• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada baza-yatak görmek

Snmz

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün Aleyküm ; Abla rüyamda bir kaç adet sıralı yatak gördüm hepsinin de alt bölmesi var baza tipi ve hepsi açık haldeydi. Bende içerilerinden atlayarak geçiyorum. Bir bazanın içinde ince uzun kahverengi tahta vardı. Çok dikkat çekiciydi. Ve Annem o sırada bana ilk okul arkadaşların ile konuşma diyordu. Rüyamın ilk kısımlarında ise ilk okuldan bi iki kız arkadaş ile sarılıyordum. Allah razı olsun.
duaa..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykümselam Rüyaniz hayr olsun.
Rüyada yatak görmek;
genel olarak yorgunluk, dinlenme ihtiyacı, aşk veya yola çıkmak anlamlarına rivayet edilir

"baza tipi ve hepsi açık haldeydi."
olayların iç yüzünün ortaya çıkması....

Rüyada baza-yatak görmek ;
Her şey göründüğü gibi değil ,hatta yaşandığı gibi değil.Her şey hatırlandığı gibi ...Gerçek Dost ile Arkadaş arasında fark var..annenizi can kulağı ile dinleyin ..

"kahverengi tahta vardı"
Rüyada kahverengi renk özgürlük, başarı, para, mutlu ve uzun ömürlü yaşam işaret edip, rüya için hayırlı bir renktir. Kahve rengi Gerçekçiliğin, rengidir.
selametle..

Snmz

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Abla Allah razı olsun bana yorumlar için mail gelmiyor genelde ben girip bakıyorum bu rüya yorumunun yeri farklı geldi teşekkürüm o yüzden gecikti. Yine bana hakikaten uygun yorumu yapıp güzel yön verdin. Allah binlerce kez razı olsun senden.

Üst Alt