• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada boğa görmek.

Elifgül

Uzman Kardeşimiz
Üyemiz
Bir kimsenin rüyasında boğa görmesi; her yönden varlıklı ve kuvvetli olan insanlarla dostluk kurarak bunlardan fayda göreceğine kişinin rüyasında iki boğanın birbiriyle boğuştuğunu görmesi; rüya sahibinin hayatında önemli değişiklikler meydana geleceğine ve hayat seviyesinin beklemediği bir seviyeye yükseleceğine işaretle tabir olunur.Rüyanızda bir boğanın hücumuna uğradığınızı görmeniz; kötülük yapmalarından çekindiğiniz kimselerden artık korkmanıza bir neden almadığına, rüyanızda kızgın bir boğa görmeniz; yakında başınıza ü bir iş geleceğine delalet eder.

merva

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada boğa görmek

selamünaleyküm.. rüyada boğa gördüm, uzun bir mahalle yukarı dogru yokuş. Boğa gbi, angus gbi koca bir inek bütün evleri insanları talan ediyor. ben kaçıyorum korku içinde bir kaç eve sığınıyorum, boğa peşimi bırakmıyor. sonra başka bir eve sıgınıyorum orda tanıdıgım yaşlı bir adam (annemin dayısı) boğayı yakalıyor. sonra merva yı korkutalım diye dalga geçiyor, şakalaşıyor en sonda boğanın boğazından kesip kurbanlık gibi öldürdügünü gördüm.. o mahalleyi ve insanları gerçek hayatta tanıyor ve biliyorum.. hayr olsun inşallah selametle..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam rüyaniz hayr olsun inşallah
Rüyada Boğa Görmek;iki farkli yorumu vardir...
sizden güçlü biri veya birileri tarafından size gelecek etkiyi simgeler. Yakında negatif bir şeyler yaşayabilirsiniz tedbirli olun
rüya da boğa görmek: her yönden varlıklı ve kuvvetli olan insanlarla dostluk kurarak bunlardan fayda göreceğine...

rüya sahibinin hayatında önemli değişiklikler meydana geleceğine ve hayat seviyesinin beklemediği bir seviyeye yükseleceğine işaretle tabir olunur.

Rüyanızda bir boğanın hücumuna uğradığınızı görmeniz;
kötülük yapmalarından çekindiğiniz kimselerden artık korkmanıza bir neden almadığına,

rüyanızda kızgın bir boğa görmeniz;
yakında başınıza Sizi üzecek bir iş geleceğine amaa bunu da ancak sabır ile baş edebileceğinize yorumlanir..
Ateşin üzerine ateşle gidilmez..giderseniz hem kendinizi hem de sevdiklerinizi yakarsiniz...
Gönülsüz ve olmamiş ,zamansiz yenen aş ya karın ağrıtır yada baş inad ve öfke ile kalkan zararla oturur...Selametle..

merva

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Allah razı olsun... bu yorumda bulunan durumları gerçekten yaşadım ve yaşıyorum hala. peki sonunda beni kovalıktan sonra boganın öldürülmesinin de bir yorumu olabilir mi ?

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Allah razı olsun... bu yorumda bulunan durumları gerçekten yaşadım ve yaşıyorum hala. peki sonunda beni kovalıktan sonra boganın öldürülmesinin de bir yorumu olabilir mi ?

Rüyada boğa öldürmek veya öldürdüğünü görmek; her ne kadar karşınızdaki kimse güçlü ve kuvvetli olsada ona karşı Sabır ve Dua Müminin Ne Güzel İki Silahı ile muaffak olmaya ve başarı elde etmeye tabir edilebilir....Selametle Hayra kalin..
acilangul1

merva

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
çok kafama takıldı bu rüya çok fazla etkisinde kaldım. boga süt kahve rengindeydi tüyleri. bu ayrıntı 2 farklı yorumdan hangisi olabilir acaba ? degiştirir mi rüyanın anlamını iyi yada olumsuz yönde ? selametle..

E

Enes71

Kayıtsız
Misafir
Merhabalar. Bende rüyamda siyah renkli en az 3 4 yaşında oldukça sivri boynuzlara sahip ve oldukça kızgın bir Boğa gördüm. Boğayı kovaladım daha sonra o boğa evimizin olduğu yokuştaki arsada duran başka bir boğayı boynuzlayıp öldürdü. Benim yanımda ise babam var. Babam ile sopa arıyoruz korkutmak için ancak bulamıyoruz. Sonra babam beni yalnızca torbaların yırtılıp örtü yapılmasıyla oluşan derme çatma bir yere sokuyor saklanmam için. Bense iki parmağım ile boğanın beni görmemesi için örtüyü tutuyorum. Ancak bir süre sonra babamın sesini değilde boğanın ağzını görüyorum ve nefesini hissediyorum. Oldukça etkilendim ve korktum. Sizce yorumu nedir?

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Merhabalar. Bende rüyamda siyah renkli en az 3 4 yaşında oldukça sivri boynuzlara sahip ve oldukça kızgın bir Boğa gördüm. Boğayı kovaladım daha sonra o boğa evimizin olduğu yokuştaki arsada duran başka bir boğayı boynuzlayıp öldürdü. Benim yanımda ise babam var. Babam ile sopa arıyoruz korkutmak için ancak bulamıyoruz. Sonra babam beni yalnızca torbaların yırtılıp örtü yapılmasıyla oluşan derme çatma bir yere sokuyor saklanmam için. Bense iki parmağım ile boğanın beni görmemesi için örtüyü tutuyorum. Ancak bir süre sonra babamın sesini değilde boğanın ağzını görüyorum ve nefesini hissediyorum. Oldukça etkilendim ve korktum. Sizce yorumu nedir?
İşlerde başarıya işarettir

Üst Alt