• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada bayrak görmek

İLiM DiLeNcİsİ

Rüyalar aleminden
Süper Mod
Bayrakla ilgili görülen rüyalar, diğer bir çok rüyada olduğu gibi, Rüyada görülen diğer unsurlar, olaylar ve objelerle birlikte değerlendirilmelidir.

Rüyada bayrak görmek, genel anlamda şeref, itibar, iyi durumda olmak veya hidayete ermeye yorumlanır.

Kadının rüyada bayrak görmesi, vefakar bir kocaya sahip olacağına; büyük bayrak görmesi, evlenmeye işarettir.

Rüyada kırmızı bayrak görmek o memlekette çıkacak karışıklılığa veya ihtilale; rüyada siyah bayrak görmek ölünün arkasından ağlamaya; beyaz bayraklar yağmurun yağacağına veya saliha ve temiz bir kadına işaret olarak kabul edilir.

Ev üzerinde bayrağın dalgalandığını görmek, o evden birinin vefat etmesine işaretle tabir olunur.

Rüyada kendi hesabına bayrak aldığını görmek, bulunduğu mevkiden azledileceğine alâmettir.

Bekâr bir adamın kırmızı bayrak görmesi, kötü huylu bir kadına yorumlanır.

Savaş olan bir ülkede yaşayanın bayrak görmesi savaşın kazanılmasına, savaş olmayan ülkede yaşıyorsanız, zenginliğe işarettir.

Rüyada bayrağı dalgalanır görmek, iyi bir dönemde olduğunuzu belirtir.

Durgun, sarkan veya yarıya kadar çekilmiş bir bayrak, sorunlu günler yaşayacağınıza işarettir.

Rüyada elinde bayrak taşımak, şeref ve makamla, Elindeki bayrağı düşürmek makamını yitirmekle tabir olunur.

Ruyada bayrak açmak rakiplerinize veya düşmanlarınıza galip ve üstün gelmeye işaretle tabir edilir.

Kendi ülkesinin bayrağını gören kimse istediklerini rahatlıkla yapabilecek, başka bir ülke bayrağı gören kimse ise dışarıdan yardım alacak demektir.

Konuyla ilgili okuduğunuz çeşitli yorum ve tabirlerden sonra, gördüğünüz rüyadan kendinizle ilgili bir fikir edinebilmek için BurayaTıklayın

erdi

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada Bayrak görmek

Selamlar,ben rüyamda ilk ve ortaoklum okuldan çıkıyorum okul bahçesinde şimdide görüştüğüm o zaman sınıfta en iyi geçindiğim en yakın arkaşımı okul bahçesinde görüyorum. Sonra bize yakın bayrak görüyorum, bayrak dalgalanıyor ama havada asılı gibi direkle falan bir şeye bağlı değil sonra ben arkaşıma bak bayrağı görüyormusun diyorum oda oralı olmayıp bakmıyor. Bana bu rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim.(23 ,bekar,ögrenciyim).

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Hayirli Bayramlar Hayirdir insallah..
Rüyada bayrak görmek; genel anlamda şeref itibar,mevki, makam ilim iyi durumda olmak veya hidayete ermeye yorumlanır...
iyi gunler..

nurderun

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada gökyüzünde bayrak görmek, rüyada kırmızı bayrak görmek tabiri.
Selamun aleyküm.
Bu forumda benim görmüş olduğum bir rüyanın benzerini başka bir arkadaşımızın gördüğünü ve sizlerin yorumunu istediğini okudum. Sizin cevabınız tam bir HAKİKAT'ti benim için. İnternet aracıyla iletişim olarak hiçbir şekilde aktif olmayı tercih etmiyorum. Ancak karşılaştığım tablo kalbimdekine bir yakınlık uyandırdı ve ben üye olmuş bulundum.
Görmüş olduğum son rüyayı anlatmak isterim. 1 ocağa bağlayan gece; göğe bakıyorum bulutlu ve bulut adeta bir perde gibi yavaş yavaş açılıyor, kırmızı, üç hilalli üç yıldızlı bayrak ortaya çıkıyor. Ben bir sürur bir sevinç ile gülümseyerek bakıyorum göğe. O esnada evde bulunan anneme kardeşime sesleniyorum. Çabuk göğe bakın diyorum.
Allah'a emanet olunuz.
Hakkınızı helal edin...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam ,Sizin tercihiniz Allah'ın takdirine bağlı Rüyaniz Hayr Olsun
Rüyada gökyüzüne bakmak ;
bu içinizde taşıdığınız umutları,gayretti sahip olduğunuz yaratıcılık yeteneği, barış ve ifade özgürlüğü özlemlerini ifade eder.
Negatif bir zihinle, pozitif bir hayat yaşayamazsınız…..akıl ,gönül ,idrak Kabınızı , Kalıbınızı ,kapasitenizi genişlettin!!
hayata dair kararlar alabilme cesareti ,özgüveninde saklıdır.

Rüyada bayrak görmek;
genel anlamda şeref, itibar, iyi durumda olmak veya hidayete ermeye yorumlanır.
Kadının rüyada bayrak görmesi, vefakar bir kocaya sahip olacağına; büyük bayrak görmesi, evlenmeye işarettir.

Rüyada kırmızı bayrak görmek;
o memlekette çıkacak karışıklılığa yorumlanir..

"kırmızı, üç hilalli üç yıldızlı bayrak ortaya çıkıyor"
Allahu alem,bu sene Ortadoğu'da birlik beraberlik ve zafer içinde olacağina yorumlanir..

Yalnızlık,benim has hakikatım!Kendi yalnızlığımın efendisi olmak varken,
Neden,sadık olmayan,samimiyetsiz kalabalığın içinde,Bir sürü de ben olayım?
Kendi iç sesimi dinlemek varken,Neden dış seslerin düzmecelerini dinleyeyip, nefsimin uşağı olayım...?

Üst Alt