• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada bedevi görmek

esruli

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selaymün aleyküm...rüyamda bedevi gördüm, yanımda kim olduğunu hatırlayamadığım arkadaşlarımla asfalt bir yolun kenarında yürüyoruz.Daha sonra yolun kenarında islami kitaplar satan bir dükkan görüyorum satıcı bedevi gibi giyinmiş 40, 45 yaşlarında sakallı ,siyah bir elbisesi ve başında siyah bir örtüsü var. Kendinden geçmiş peygamber efendimize selavat getiriyor.Yine aynı şekilde bu kez beyaz elbiseli iki bedevi daha görüyorum. Bu üç kişide bitkin görünüyorlar ama şunu da farkediyorum, son gördüğüm iki kişide normal insanlardan farklılar daha uzun ve daha iriler 40 45 yaşlarında sakallılar.Yanımdakilere diyorum ki, bu insanlar bu devre ait değiller evliyaya benziyorlar.İlk gördüğüm adamı sevdiğim ama kavuşamadığım biri var ona benzettim,uyanınca farkettim bunu.. Ailem bazı hataları yüzünden onay vermedi..ben de göze alamadım.şimdiden ALLAH razı olsun..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam rüyaniz Hayr olsun..
"asfalt bir yolun kenarında yürüyoruz.Daha sonra yolun kenarında islami kitaplar satan bir dükkan görüyorum "
manevi bir arayış, çabası içinde olduğunuza yorumlanir...

Bedeviler çölde yaşayan, geçmişte göçebe olan ve Sahra Çölü'nün Atlantik kıyısından Batı Çölü, Sina Yarımadası ve Necef Çölü üzerinden Arap Çölü'ne uzanan bölgede bulunan Arap kabileleridir ..Çöl Arab'ı da diyebiliriz..

Rüyada bir bedevi kişi, bedevi birini görmek, bir bedeviyle karşılaşmak son zamanlarda aksi giden işlerinizi bir dostunuzun yardımı ve desteği ile aşacağınızı
ya da yolculuk yapacağınıza işaret eder.
Bazen de dağınık olan aklınızı ,hayatinizi,toplamaya ,toplamaniz gerektiğine delalettir..

önceliklerinizi belirleyin ve o konuda konsantre olup Hayatınıza Kaldığınız Yerden Devam Edin yoksa bir bedevi gibi ordan oraya Hayat Sizi sürükleyip gidersiniz..
Gördüğümüz rüyaları gerçek hayat ve geleceğimiz açısından ancak bazı rüyaları açıklayabiliriz , yoksa
bütün rüyaları değil.Muhakkak ki Rabbin Alim'dir, Hakim'dir gercek manalarini Sadece O cc. bilir Selametle...

Üst Alt