• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada arkadaş görmek

Zümrüdü Anka

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada arkadaş görmek.
Selamun Aleyküm Gönul Dostum ! Hayirlar hep seni bulsun ve sende hep hayirlara vesile ol inşallah...

Dün gece sabah namazına kadar uyku tutmadı namaz kılıp yattım ilginç bir rüya gördum.

Rüyada memleketteyim eski arkadaşlarımdan biri karşımdan geliyor adı Mehmed hafif sakallı ve üstünde okul üniforması var bana doğru yönelip gülümsüyor, sarılıyorum ona özlemişim ne var ne yok diyorum sohbet ediyoruz. Bir anda biri daha çıkıp geliyor. Onunda adı Ekrem o da geliyor üstünde kırmızı bir penye var ve hafif sakalli oda; onuda görünce seviniyorum onada sarılıyorum Mehmed'e soruyorum yav senin okul bitmiş olması lazım diye( yaşıtiz ayni okuldaydik sonra ben ayrildim ordan) o da diyor bu sene son inşallah.

Var midir bir manası bu adamlarin benim bilincaltimda bir anda boyle ortaya cikmalarini dusuk bir ihtimal olarak degerlendiriyorum ama tabii ehli bilir en dogrusunu.

Selamlarimla.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Ve Aleykümselam , hayırlı günler.Rüyaniz Hayr olsun..
rüyada arkadaş görmek ;
Rüyada kız arkadaş, erkek arkadaş, okul arkadaşları, iş arkadaşı, mahalle arkadaşı, çocukluk arkadaşı, sokak arkadaşı, takım arkadaşları, çocukluk arkadaşı, gibi terimlerin rüya yorumları farklıdır..

Rüyada sevdiği arkadaşı görmek;sahip olduğu hayatın çeşitli alanlarında strateji yeteneğinizi temsil eder ve yaptığınız yapacağınız işte başarılı olunacağına işarettir.
Sevdiğin bir arkadaşını görmek aynı zamanda uzun ömürlü olunacağına yorumlanır, tatlı ve tatmin edici bir durumla karşılaşacağına ,güven ve kararlılıkla yaşamın sorunlarını ve problemlerini çözmek için yeteneğinizin var olduğunu temsil eder.

Ekrem isminin anlamı:
Her ikram sahibinin Keremi Allah’ tandır, ama Allahın Keremi kendi zatındandır.
Çok şeref sahibi, pek cömert, çok eli açık.

ikram eden olun manasindadir...selametle..

DİLAEY

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
SELAM ALEYKÜM
Rüyamda uzun zamandır görüşmediğim üniversiten sınıf arkadaşımı gördüm. Yanında iki kişi var biri annesi biri kardeşiymiş tesettürlü müteddeyyin bir arkadaşım açılmış yolda çocuk gibi tuhaf giyinmiş hareket ediyor şekilde gördüm. Yorumlarınız için şimdiden allah razı olsun.

Üst Alt