• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada aşure pişirmek

rabianur

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada aşure görmek, rüyada aşure pişirmek tabiri.
Hayirli aksamlar, ben rüyamda tasavvuf buyuklerimle beraber yeşil halili geniş bir odadaydim. Büyüklerden biri aşure pisiriyordu ama aşure salcaliydi. Aşure pişince hepimiz tasavvuf büyükleriyle halka halinde yasini serifin ilk uç ayetini okuduk, sonrada kasetten ilahi söylenince ilahiyle birlikte allah diye diye costuk. Bu ruyayi allah rizasi için yorumlarmisiniz.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Hayırlı akşamlar ,Rüyaniz Hayr Olsun,Kaderimi severim yazandan ötürü. Kaderin iyisi kötüsü olmaz, kader güzeldir. Onu yazan ise güzelliğin de ötesindedir...

Rüyada aşure görmek;
kendinizin de menfaati olduğu bir hayır işine teşebbüs edeceğinize,ya da bir sevap işlemeye yorumlanır.

Rüyada yasin suresini okumak veya dinlemek;
iki farklı yorumu vardir.
-akibetin hayır olacağına, imanla yaşayıp son nefesi imanla vermeye Çok hayırlara vesil olan bir rüyadır...

-Hayatta bir şeyleri yanlış yaptığını yada yanlış bilgi sahibi olmak yüzünden hata işlediğini ve hatalı yolu bırakıp,Çok Geç Olmadan Hakkın yolunda ilerleyip, doğru şeyler yapmak gerektiğini simgeler..

Rüyada aşure yapmak, aşurenin kendi evinde pişirildiğini görmek ;

evinizde bolluk ve bereket olacağını ve bu bereketten çevrenizdeki herkesin nasipleneceğini ,simgeler.
Rüyaniz,Allah'ın izni ve inayetiyle;Sıkıntıların, dertlerin bitmesi, işlerin yolunda gitmesi ,İç huzuru , hayata ve olaylara bakış açınız olarak yorumlanır.

https://www.islamiforumlar.net/ruya-yorumlari-bolumu/34293-ben-ruyalari-yorumlamaya-calisiyorum.html

Üst Alt