• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada avukat görmek

Huzur Yolcusu

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada avukatla konuşmak, rüyada avukat görmek, mahkemede avukat görmek tabiri.
Selamün aleyküm; bu sabah bir rüya gördüm Rabbim hayırlara getirsin inşallah...

Rüyamda sanki mahkemede gibiyiz ceza mahkemesine de boşanma davasına da bakan avukatlar yan yana duruyorlar. Sonra boşanma davasına bakan avukat yanıma geliyor geçti bitti artık diyor. Sonra bir evdeyim tek başıma soba yanıyor sobanın başında dikilip ellerimi ısıtmaya çalışıyorum. O esnada sobanın borusu bir anda bacadan çıkıyor borunun içinden ateş duman çıkarken boruyu tutup bacaya takmaya çalışıyordum. Sonra bir anda berbere gitmişim saç traşı oluyorum berber sakallarıda alıyım mı yoksa evde mi alırsın diyor evde alırım dedim ve uyandım. Tabiri nedir ablacım?

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam, rüyaniz hayr Olsun
Gördüğünüz rüya gerçek yaşamınızda kimi sıkıntılarınızın olduğunu ancak kimi gelişmeler sonucu, hayatınızda bir şeylerin olumlu yönde seyretmeye başlayacağını simgelemektedir..

Rüyada Soba Borusu Görmek;
Bir Karamsarlığa Düşüleceğine İşaret eder..

Rüyada berber, erkek berberi görmek;
başarı ve arinma demektir fakat başarıya ulaşmak için biraz uğraşmanız gerektiğini işaret eder.

herşey olabilirsiniz ama VİCDANINIZ YOKSA İnsan da olamazsınız,dindar da...
Sizin İş yine mahkeme-i kübraya kaldı... Kazanma Kuşağında Kaybedenler olmayin..selametle...

duaa..

Huzur Yolcusu

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Allah razı olsun ablacım yorumların ve nasihatlerin için. Evet abla şu anda aslında bir karamsarlığım var; şu mahkeme konusu avukat Allah'ın izniyle cezayı erteleteceğiz dedi. Karamsarlığım bu yönde aslında karamsarlıkta değil ama tamamen erteleneceğine inanıpta hayal kırıklığına uğramak istemiyorum. Hatta böyle düşündüğüm için ailemden de tepki alıyorum. Ama Rabbim orayı görmeyi takdir ettiyse elden ne gelir ablacım. Benimde dileğim ertelenmesi kendim için değil ama kızım için korkuyorum.

Ablacım vicdan merhamet bizlerin fıtratında var aslında aynen dediğin gibi vicdanı olmayan ne insan olabilir nede dindar. Ama insanları zalim olmaya vicdansızlık etmeye iten sebep ne bende merak ediyorum. Nefsime yenilipte bilerek yada bilmeyerek vicdansızlık etmekten sana sığınırım Rabbim.

Kesinlikle haklısın ablacım mahkeme-i kübraya kaldı. Rabbimin izniyle kaybedenlerden olmayacağım. Allah razı olsun Allah'a emanet ol ablacım...

K

Kayıtsız Üye

Kayıtsız
Misafir
Ruyada tutuklu birini görmek avukat gormek aglamak

Rüyamda tutuklu birini gördum bi odaya getiriliyordu ben ise avukatı görüp agliyorum konusmak istiyordum avukatla

Üst Alt