• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

rüyada arabayı ters sürmek

G

gizemli

Kayıtsız
Misafir
Selamun aleyküm
Benim rüyamda tanımadığım bir çocuk arabayı ters sürüyordu.Yol çok zorlaşınca ben sürmeye başladım ama can havliyle sürüyorum.Bir yere geldik ve oradan teyzemden ayırmadığım akrabamızın üç oğlu çıktı.En büyük oğlu benimle çok iyi anlaşır ben de onu allaha bağlılığından dolayı içten içe severim.Rüyamda o beni çağırdı ve kardeşlerimle ve onun kardeşleri top oynuyordu.Bizde merdiven gibi az basamaklı bir tahtadan yere atlıyorduk(bu sözde bir oyun)Bazı kişilerle ben atlarken düşücem diye çok korkuyorum ve o benim elimi sıkı sıkı tutuyor.Sıra ona geliyor ama onun ayağında siyah çok güzel bir topuklu ayakkabı var.Ben ona indirmesini söylüyorum oda elimi tutup indiriyor.Kardeşlerimizin yanına gidip bizde onunla yeşil hafif çıkıntılı plastik bir topla oynuyoruz.Bir ara kuzenim kızıyo(neden olduğunu hatırlamıyorum ve bu kuzenim öz teyzemin kızı)plastik topla ona hızlı vuracakmış gibi geriye gidiyor ama kuzunim dahil hepimiz bir yandan gülüp bir yandan ona kaçmasını söylüyoruz ve o top ona değmiyor yani o kaçtığı için.
Adım Begüm,16 yaşındayım,öğrenciyim,bekarım,bayanım,Adıyaman'da yaşıyorum.
İnşallah rüyamı hayra yorarsınız ALLAHkolaylık versin

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum Selam genc ve cahil ama kalbi guzel ve hep Allah icin Allah dostlarini seven guzel kardesim.. Size Masallah....
Ruyaniz hayirdir ins..
araba genelde mevki makam...hayat ve geleceginiz..yada çalışılan işi anlatır..ters sürmek tabi ki uygun olan yerine
aksi istikammete işlerde oldugunu gösterir..aldıgın kararları dikkatlice gözden gecir ..hayır olsun
dikkat edin guzel sozlu sahte insanlarin oyununa gelmeyin...
Allah tan korkana yakin Allah cc. dan korkmiyan kisilerden
UZAK DURUN...
herkes gider mersine, bizimki gider TERSİNE...cddvb..xxzzl..

Üst Alt