• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada balon görmek

Elifgül

Uzman Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada uçan balon görmek, rüyada balon uçurmak, rüyada balon patlatmak

Rüyada balon görmek boş ümide işaret eder.

Rüyada bir balonu şişirdiği halde şişmediğini görmek, beklediği şeyleri elde edilemeyecegine işaret eder.

Bazı tabircilere göre rüyada balon görmek iyidir. Rüyada bir balon uçurduğunu görmek satın aldığı bir şeyden hayır göreceğine işaret eder.

Rüyada balonu şişirip ağzını açık bırakmak, kazanacağı paraların ona bir fayda getirmeyeceğine;

şişirdiği balonun patladığını görmek, ticarette zarar edeceğine; hastası varsa daha fazla hastalanacağına; yolcusu varsa gelmeyeceğine; memur ise işinden ayrılacağına işarettir.

Bazı yorumculara göre, rüyada bir balonun yavaş yavaş havaya yükseldiğini gören, bulunduğu mevkiden yavaş yavaş yükselerek geçimini bollaştırır.

Bir balonun havada dosdoğru uçtuğunu görmek, hükümet işlerinin doğru yolda olduğuna işarettir. Bir rivayete göre de bu rüya sahibinin işlerinin doğru yolda olduğuna işaret eder.

Bazı yorumcular da demişlerdir ki; rüyada balon görmek iyidir.

Rüyada bir balonu uçurduğunu görmek satın aldığı bir şeyden hayır göreceğine;

balon satan adamdan balon aldığını görmek, yalan bir söz işiteceğine;

aldığı balonu elinden kaçırarak gökyüzüne yükseldiğini görmek, arkadaşları arasında sevilip takdir edildiğine;

balonun elinde patladığını görmek, bir iftiraya uğrayacağına fakat sonradan gerçeğin anlaşılacağına işarettir.

Konuyla ilgili okuduğunuz çeşitli yorum ve tabirlerden sonra, gördüğünüz rüyadan kendinizle ilgili bir fikir edinebilmek için buraya Tıklayın

vicdan

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada balonları elinden kaçırmak görmek

Selamun aleyküm,
Hayırlı günler olsun. Rüyamda çok eski çocukluk arkadaşımı (bayan) gördüm. Sonra gökyüzüne doğru uçan grup halinde birbirine bağlı balonlar vardı. Ama bu birbirine bağlı balon grupları birden çoğalıyor. Ben tutmak için ordan oraya gidiyorum ama tutamıyorum. Bu rüyanın yorumu nedir acaba.hhım Yorumunuzu bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve aleykum selam hayirdir insallah..
Bilirsiniz ki balonun içi hava doludur.
Bu sebeple rüyada balon görmek boş ümide ve boş hayale delâlet eder.
gerçekler acıdır zordur haklısın!! ama hayalleri tutsanizda ne olacak ,boş ümide ve boş hayal peşinden koştugunuza delalettir..
Size tavsiyem hayal aleminden çıkıp gerçekler
dünyasına gelmeniz ve bir yerden bir sekilde hayatta tutunarak yasamaya baslamanizdir!!

Hayal aleminden cikip gercekler ile yuzlestigimizde gercek hayatta ki beklentilerimizde mantikli oldugunda bir cok guzeliklere temel atilabilir...
Hayal aleminden cikmadikca ruyalariniz gerceklesmez kardesim...

Farkettik değil mi hayal kurmakla o kadar meşguluz ki gerçekleri aramak hiç geçmez içimizden.
Eğer hayat bitecekse ki bitiyor gördüğümüz gibi hayal etmek yerine gercekler ile yuzleselim..

Hüsrana uğramak istemiyorsanumudunu hayal tarlasına ekme...

"Üzülme.. Kaybettim sandıkların, kurtulduklarındır belki. "
Rabbim,Bilip bilmediğin şerlerden seni korusun bilip bilmediğin hayırları nasip etsin...amin.
Hayirli gunler..

baghaki

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada balonla oynamak

Selamun aleyküm.
Rüyamda akşam vakti bir parktayım.Tanımadığım bir ekek çocuk 14-15 yaşlarında karşılıklı balonla oynuyoruz. oynarken gök yüzünü ve yıldızları görüyorum.
cevaplarsanız teşekkür ederim.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve aleykum selam hayirdir insallah..
Rüyada akşam olduğunu görmek; sıkıntı ve kasvete

Parkta oynamak;içinizdeki çocuğun belli bir yaşta takilip boş ümid ve hayaller ile uğraşmasin artik!!!
Aklınızın Ve Kalbinizin Sesini Dinleyin! içinizdeki çocuk çocuk olarak kalmasın,büyüsün artık.
Kendi özelliklerinizi keşfedin,sorun kendinize benim yaşamamdaki amaç ne,ne yapabilirim.Hayatıma güzellikleri ve huzuru nasıl getirebilirim.
Ve Yaradana şükredin.Sınırsız nimetleri ile her zaman yanımızda olduğu için.

"gök yüzünü ve yıldızları görüyorum."
Rüyada gök yüzünü ve yıldız görmek; mutluluk, refah, bolluk, bereket anlamlarına gelir. şerefli bir insanla karşılaşmak işaretidir.
Hayirli gunler.

y1ld1z

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun Aleykum. Ben rüyamda kuzenlerimle beraber renkli balonlar satmak için dışarı çıktığımızı gördüm. Kuzenlerimin ellerinde çok fazla balon vardı ama benim elimde sadece mor renkli tek bir balon vardı. Onları satıp para kazanmamız gerekiyormuş. Sonra fakir bir çocuk görüyorum babasına balonları gösteriyor ama babası almıyor. Dayanamayıp elimdeki balonu o çocuğa veriyorum ve sakın patlatma tamam mı diye tembihliyorum. Kuzenlerim bana kızıyorlar ben de tek bi balondan bişey olmaz hem siz toplayacaksınız zaten parayı diyorum. Hayırdır inşallah

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve aleykümselam,Rüyaniz hayr Olsun.
Rüyada balon görmek;
güzel bir rüya değildir ve rüyayı görenin vaktini boş ve gereksiz işlerle harcadığını gösterir.

yorgunluk, iç sıkıntı ve bastırılmış duyguların ruh haliniz üzerindeki negatif enerjiyi ve melankolik halinizi,olayları abartmayı bırakın gitsin...

Olayları abartmak balon şişirmeye benzer. Siz şişirdikçe gerçek boyutundan farklı bir hal almaya devam edecektir..sırıtık.:,
selametle

Hasan53

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamın aleyküm hocam ben bi arkadaşindam rica etmiştim Benin için istihare namazi kilarmisin diye kildi ruyasin da ormanlık bir yerde geziyordu elinde de bir balon vardı balon elınden kaçtı ve ağaçin dalina takilarak patladı. Balonun içinden pembe gibi birşeyler dökülmeye başladı, balon patladı diye ağlamaya başladi rica etsem açiklarmisiniz bu ruyayi hocam.

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Selamın aleyküm hocam ben bi arkadaşindam rica etmiştim Benin için istihare namazi kilarmisin diye kildi ruyasin da ormanlık bir yerde geziyordu elinde de bir balon vardı balon elınden kaçtı ve ağaçin dalina takilarak patladı. Balonun içinden pembe gibi birşeyler dökülmeye başladı, balon patladı diye ağlamaya başladi rica etsem açiklarmisiniz bu ruyayi hocam.
Ruyan, hayırdır kardeş.
Çalışıyorsan ise iş hayatında başarılar kazanacaksın. İyi dostlar edinecek. Ve huzurlu yaşamına devam edeceksin.
Çok dikkatli olman gerekiyor, olabilir ki, bir kişi karşına çıksın ve tüm planlarını suya düşürsün.

Üst Alt