• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada bomba görmek

ndnndn

Kurallara Uymadı
Üyemiz
Merhabalar,

Rüyamda sanırım sehir istila edilmiş idi. Birkaç arkadaslarım ile bir ev gibi yerdeyiz eşyalarımızı saklıyoruz kötü insanlardan falan sonra ben (ne için oldugunu animsayamiyorum)elimde telefon ile yolda yürürken yan tarafımda otel var falan bı ses elinde bomba ile bı şüpheli geliyor deniliyor ve geliyor herkes kaçıyor nereye kaçsam bombayı o tarafa atıyor ve her taraf patlıyor. Sonra Allah diye bağırıyorum ben ve o sıra yağmur yağıyor çok seviniyorum. Ve koşarak kaçarken yolun sonunda mavi, hafif dalgalı bı deniz; çok yüksek denizin alani. Rüya icinde çok korkuyordum bu arada. Sonra uyandım, tekrar uyuyunca rüyama devam ettim; başka yerden

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum selam Hos geldiniz kardesim..
Hayirdir insallah...
icinde bulundugumuz ruhsal durum, stressli, gergin endiseli bir donem yasiyorsaniz bazen bu tip ruyalar gormeniz cokca Dogaldir..

Rüyada bomba görmek tehlike anlamına gelir. Mutluluğunuzun tehlikeye girmesi, sorunlar yaşamak, mutsuz olmak anlamlarına gelir.
Tüm davranışlarınıza daha fazla dikkat göstermeniz gerektiğini işaret eder.
Rüyada bomba sesi duymak, bomba patlaması görmek beklenmeyen, ani bir haber almaya işaret edebilir.

"Sonra Allah diye bağırıyorum ben ve o sıra yağmur yağıyor çok seviniyorum. Ve koşarak kaçarken yolun sonunda mavi hafif dalgalı bı deniz; çok yüksek denizin alani. "

Rüyada yağmur görmek helal kazanca bolluk ve berekete Allah-in izni ile keder ve sıkıntılardan kurtulmaya borcunu ödemeye işaret eder.
Rüyada yağmur altında kalıp ıslandığım görmek günahlardan tövbe etmeye üzerinizdeki sıkıntılardan kederlerden kurtulmaya umudunuzu kaybettiginiz
bir muradin olmasi ile yorumlanir..
rabbim herseyin en iyisini bilendir..Allahu alem.

"Onların) ümit kesmelerinden sonra yağmuru indiren ve rahmetini
yayan O'dur. Ve O Velî'dir (dost) Hamîd'dir (hamdedilen). "
ŞÛRÂ Suresi 28.Ayeti kerime.

Her şeyin bir sonu var. Allahdan gayri…
Biliyorum tüm mutluluklarında bir sonu var tüm acılarında…
Var olan her şey yok olup gitmeye mahkum…
Biraz hızlı biraz yavaş ama bitecek bir gün tüm sevinçler ve tüm kederler.
Dünler mazi bile olmayacak unutulup yok olacak.
Biraz sabır biraz gayret geçmişin üzerine kalın sünger çekecek.

Allahım Gönlümde Olanı Hakkımda Hayırlı ET Hakkımda Hayırlı Olana Gönlümü Razı Et..
Allah kulu hakkında hayırlısını Nasib Eder..İhmal Etmez İmtihan eder.. bu da sizin imtihaniniz ama unutmayinki başımıza
sebepsiz gibi gelen belalar aslinda bizim kendi ellerimiz ile ettiklerimizdir...
Selamet ile Hayra Kalin.. Allah cc. Yar ve Yardimciniz olsun..

CNG3424

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamunaleyküm
ben şuan bir işte çalışıyorum ama iş yerinde biraz sıkıntılarım var ve farklı bir iş buldum ama gidip gitmemek arasında aradayım.
bir arkadaşımın annesine benim niyetime istehareye yatmasını rica ettim.
Annesi rüyasında hep birlikte ailece iş teklifi aldıklarını işe çağrıldıklarını görmüş ve patronun iş yerine bomba koyduğunu bunu da sadece rüyayı gören kişinin haberinin olduğunu ve yanındakilere söyleyemediğini görmüş. Hemen polise haber vermiş ve bomba patlamamış. Polis gelene kadar içersinde banyo gibi bir yere bembeyaz fayanslı bir yer oraya saklanmışlar. sizce rüyanın yorumu nedir?

Fatma3858

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Ruyada bomba görmek

Ruyamda sevdigim ile bir alisveris merkezine giriyoruz kapinin önünde bomba hazirliyolar, tam goremedim biz ciktik yukari cok kalabalik. Sonra ben asagi inelim diyorum, iniyoruz bir gorevli 4 saniye kaldi diyor orada kalıyoruz fakat patlamadan uyandım hayırıdır insalllah.

deno134

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Merhabalar rüyamda elimde silah şeklinde bomba vardı tetiğe basınca içindeki el bombası attığım yere gidiyordu arabayla giderken bir otobüsün yanına yaklaşıyorduk içine tetiğe basıp bir tane bomba atıyordum bu rüyanın anlamı nedir

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
merhaba Hayirdir insallah...
icinde bulundugumuz ruhsal durum, stressli, gergin endiseli bir donem yasiyorsaniz bazen bu tip ruyalar gormeniz cokca Dogaldir..
Patlamaya hazır bomba gibisin sakin patlama hem kendine hem sevdiklerine yazık edersin !!
Rüyada bomba görmek ;
tehlike anlamına gelir. Mutluluğunuzun tehlikeye girmesi, sorunlar yaşamak, mutsuz olmak anlamlarına gelir.
Tüm davranışlarınıza daha fazla dikkat göstermeniz gerektiğini işaret eder.
Bazen de cok şaşırtıcı ve şok etkisi yaratacak haberleri simgeliyor. Bu şaşkınlıkla başkalarının gözüne batacak şeyler yapabilirsiniz, dikkatli olun.

Son düzenleme:
Üst Alt