseldim. Sonra uyanndim.

Ardından hemen cok kisa bir rüya daha gördüm. Eski sevgilim bana mesaj atti ama ben konusmak istemiyordum ve normalda konusmak isteyen benim. Ama bu sefer kisa kestim ve pek konusmak istemedim.

Ablacim yine benimle ugrasacaksin kusura bakma. Cok tessekürler yorumlarin icin ve siirlerin icin cok keyfle okuyorum.
Allah razi olsun. hayirli günler

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
takmamutluol.jpg

Aleykum selam Gönül Dostum yoksa tatlı cadi mi oldunuz ?
Hayirdir insallah..Gördüğünüz rüya hayrolsun.
Rüyada cadı oldugunuzu görmek;kendisinin dışında oluşan bir problemle karışıp, zor durumda kalınacağına işarettir.
Bir tartışma veya kavgaya karışacağınız anlamına da gelir..

"Yüksek ucmaya calisirken ayagim bir ( slide ) takildi"
zahmet ve meşakkatte takilmaniza yorumlanir..
"Sevdiğini özgür bırak, döner gelirse senindir; dönmezse, zaten senin hiç olmamıştır!" derler.

bir adın kalmalı geriye
bir de o kahreden gurbet beni affet
KAYBETMEK İÇİN ERKEN, SEVMEK İÇİN ÇOK GEÇ...

Niyet hayır,akibet hayır.
Gördüğünüz rüyalardan olumlu olumsuz sonuçlar çıkarıp ileriye dönük beklenti veya karamsarlık içine girmeye gerek yok.Kendinizi sıkıntıya sokmayın.
GÖNLÜNÜZDEN GEÇEN HAYIRLI NE VARSA GERÇEKLEŞMESİ DİLEĞİ İLE

mademki siirlerimi begeniyorsunuz o zaman asagidaki yazdigim konu Size Hediyem olsun..

Kaybetmek için erken, sevmek için çok geç

K

Kızıl_kız

Kayıtsız
Misafir
Rüyamda cadı olduğumu gördüm ve büyü yapıyordum elimde asa vardı bir kaç büyü yaptıktan sonra daha zor bir büyü deniyorum ama bir türlü yapamıyorum annem yanıma geliyor anne ben büyü yapabiliyorum dedim ve annem benim cadı olduğumu söylüyordu

Üst Alt