• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Rüyada anneyi namaz kılarken görmek

suzzy

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Merhaba hayırlı Günler,

Dün gece rüyamda annem Gazze de eziyet edilerek tırnakları sökülen ( böyle bişi gerçekte yok rüyamda var) bir çocuk için kıbleye dönüp namaz kılıyordu. ( Günlük hayatta da namazını hiç aksatmaz ve namazı rahmetli anneannemin evinde kılıyordu, şuan o ev satıldı maalesef.) Fakat namazda seccadesinin üzerinde engelli bir erkek çocuk vardı annem namaz esnasında onun ellerini tutuyordu. Bende koltukta annemi izliyordum. O esnada sabah ezanının sesine uyandım. Rüyamdan çok etkilendim. Değerli yorumlarınız bekliyorum.
Hakk'a emanet olun..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Merhaba hayırlı Günler,Rüyaniz Hayr olsun.
Rüyada namaz görmek, Rüyada namaz kıldığını, kılanı görmek, insanın manevi yönüyle ilgili olumlu, güzel mesajlar verir,çok hayırlıdır.

Rüyada namaz kılan Anneyi görmek;
Bütün dertlerinden kurtulup, huzurlu hayata başlamak için yaşamınızın manevi yönünü daha da zenginleştirmeniz gerektiğini temsil eder.

Rüyada anne görmek;
hayra, mutluluğa, sevince ve hayattaki değişimlere işaret eder.

"namazda seccadesinin üzerinde engelli bir erkek çocuk vardı "
annem namaz esnasında onun ellerini tutuyordu"

Gördüğün rüyada ilahi bir anlam olduğunu düşünüyorum ve sakin kafa ile yaşamının muhasebesini yapıp, nerede hata yaptığını,
nerede ,eksik yaptığını hesaplamak ve ona göre davranman gerektiğini hatırlatmak ile yorumlanir..Annenizin duâsını alın! Hakk'a emanet olun..

Üst Alt