• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada apartman görmek

gizemnur

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
rüyada aprtman görmek rüyada apartman dairesi görmek
Merhaba, dün gece rüyamda bir apartman dairesinde bir kaçını gerçek hayattan tanıdığım, gerisini ilk defa rüyamda gördüğüm arkadaş grubumla eğleniyordum. Daha sonra gece geç saat olunca evlere doğru dağıldık. Herkes gitti ben hala o apartmanın içindeydim. Apartmanda her katta 10 dan fazla daire vardı. Apartmanda rastgele bir kapıyı açtım ve içeri girdim, evin bir odasına girdim ve sabah beni fark etmemeleri için yatağın arkasına gectim, uzandım ve allahım ben nerdeyim nasıl başkasının evine girebildim keşke bir rüya olsa bu ama değil işte gerçek dedim ve uyudum. Uyandığımda sabah olmustu. gizlice cıkmak isterken cam bir kapıdan ev sahibinin uyandığını gördüm. Aynı yere tekrar saklandım, ev sahibi benim olduğum odaya geldi. Biraz etrafa baktı sonra beni gördü. Sarışın 40 yaşlarında bir kadındı ona mecbur olduğumu anlattım bana tek kelime etmedi ama çok sinirli baktı. Sonra uyandım zaten, ama çok etkilendim bu rüyamdan. Ne anlatıyor bu rüyam, ne demek bütün bunlar bana açıklarsanız çok mutlu olacağım, cevabınızı bekliyorum iyi akşamlar...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Merhaba, rüyaniz hayr olsun..
Rüyada Apartman Görmek;Aile içinde bazı tartışmalar olabileceğine işaret eder.
ailenizden gizli saklı işler çevirmeniz;başınıza büyük sıkıntılar açabilir olarak yorumlanir..İyice tanımadan hiç bir insana bağlanma ve güvenme..
Samimiyet ve dürüstlük her kapıyı açar..selametle..

aykaniki

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Rüyada Apartmanın yıkıldığını görmek

Selamün aleykum. Efendim ben rüyamda bir apartmanın yıkıldıgını gördüm Lakin apartman kırmızı beyaz ve nerdeyse 17-18 senelik bir apartmandı, biraz eskilmişdi ben gözlerimle çöktügünü gördüm. Sonra etrafımda bazı tanıdıgım insanlar neden yıkıldıgını sordular bana ve telaşlandılar, icinde insan varmı diye sordular ama ruyamda sanki apartmanda kimsenin olmadıgı ve kimse zarar görmedi diye icimde bir his vardı. Efendim rica ediyorum ruyamı bana yorumlayın.

YÖNETİM/UYARI:
https://www.islamiforumlar.net/ruya...umu-isteyenler-lutfen-okuyun-2.html#post89892

Üst Alt