• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada asansöre binmek tabiri

sidar34

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada asansöre binmek, asansör görmek, asansörle yukarı çıkmak nasıl yorumlanır?

Hayırlı çalışmalar; Hocam bir konu hakkında istihare namazına yattım. Rüyamda baklava üstü beyaz dondurma bana ikram ediliyordu. Al bunu bitir sana bir tabak daha verelim diyorlardı.
Rüyamın devamında tek kişilik bir asansörün başında kendimi görüyordum, bir arkadaşım da yanımdaydı o arkadaşımı asansöre bindirip yukarı çıkartıyorlardı. Daha sonra beni de bu tek kişilik asansöre bindirip yukarı gönderiyorlardı. Ama çok çabuk yukarı varıyordum ve arkadaşımı arıyordum ama onu bulamıyordum. İlk katta büyük restorana giriyordum daha sonra diğer üst katlarda uzanmış halde fakir kılıklı insanlar görüyordum. Başka başka odalara baktığımda namaz kılanlar vardı. Hatta onlar arasında birini görüyordum bana biraz korkutucu geliyordu kapıya doğru koşuyordum. Hocam alt katta zenginlerin uğrak yeri restoranın olması üst katta ise dilenci kılıklı insanların yukarı katlarda olması ve namaz kılanların olması bu rüyayı sizlere yazmama neden oldu. Hocam rüyamı yorumlamanızı sizlerden rica ediyorum. Allah'a emanet olun.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Hayırlı Cumalar, Rüyaniz hayr olsun.
Rüyada Asansör Görmek;
Rüyada asansör görmüş olmanız, yaşamdaki Maddi manevi iniş ve çıkışların yansımasıdır.
Asansörle yukarı çıkmak yükselmeyi, asansörle inmek düşüşü simgeler.
Genel olarak asansörün görülmesi yaşamınızı iyi veya kötü yönleriyle;
bir hareket halinde devam ettiğini, yaşama aktif katıldığınızı gösterir.

Asansöre binmek, başlangıçtır, başlamayı temsil eder, bir şeyi yada işi başarabilmek, tamamlamak için başlamak gerekir..

Rüyada asansörle yukarıya çıktığını görmek;
olumlu gidiş, işinde yükselme, huzur, sağlık, mutluluk, bol kazanç işaretidir. Oldukça güzel bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişiler genellikle uyanık hayatlarında başarılı ve mutlu bir dönemde olduklarını söylemektedir.

Rüyada baklava görmek ;
hoş bir rüyadır ve yaşamdaki hoşgörü, şehvetli zevk ve memnuniyeti ifade eder. Rüyayı gören kişinin önünde güzel vakit geçireceği mutluluk dolu günler olduğuna rivayet edilir

Rüyada dondurma görmek ;
sevgi ve memnuniyet duygularını simgeler, rüyayı gören kişinin sevilen bir kişi olduğunu ve kişinin bu durumdan çok memnun olduğuna yorulur.

Rüyada dondurma yediğini görmek;
yaşamınızda memnuniyet işaret olur..

"üst katta ise dilenci kılıklı insanların yukarı katlarda olması ve namaz kılanların olması"
işlerini toparlamak, hayatının yoluna girmesi anlamına gelir.

Para ile imanın kimde olduğu belli olmaz (bilinmez..
para ve iman göz önünde yaşanmayan değerlerdir. ikisinin de kimde olduğu bilinmez. ön yargılarda bulunmamak gerekir kimin ne olduğunu sadece Allah cc. bilir selametle..

sidar34

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Allah razı olsun hocam; rüyanın öncesinde yukarıda da yazdığım gibi bana baklava üstü beyaz dondurma ikram ediliyordu ve ben yemeye başlıyordum. Hocam bunun anlamı ne olabilir acaba. Hocam hakkınızı helal edin sizleri yoruyoruz. Selametle...

Üst Alt